Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość matacz..
Marionetko - orzeczenie winy spowoduje ze jak pisalem bedzie musiał zadbac o podobny standart , wiec alimenty + to co zarobisz da ci jakis start jzu nie biadol bo corac bardziej wierze ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Na razie papaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ni, no w sumie masz rację panie mataczu- dotąd rzeczywiście zachowywał się uczciwie- na podstawie jego dotychczasowego postępowania nie można tego wywnioskować. Ja już mataczu chyba pisałam- BUJAĆ TO MY ALE NIE NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodziłabym się
na wynajęcie mieszkania,mąż teraz będzie w stanie obiecac złote góry byleby pozbyc się szybko zbędnego balastu jakim jest żona,mój też obiecywał bo chciał żebym się szybko wyprowadziła,ja czułam się jak marionetka,uniosłam się dumą i wyszłam z domu z dzieckiem i z reklamówką.Oczywiście po tym jak oddałam klucze byłam zdana już tylko na siebie ,nie dostałam nic ,a przecież po 10 latach małżeństwa coś było do podziału.Takie życie,ale teraz po latach nieżałuję,tylko że początki nowego życia są bardzo trudne.Nie wyprowadzaj się dopuki mąż nie kupi ci mieszkania,jak niema za co to niech sprzeda dom,ale teraz a nie po rozwodzie,bo skoro już wszystko się wydało to jesteś już oficjalnie jego eks i jego podejście do sprawy może się pogarszac a nie polepszac.A to co pisze matacz jest chore,i to on powinien trafic na taką która go puści tylko w skarpetkach.Będę śledzic ten temat i trzymam kciuki ,nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ja go nie oceniam
dlatego właśnie pisałam ,że mąż teraz pod pozorem dobrej woli może złote góry naobiecywać a później nowa pani wejdzie na włości ,pośmieją się z 'głupiej"(przepraszam marionetko) co walkowerem oddała wszystko.Ja miałam podobnie ,chuje muje ,złote węże a poźniej śmiech w twarz i -to załóż sobie sprawy sądowe,i załóżyłam i wygrałam.Chciałam wszystko polubownie na ugodzie,nie dało rady.Tym bardziej że mąż marionetki mysli teraz wiadomym organem i nie wiadomo jaki wpływ ma ta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
Matacz Pewnie i tacy są , ale sa i inni , ci wcale nie uwazają tak jak ty , o zmeczeniu nie wspomne . NA SZCZESCIE WRESZCIE WPROWADZILI URLOP TACIERZYNSKI szkoda , z e nie urodzilem sie w tych czasach gdzie mógł bym z niego skorzystać .... Wiesz coooo.... dla mnie to co piszesz człowieku to jest bełkot. Zacznijmy od tego, kto wymyślił system opieki nad dziećmi, tudzież podzialu obowiązków. Czy przypadkiem nie byli to mężczyźni?? Wiesz dlaczego teraz wchodzą urlopy dla ojców?? BO CZASY SIE ZMIENIAJA!! Bo kobiety maja po dziurki w nosie siedzenia w domu. Kiedys kobieta musiala siedziec na dupie, bo ojciec chodzil do pracy i zarabial wiecej niz jakby poszla do pracy kobieta, wiec ironia w tym co napisales jest co najmniej niesmaczna. Wiesz dlaczego w niektorych panstwach arabskich oblewa sie kobiety kwasem?? Bo MĘŻCZYŹNI tak sobie życzą. Tam wiadomo, ze jest to jeszcze zaścianek jeśli chodzi o emancypację kobiet ale jasno obrazuje on fakt, ze to co sie dzieje to jest SWIAT MEZCZYZN!!! Do niedawna bylo tak i u nas, bez drastycznych tego typu przypadkow co u Arabów ale chodzi o sam fakt, ze kobiety byly i jeszcze troche teraz są dyskryminowane i szufladkowane. Nie mowie, ze wszystkie- nie kazda ma ambicje zeby isc do pracy, a jakże! Wiec nie mow z ironia o urlopach