Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość kot13
zastanawiałeś się mataczu DLACZEGO system jest za kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
może ktoś pomoże autorce? ktoś, kto już to piekło przechodził może doradzi jak ona ma nie popełniać błędów które niektórym się zdarzyły? ta kobieta zasługuje na pomoc innych kobiet. Pokażmy, że nie wszystkie kobiety jak widzą nowe- bogate spodnie to odbierają je rodzinie. okażmy wsparcie kobiecie w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
matacz- bo ma firmę odkuje się bo namajstrował 3 dzieci które gdzieś mieszkac muszą jeszcze wyliczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam sie
w pierwszym poście autorka pisze że dzieci jest dwójka to skąd to trzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
a autorka może nie ma przyjemności szukać nowego pana i władcy - mąż autorki zerwał umowę jako facet chyba znasz się co nieco na interesach? czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
a sobie wyliczaj ja zwie takich ludzi pasozytami , które oczekują od meza domu bo mają dzieci , dzieci nie są jej ! są wspólne , mogą jak sam maz twierdzi mieszkac w domu , to ona nie chce ! ona tu stanie się obcą osobą za niedługo wiec dlaczego ma jej pzrepisac dom , chyba na głowe upadłas , on ma firme , to jedynie zobowiazuje go do spałaty pieniedzy za jej mieszkanie , nic wiecej ! jej sie nie nalezy nic , poza alimentami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
pomoc uzyska , albo sie jeszcze bardziej pograzy czytajac temat "sposoby zdradzonych zon "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie wiem - nawet jedno powinno być skarbem dla Ojca. Ja nie wiem mataczu jak to jest możliwe , że tacy silni przedsiębiorczy panowie dorabiają się na słabych kobietach i ich dzieciach. lepszych przeciwników to już nie ma? frajerstwo dużej klasy szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
kot13 a autorka może nie ma przyjemności szukać nowego pana i władcy - mąż autorki zerwał umowę jako facet chyba znasz się co nieco na interesach? czy nie za bardzo? ============================================ to też poniesie koszty w postaci alimentów , ty faktycznie jestes gadem ! co to mysli ze jak jest kobieta i ma dzieci to wszystko sie jej nalezy ! jak pisalem dzieci sa też jego , wcale ich zabierac z soba nie musi , a to ze zabiera nie moze stnowic o tym ze on ma ukleknac i majatek przepisac na nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jak się odchodzi to chyba faceta powinno być stać na rozwód? oj...nie ma to jak na słabszych się dorabiać - biznesmeni z bożej łaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
jak sie on na niej dorobił , ty juz głupia zgrywasz czy faktycznie jesteś i choc pieniadze poszły z jej mieszkania na firme to nie znaczy , ze przepadły ! On jej proponuje wynajecie mieszkania ! czytasz ty co tu piszą ? wiec nie zostawia ja bez srodków do zycia , pozwala zostac w domu ! a tobie ciegle mało , pewnie wszystko to jest normalne i jeszcze pieniadze ma oddac z mieszkania jej co ? czysta pasozytka ! zapierdalac do roboty !!!!! dzieci on przypilnuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
matacz- a nie wstyd Panu tak wogóle pisać? jaki z Pana facet jest? prawdziwy facet zabezpiecza dzieci i byłą żonę... no przecież on ma nową kobietę , nowe życie, firmę... Pan jak jakiś degenerat pisze... bez urazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
stac na rozwód ! jasne wiec jego z tego co tu pisze stać go tepino jedna , chce jej wynajac mieszkanie , swiadom jest reż zapewne alimentów jak na razie nie ma sygnału ze sie wymiguje od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
autorko- trzymaj się;-) będzie dobrze, matacz- niech Pan przemyśli co Pan jako mężczyzna i ojciec za bzdury wypisuje. tymczasem zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
nie nie wstyd mi bo nie ma potrzeby , na razie facet ten robi wszystko co powinien facet zrobic ! i nich sie cieszy ze ma takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja wcale nie chce tego domu, ani nie uważam, że mi sie należy. chce się stąd wynieść i tyle. tylko zwyczajnie nie mam teraz za co. to boli mnie najbardziej. nie pisze teraz o innych uczuciach które sie przeze mnie przelewaja, bo sama nie wiem co czuję tak naprawdę, pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydaję ze powinnas
