Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Mi sie kiedyś sniło na kacu, że wybieram sie kupić winko...jednak problem polegał na tym, że kase na nie miałem w zwrotnej butelce. Ni cholery ta kasa nie chciała z niej wylecieć...jednak gdybym rozbił butelke to nie starczyłoby na wino...bo jak wspominałem była zwrotna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze chce sie spac :) zasypiam jak zabity :P ;)Zupeczka pamiętasz jak Byłaś mała oglądałaś dobranockę i troszkę więcej i zasypiałaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet - wielokrotnie się broniłam, przed zakusami dzisiejszego, występnego świata ;) Czy tylko ja nie miewam podobnych snów? Bo co prawda śniła mi się kiedyś rzeka, ale opływała wielki dom, w którym były ukryte ziemniaki... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak Zupcia...gdyby nie było jak mówie to poszedłbym we wiadome miejsce i sie wyleczył:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolek......jest!! skoro nie doswiadczylas jej to poszukaj....a moze ona jest za rogiem,czeka zeby ja podniesc bo ktos ja zdeptal i jeszcze w niej tli iskierka zycia.....no?? co Ty na to??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ziemniaki to Twoja słabość...kupie Ci 10 ha pola z pyrami:classic_cool:. Będziesz mogła buszować do woli...zgadzasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babinicz - własnie mówię, była, ale już nie istnieje. Nic się nie tli, ani we mnie, ani gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że zacytuję Chmielewską "rozkapryszona kurtyzana kopiąca swego protektora po oczach" - Rambo, zgadzasz się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracisz krew a wiec wartości odżywcze jesteś bardziej słaba...i zasypiasz miałem krople soku z cytryn w oku piekło... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego twierdzisz, że nigdzie indziej sie nie tli?...Chyba że chodzi Ci o to, że we mnie płonie a nie sie tli....jest tu kto...haos sie z lekka zrobił i sie wszyscy wystrachali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolek....nie mozesz przekreslac ze sie nie odrodzi!!!! trzeba wierzyc.....🌼❤️ :) Slowiczka....tak mi Cie szkoda :( mam nadzieje ze masz lekkie okresy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet...spadaj na zabawe disco polo...Trzym sie i pozdrów reszte cioć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz czasu i tyle:P...Ostatnio miłość skończyła sie dla Ciebie bólem więc nic dziwnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×