tacierzyńskich, bo są one naturalną konsekwencją tego, ze kobiety mają dosyć tego, ze po urodzeniu dziecka nie moga sie realizowac. Tak swoja drogą to ciekawa jestem, czy jestes takim supermenem jakim probujesz byc tu na kafe, chyba nie skoro zdradzasz żonę i cos mi sie zdaje ze Cie to uwiera. Jestes zwykly gnojek!! Mydlisz ludziom oczy jak to Ty swietnie sobie radzisz ze wszystkim, jak godzisz wychowywanie dzieci z praca itd. ciekawa jestem ile lat mialy Twoje dzieci kiedy przeszly pod Twoje "skrzydla", bo cos mi sie wydaje, ze najczarniejsza robote odwalila Twoja żona. Nie rozśmieszaj mnie człowieczku. :/:/:/:/:/:/ Jestes zwyklym robakiem, tchorzem ktory nie potrafi odejsc od zony tylko zdradza ja na prawo i lewo. zal zal zal.... P.S Na BOGA!!! nie sadź tylu byków w postach bo az razi w oczy a nawiasem mówiąc to mówi się "jak pączek w maśle" a nie w "cieście" I na serio zdaje sobie sprawe ze kazdy popelnia "ortografy" ale bez przesady!!! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
KOBIETO!!!! DO PRAWNIKA MARSZ I TO PĘDEM, BO ZOSTANIESZ Z NICZYM!!!! DO PSYCHIATRY PO LEKI ANTYDEPRESYJNE!!!!! I DO PSYCHOLOGA NA TERAPIE!!!!!! JAZD I TO JUŻ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze przyda sie pomoc psychologa...nie ma co z tym zwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
prawnika . psychiatry(antydepresanty) psycholog- no, ja tam ich nie lubię ale jak autorce pomoże to też niech uzyska takową pomoc.oby wyszła na prostą-życzę jej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
a Autorka jak widze jest bierna- z jednej strony wkurza mnie to, ze tak sie daje ale z drugiej wiem, ze nie jestem w jej sytuacji i moze tez byloby tak, ze ja jako desperatka postepowalabym tak samo. Przyjdzie otrzeźwienie kiedy mężuś zostawi jej ochłapy, bo nigdy nie uwierzę w to, że będzie jej płacić za mieszkanie, tzn. za wynajęcie. Teraz koleś ma nową babeczkę, z którą się rozumie i dla niej będzie budować przyszłość. Błędem jest rozpatrywanie całej syt. w kategoriach ON- ONA jest zła. Nigdy sie nie dowiemy jak naprawde miedzy nimi jest, było. Nie znamy zdania drugiej strony a co najwazniejsze nie rozmawiamy z nimi Face to Face. Jesli chcemy ich osądzać (po to tez jest ten topik, by swoje "trzy grosze" wrzucic) to raczej trzeba popatrzec na faakty niezaprzeczalne, czyli takie, ze ON ZDRADZIL. Facetom tu piszącym oczywiscie nie podoba sie to ale nie o to tu chodzi. Nie wazne jak bylo miedzy nimi-normalni ludzie powinni sie rozejsc a nie pakowac w zwiazki "na lewo". To jest wina, ktora przesadza wszystko. Niech zal, Ci Autorko nie przesłania logicznego myslenia, bo mozemy sie tu klocic, czy dom Ci sie należy, czy tez nie.... jesli chcesz popchnąć ten wózek dalej musisz zacząć coś robić, zacznij od prawnika. Wtedy bedziesz wiedziala na czym stoisz. Zacznij do cholery cos robic!!!!!!!! bo jak narazie robisz ale Sierotę z siebie. Twoj mąż puka inna kobiete a Ty chcesz wiedziec jak ona wygląda??? w czym jest lepsza??? pogięło Cię??? No odpowiedz!! Pogięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
