Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

dobra ide obiadzik robić:) dzisiaj kotleciki bez panierki z czosnkiem i cebulka w ziołach w folii. mniam, ale zglodniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenak11 kobieto...ja jestem ladna????to Ty jestes pieknosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i pisze to z calym przekonaniem!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie widac u Ciebie tej wagi przed utrata kg!Moje tez jest robione przy 63 a wygladam duuuuzo grubiej od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. nie wiem jaki ja mam typ figury bo nie znam sie na tym ale gdybym stanela tyłem to z pewnoscia zobaczylabys moja grubosc. daj prosze zdjecie calej sylwetki pieknosci ty moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja:)
Jatez:)P) musze zrzucic 20kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, Wy wygladacie przed dieta jak byscie wcale diety nei potrzebowaly. A juz sporo zrzucilyscie. Niezle!!! Az sobie Was nei wyobrazam chudsze o te 5-7 kilo. A ja dzis zjadlam pizze... :( glupok ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja wracajac z dziecmi ze spaceru(2,5h)postanowilam sie nagrodzic i zjadlam magnuma;)takze nie jestes sama...kolacji nie bylo:(i tak siedze przed tv i pije jedna za druga czerwona herbate....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek to mozemy sobie reke podac :P Ja mam takie wyrzuty sumienia, ze dzis zjem chyba duza kanapke kolo poludnia a tak sobie dzien na plynach zrobie..... I jak znajde godzinke czasu to i troche na rowerku pojezdze. Takie mam ambitne plany na dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja rozumiem ze dzis dzien wolny od pracy ale piszcie co? dzis na wadze 56,400 ale w stopke nie wpisuje bo czeka mnie obiad u rodzico a wieczorkiem babski wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek idziesz jak burza! Ale jeszce Cie dogonie HE HE :P Ja dzis poszcz, wlasnie zjadlam duuuza kanapke a do konca dnia bedzie jeszcz tylko kawka, herbatka i zupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam odchudzaczki? Dalysmy dzis rade? Ja sie calkiem niezle trzymam i nawet nie jestem za bardzo glodna. He he ciagle jade na kaolriach z wczorajszej pizzy. Choc dzis bylo wedlug planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U mnie dzis piekne sloneczko,az chce sie zyc:) Wczoraj porazka....tak jak myslalam!Obiad ok,nie skusilam sie na nic kalorycznego ale potem poszlo lawinowo..hahahah Czekolada-2 kostki,ptasie mleczko 1 kostka i dwa pierniczki...no a wieczorem ten babski wieczor byl!Zjadlam co prawda tylko salatke ale skubnelam tez chipsy,paluszki no i jakies 5 lampek wina do tego....brrrr Ale dzis juz jestem grzeczna.Na szczescie waga nie podskoczyla:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U mnie dzis piekne sloneczko,az chce sie zyc:) Wczoraj porazka....tak jak myslalam!Obiad ok,nie skusilam sie na nic kalorycznego ale potem poszlo lawinowo..hahahah Czekolada-2 kostki,ptasie mleczko 1 kostka i dwa pierniczki...no a wieczorem ten babski wieczor byl!Zjadlam co prawda tylko salatke ale skubnelam tez chipsy,paluszki no i jakies 5 lampek wina do tego....brrrr Ale dzis juz jestem grzeczna.Na szczescie waga nie podskoczyla:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki. Wczoraj byłam na wielkim grillu, i co się stało?? Heh nic nie zjadłam, wszyscy byli w szoku co mi jest a ja tym bardziej. Och jaka jestem z siebie dumna. A dzisiaj na wadze upragniona piąteczka i w dodatku przed okresem. Miłego życzę i do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenak11 i magda:)chyba same zostalysmy....moja aktywnosc tez spadnie do min.bo w nocy wraca moj mezus:))))))trzymajcie za mnie kciuki zebym nie zaprzepascila tego co osiagnelam... napisze jeszcze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zostałyśmy same:( Koliberek powiadasz ze męzuś wraca?? No to pewnie będzie w szoku jak zobaczy taka lasencję:) A gdzie o nwogóle był? Za granicą pracuje? Na urlop zjechał czy na stałe? I nas tu nie zostawiaj!!:) I dawaj znać jak Ci idzie, i z dietką i z mężusiem:) A ja właśnie spadam bo ide szykować jakieś żarełko na grila. Znajomi przyjeżdżają, będzie popijawa. Nie wiem co się dzieje, ale wogóle nie chce mi się jeść, tzn śniadanko i lekki obiadzik ok, ale jak myślę o tym grilu o tej kiełbasie, sałatkach to naprawdę mi się nie chce. Tyle dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenak11 moj maz pracuje w holandii w systemie 3:1,tzn 3 tyg pracuje i na tydz wraca do domu...kiepsko ale poki co inaczej sie nie da bo ja narazie nie pracuje!Nie ufam opiekunkom i musze zaczekac az synek do przedszkola pojdzie!a nikt z rodziny mi nie pomaga... w kazdym razie bardzo sie ciesze:)i z tej okazji upieklam pyyyyszne ciacho:)sprobowalam jednym skubnieciem widelca czy sie udalo w ogole;) Z zagladaniem na forum bedzie ciezko bo malo co w domu jestesmy kiedy wraca maz...a teraz jeszcze po tego obiecanego pieska dla dzieci jedziemy takze ten maly przybysz tez pochlonie troszke czasu:)ale postaram sie! Gratuluje Ci kochana,ze tak dzielnie opierasz sie smakolykom z grilla...ja chyba nie dam rady:( no nic,trzymajcie sie...ja musze sie teraz na bostwo zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenak-GRATULACJE!!!! Oj kiedy ja doczekam takiego spadku wagi. Chyba niepredko. Bylam dzis z moim na grilu w jego rodzicow. No i troszke podjadlam, najgorszcze, ze zjadlam tez deser, lody. Na szczescie nie duzo. W ogole taka alergia mnie na tej wsi dopadpla, ze o wow. Ledwo zyje. Ze mnie jednak miastowa dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka a moja waga ciągle taka sama. Wyskoczylam dziś z wyrka o 10 :) i zmusiłam się w końcu wykorzystać moje darmowe wejście na fitness. Także już godzinka ostrych rowerków za mną. Popijam soczek z pomidorów. Trzeba zacisnąć pasa. Tzn ja muszę, bo Wam idzie fantastycznie. A na kolacje bedzie kurczak z ciemnym ryżem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenak a ile Ty masz w ogóle wzrostu? Bo na tych zdjęciach to naprawdę szczupło wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×