marionetko zrobic tak,o rozwód niech wystapi on ,masz zdjęcie jego i dziuni ,zachowaj na rozwód,nie godź się absolutnie na rozwód bez orzeczenia o winie jego,masz prawo wystapić o alimenty na dzieci i siebie,druga sprawa mieszkanie sprzedawałaś notarialnie , zgromadż część faktur czy wpłat na co poszły pieniąze i jeżeli zostały wydatkowane na was podczas trwania wspólnoty małżeńskiej pozwij go o spłatę połowy , teraz niestety musisz się nastawic na bardzo precyzyjne działanie bez sentymentów ,gromadź dowody zdrad ,nawet ci co wiedzieeli ze znajomych ,będą swiadkami możesz ich spokojnie zgłosic bez ich zgody,nagrywaj rozmowy twoje z mężem -zwłaszcza o tej nowej ,szkoda że nie skopiowałaś esemesów .Pozdrawiam 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
moze i nie masz za co , ale maz chce ci wynajac mieszkanie , wiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielenie kotka za pomoca mlotka niepotrzebne przepychanki jesli to nie prowo to rada jest tylko jedna, przestan pisac na kafe a zacznij rozmawiac z prawnikiem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
piszecie tak jak by maz chciał ja puscic w skarpetkach , a tu nie ma ani jednego wpisu ze sie tak dziac moze , ozreczenie winy tez jest faktem i mysle , ze jest tego swiadom , pieniadze byc moze wystarczy jak poprosi to jej odda , traktujecie go jak jakiegos okropnie złego czlowieka , nie znajac go , jego niezapzreczalna wada jest to ze zdradził , co nie znaczy , ze to zły człowiek jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wcześiej, on w tym momencie ma też zamrożone pieniądze. dlatego czekał. on miał to wszystko już dokładnie przemyslane. ale sprawa się rypła za wcześnie dla niego. i teraz jest jak jest. czyli źle. i bardzo upokarzająco dla mnie. bardzo boleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
no wreszcie i ktos inny sadzi podobnie he he he , ale cóz posac i uczestniczyc w przedstawieniu miło ?! he he he . A ty autorko do pracy sie bierz ! nie ma siedzenia i zbijania baków , dzieci mezowi podrzucic i zapierniczac , to bedziesz miala za co zyc , inne tak robią i zyją , wiec dlaczego ty masz miec sie inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz - ja nie mam ani pół dowodu na jego zdradę, smsy w jego telefonie pewnie dawno wykasowane, zdjęcie pokazał i schował... ja nie mam siły się szarpać. jesli on nie potwierdzi swojej zdrady przed sądem, to nie mam nic. bo "przyjaciele" pewnie bedą zeznawać na jego korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ja go nie oceniam
tyle że dom jest jego autorka nie ma do niego praw,co będzie na sprawie a co teraz mąż deklaruję to moga byc 2 różne sprawy.tym bardziej że jest ta 3 która może miec chrapkę na dom i autorka zostanie z niczym,nie nammawiam do niczego nie fair ,po prostu włózyła kase z mieszkania na firme czy tam dom ,połowa jej się nalezy ,tym bardziej że są dzieci za które będzie odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ja go nie oceniam
operator sieci może udostepnić smsy do sprawy,sąd może to nakazać smsy są dalej na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Winni są tez twoi rodzice kochana , bo wychowali cie tak a nie inaczej , wiekszosc kobiet jest wychowywanych tak by byc zonami , czyli na utrzymaniu meza , a to sie msci ! te co są niezalezne , bo tak wychowane zdradzacz moze naskoczyc ! te pierwsze biadolą ze zygac sie chce . Te drugie obracają sie na piecie i znikają , albo wywalają zdradzacza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
przepraszam- a na co je zamroził? no proszę... nie , wogóle nie chce autoreki w skarpetkach puścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Sms-y to za mało by sad uwierzył w zdradę , bowiem moga byc flirtem ! Trzeba cos wiecej , dodatkiem byc jednak moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję, ale to ile zarabiam wystarczy z trudem na utrzymanie zapyziałej nory w mieście w którym ta pracę mam. i w którym mam rodzinę. do tej pory żyłam w domu pod miastem. i teraz nie potrafię sobie wyobrazić jak pogodzić, pracę , wyprowadzkę i opiekę nad dziećmi. mało sobie umiem wyobrazić w tym momencie. a juz na pewno nie swoje dalsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
a Ty kocie wiesz , ze chce ? nawet autorka nie sugeruje tego tu , a Ty jzu wiesz , ze ja w skarpetkach piusci , nawet jak by chciał to działa tu prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×