ale aleee.... Wiesz coooo.... dla mnie to co piszesz człowieku to jest bełkot. Zacznijmy od tego, kto wymyślił system opieki nad dziećmi, tudzież podzialu obowiązków. Czy przypadkiem nie byli to mężczyźni?? ========================================================= A co mnie to obchodzi kto go wymyslił - nie ja - zatem mam to gdzies ktokolwiek to był jak i ten kto wymyslił ze dzieci zostaja przy matce był idiotą . ---------- Wiesz dlaczego teraz wchodzą urlopy dla ojców?? BO CZASY SIE ZMIENIAJA!! Bo kobiety maja po dziurki w nosie siedzenia w domu. Kiedys kobieta musiala siedziec na dupie, bo ojciec chodzil do pracy i zarabial wiecej niz jakby poszla do pracy kobieta, wiec ironia w tym co napisales jest co najmniej niesmaczna. -------------- Nic podobnego ! te co chciały sie realizowac to uczyniły , bowiem dzieci w znacznej wiekszosci przeszkoda nie są., To tylko bełkot leniwych kur co to maja wlasnie na co zwalic . ------------ Do niedawna bylo tak i u nas, bez drastycznych tego typu przypadkow co u Arabów ale chodzi o sam fakt, ze kobiety byly i jeszcze troche teraz są dyskryminowane i szufladkowane. Nie mowie, ze wszystkie- nie kazda ma ambicje zeby isc do pracy, a jakże! ------------- Bredzisz ! macie równouprawnienie - wreszcie idzie ono ku normalnosci zatem zapierdalac do hut kopaln itd. chcecie to macie , ale nie ....tu znowu wam nie pasuje , tylko to co wam pasuje mam byc dane ! nie ma ! albo rowno , abo nie . --------------- Wiec nie mow z ironia o urlopach tacierzyńskich, bo są one naturalną konsekwencją tego, ze kobiety mają dosyć tego, ze po urodzeniu dziecka nie moga sie realizowac. ------------------------ Sranie w banie , jak pisalem wyzej leniwe sie zrobiliscie coraz bardziej ! moze jeszcze za was dziecko urodzic , ja chetnie i jestem w stanie sie załozyc (choc to nie mozliwe ) ze dał bym radę , bo dla chcacego nic trudnego , a kobiety w znacznej wiekszosci to smierdzace lenie , na szczescie nie wszystkie . --------------------- Tak swoja drogą to ciekawa jestem, czy jestes takim supermenem jakim probujesz byc tu na kafe, --------------------- Nie skarnie , to ty mnie chcesz tu takiego , ja jestem czysty dran ! cwaniak a stworzyły mnie kobiety wlasnie .Prawda jest tez jednak taka , ze osiagam wszystko co chce , a ze chce nie wiele , to łatwo mi idzie . ----------------------- chyba nie skoro zdradzasz żonę i cos mi sie zdaje ze Cie to uwiera. ----------------------- Oczywiscie ze uwiera , bo brałem cos innego, a cos innego dostałem po czasie. Dlatego uwazam do dzis , ze czlek powienien sie zenic po 30 jak juz ma rozum odpowiedni i nie jest naiwny , tym co oferuje swiat , religia i kobiety . ----------------------- Jestes zwykly gnojek!! Mydlisz ludziom oczy jak to Ty swietnie sobie radzisz ze wszystkim, ------------------------ A znasz mnie by mnie obrazać ? wiec zbastuj , mozesz sie nie zgadzac z tym co pisze , ale inwektywami bym sie radził pohamować bo to swiadczy o tobie i to nie najlepiej . -------------------------- jak godzisz wychowywanie dzieci z praca itd. -----------------------------'' a gdzie ja pisalem , ze je wychowywałem w sensie takim jak to ty masz zapewne na mysli ? --------------------------- ciekawa jestem ile lat mialy Twoje dzieci kiedy przeszly pod Twoje "skrzydla", bo cos mi sie wydaje, ze najczarniejsza robote odwalila Twoja żona. --------------------------- zapomniałas o tesciowej ha ha ha !! jak pisałem wiesz tyle ile zjesz ! bładzisz po omacku .... próbujesz ukasic , nie ma kogo , a ty jadu ------------------------ Nie rozśmieszaj mnie człowieczku. :/:/:/:/:/:/ Jestes zwyklym robakiem, tchorzem ktory nie potrafi odejsc od zony tylko zdradza ja na prawo i lewo. --------------------------\ a to ciekawe - juz wywnetrzniłas sie ? nie przyszło ci do głowy ze zona wie , ze ma to gdzieś ! nie wymaga mego odejscia i ze jak zdradzam to tylko i wyłacznie na lewo - prawa nie ma - rozumiesz , nie ! i nigdy nie zrozumiesz - masz inne wartosci , inne morale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
oczywiscie , ze pogieło , gdyby nie była pogieta nigdy by jej nie zdradził ! facet faktycznie zle zrobił , bo mógł sie rozejsc wtedy by nie było orzeczenia winy i wszystko było by proste - nie pomyslał osioł jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
i przypomniam topik nie jest o mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest o tobie
ale go zdominowales i wydlada jakby byl o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie jest o tobie
WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
Matacz --------- Wybacz chłopie ale chyba nie jesteś w stanie pojąć pewnych rzeczy- dla Ciebie coś jest białe albo czarne, nie ma odcieni, nie bede sie powtarzać bo mi sie nie chce ale ignorancją jest sądzić, że danie praw określonej grupie społecznej (w tym wypadku kobietom) to równoznaczne jest z ich respektowaniem. Równouprawnienie to my mamy czlowieku ale czy Ci sie to podoba czy nie to do niedawna kobiety mogły sobie tym papierkiem co najwyzej podetrzeć tylek. Wystarczy dyskryminowac pracownika-kobiete w postaci marnej pensyjki a to juz jest powód, by ta nie szla do pracy a zrobil to jej mąż. Teraz fakt, to sie zmienia ale do niedawna TO BYL SWIAT MEZCZYZN. Z gryzieniem Ciebie....hmmm... ja wiem i Ty wiesz, ze zostales pokasany nie jeden raz na tym topiku, o czym swiadczy fakt, ze tak szczegolowo na wszystko odpisujesz-na wszystko co dotyczy Ciebie. I wiem, ze zaprzeczysz- to zrozumiale ale ja wiem jak jest i bez znaczenia jest w tym momencie to co napiszesz na ten temat. Jeszcze jedna rzecz.... wydaje mi sie, ze masz jakis problem ze soba, bo powiedz mi jak nazwac faceta, ktory jedzie po kobiecie, ktora zdradzil maz??faceta, ktory bez najmniejszych dowodów na to, ze Autorka ponosi wieksza wine za rozpad małżeństwa osądza ją. Świństwem jest sugerowanie, ze Autorka była...hmmm....za mało kobietą, zeby utrzymac zwiazek?? Jestes kims pokroju jej męża, zdradzający chyba tak mają- ten typ tak ma.... żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Masz racje , jak bede znał choc jedną kobiete osobiscie , nie z opowiadan , ktrą maż zdradził a ona była bez winy , a on typowym skurwielem i gnojem , to kalac sie bede przed toba na wieki , Póki co mam 45 lat i nie znam ani jednej , co wcale nie znaczy , ze takich nie ma , ale w związku z tym , ze mi nie dane było takiej poznać pozwolisz iz miec bede zdanie jakie mam , byc moze kiedyś je zmienie , ale nie teraz jeszcze . Dyskryminowanie kobiety wzgledem pracy i zarobków ? to faktycznie dawne czasy kochana jz juz o nich zapomniałem i ty też powinnas , my tu nie o wczoraj piszemy a o dzisiaj , bo to dzisiaj sie rzecz dzieje (zdrada jej meza ) a nie wczoraj .Oczywiscie wy wszystkie jestescie bez winy , idealne kobiety matki i zony , to faceci to swinie ! Za stary jestm by nie wiedziec , ze nic na tym swiecie nie dzieje sie bez przyczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola pomozcie
Przepraszam że tutaj ale nie znam sie zupełni k na tym forum i weszłam wpierwsze lepsze godzinę temu zmarła mi matka mam 15 lat ojciec odszedł jak byłam mała z mama mieszkam za granicą nie wiem zupełnie co mam zrobić zabrali ja jestem zrozpaczona nie wiem nawet gdzie mam dzwonić gdzie ja wzięli do szpitala. Zna ktoś numer na jakąś linie gdzie mogłabym z hiszpani dzwonic? Nie wien co mam zrobić pomóżcie mi proszę was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola pomozcie
Chce do babci do polski ale mamy nie mogę zostawić tak chce żeby była w polsce cmentarzu , tutaj prawnie jestem dorosła w sensie że mogę mieszkać sama z opieką kuratora ale ja nie chce. Nie znam nikogo tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
Matacz I znowu sie nie zgodzę, nie mowie, ze wszystkie kobiety sa swiete, ze Autorka jest swieta-nie o to mi chodzi!! Jakby to napisac..... Wina leży po obu stronach za to, ze im sie nie uklada w małżeństwie. Przyznasz jednak, ze nie powinno sie mowic kto bardziej, podkreslam BARDZIEJ ( a nie w calosci) zawinił, bo to bez sensu- wyjdzmy raczej z zalozenia, ze to wina obojga. Skoro juz doszlismy do porozumienia na tym etapie (a wierze ze tak jest) to pojdzmy krok dalej. Mimo, ze autorka widziala ze jest cos nie tak to jednak to nie ona zdradzila. Fakt- nie ratowala malzenstwa ale on tez nie ratowal, no wlasnie i tu jest pies pogrzebany- ON zdradzil a nie ona. Gdyby Autorka zalozyla topik o treści "moj maz palant mnie zostawił i odszedł, jak on śmiał" to zabilabym ja śmiechem. Ale nie w takiej sytuacji, kiedy ewidentnie mąż zdradzil!! i to godne jest potępienia. Tak samo potępienia godne byloby jej zachowanie, gdyby ona zdradzila- płeć nie ma tu nic do rzeczy- to nieistotny szczegol. Wazny jest fakt, ze ON zdradził. Nie uważam, by kobiety byly swiete, zdradzaja pewnie w takim samym stopniu co faceci ale sztuka nie jest zdradzic ale dogadac sie z partnerem i ewentualnie odejsc od siebie. DOGADAC SIE(jakie by to dogadanie sie nie bylo) a nie ZDRADZAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola pomozcie
Bardzo proszę ludzi niech ktoś mi napisze wyśle link gdzie mogę napisać. Nic nie zmyslam proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ale ja wcale nie pisze tu, ze ktos był bardziej winny , albo wina kogos była wieksza ...jedynie co napisalem w tej kwesti to to , ze zawsze jest przyczyna i skutek . To całe grono innych tu piszacych spowodowało ciag tego co pisze , bo okrzyknieto faceta gnojem , skurwysynem itd. A ona taka bidulka !!! ojojojjjj byc moze i tak jest , ja zas mogę powątpiewac w to . Bo to napisała daje mi ku temu powody . Nie wiesz też czy z nia nie rozmawiał zakładasz , ze nie , bo posty autorki są takie, a nie inne. Ja mogę pozostac w przekonaniu , ze jednak próby rozmów były , a autorka tematu je zignorowała , zas on jako ze sie tak satało - zaprzestał staran. Tylko załozenia czynię , jak kazdy tu z nas. Obałem strone faceta zwoleniczek pokrzywdzonej i tak jest tu za wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola pomozcie
Powie mi ktoś chodź gdzie mam napisać? Na jakie forum albo telefon bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
Ale zrozum, ze ona bidulką bedzie, bo to ona zostala zdradzona a przyczyna i skutek o ktorym piszesz kierujesz tylko w jedna strone, o czym swiadczy to co napisaleś, ze mniej wiecej "ona jest taka i owaka skoro mąż ją zdradził". To byla wypowiedz ewidentnie sugerujaca, ze Autorka to głupia tepa "nie-kobieta", bo dala sie puscic kantem!! Przyczyna i skutek dziala w obie ze stron, tylko ze nie kazdy skutek to zdrada a w przypadku meza Autorki to jest fakt, ktory nalezy przyjac jako potwierdzenie tego, ze Autorka jest "biedna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale aleee....
Ola!! spadaj!! skoro piszesz tutaj, to znaczy ze masz internet, to wpisz dziecko: www.google.pl i heja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mataczu - dobrze się składa - pana stworzyły kobiety a mnie mężczyźni- bronię kobiet bo faceci nie mają uczuć ale za to umieją się rozumem posługiwać( czasem go przysłania libido- są osoby które umieją to męskie libido pięknie wykorzystac- w koncu to jedna prosta wajcha- całkiem jak w szybowcu:-) ) . Cenię mężczyzn za tę umiejetnośc i przystosowałam się doskonale do ich świata. I boli mnie, gdy taka kobieta jak autorka nie widzi tego, co się zdarzyło - a zdarzyła się lepsza łasiczka na horyzoncie co przejęła towar- tak jej się zdaje bo koniec konców i tak wygrywa facet a przegrywają wszystkie kobiety i dzieci. facet, który zostawia rodzinę dla innej kobiety powinien być wystarczająco bogaty tak , by jego byłą żonę było stać na piękny wygląd i uśmiech dla dzieci. bo tatusia już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
zawsze sie jezdzi po facecie jak zdradzi . Ale jesli ktos w społeczenstwie staje sie tym złym , to winny nie jest temu On - tylko to społeczenstwo , bo to ono go takiego stworzyło . Tak samo jest z dziecmi , słaboscia rodzica jest danie mu klapsa. Użycie siły wobec słabszego jako argumentu majacego odniesc zamierzony skutek stanowi o słabosci używającego siły . I PROSZE CHCIEC MNIE DOBRZE ZROZUMIEC . Innymi słowy - dlaczego nie przyszło jej do głowy, ze cosjest nie tak ? był dobrym mezem ? wszak nie spali z soba - to raz ....Musiały byc sygnały . Pasowało jej to ? taki maż ? a moze liczyło sie cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
koteczku - prosze cie !!!! jak tatusia nie bedzie , tatus ciagle jest , tylko nie ma mozliwosci zajac sie dziecmi bo w tym kraju jak i wilu innych kobieta zabiera dzieci , a ja sie pytam dlaczego !?? i prosze mi tu nie wyjezdzac z zdrada , bo jak kobieta zdradzi też dzieci z soba zabiera odchodzac , czy tez zostajac wywalona . po drugie jednak o kase ci chodzi - typowa kobieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
umowa jest umowa matacz. chłopak dał się złapać. dajesz się złapac- płacisz.Ale w większości przypadków odchodzący mężowie nie są honorowymi graczami tylko im słoma z butów wyłazi. Jak taki cwaniaczek był to przecież może sobie zarobić kasę- ma firmę do cholery. Lubię mężczyzn, są fajni i potrzebni ale litować się nad nimi nie zamierzam. Wystarczy, że wkręcają takie kity swoim żonom że są złymi żonami- ja się na te kity nie łapię gdyż moim życiem steruje rozum a nie uczucia.Co polecam bardzo teraz autorce bo jej mąż właśnie w te słabe punkty uderzy. Na razie był moment zaskoczenia- atak przyjdzie za chwilę - on zrobi wszystko by się wyślizgac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×