Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

a w ogole to wpadlam na pomysl zeby zalozyc emaila dla nas wszystkich zebysmy mogly wklejac tam np fotki przed i po odchudzaniu lub tez pisac o czyms co nas martwi a nie nadaje sie to na forum.Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek przede wszystkim gratuluje tych 56kg, a tak się martwiłaś że Twoja waga stoi. Jeszcze raz gratuluje. A ztym mailem super pomysł. Będziemy mogły sobie fotki powysyłać jak wyglądałyśmy i jak teraz wyglądamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już mam pomysł założe spodnie w których chodziłam w marcu kwietniu i pokaże Wam jak fajnie na mnie wiszą. Normalnie padniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale wam zazdroszcze. Ja oprocz tego ze w pasie widac ze schudlam i spodnie sie dopinaja na mnie spokojnie a wiekszosc nawet luznych to wiekszych efektow nie widac. Jakos w nogach czy ramionach nic zupelnie nic. Ogolnie czuje sie nieco jeszcze spasiona, choc pamietam ze na wiosne to jak szlam to czulam sie taka gruba, czulam jak wszystko sie na mnie opina i ledwo nie porwie, teraz tak nie mam i czuje sie w miare ok. Juz nie wspomne o tym okropnym uczuciu jak brzuch mi wydeło i mialam jak balon ... pamietam ze mialam tak co jakis czas ze bluzke ktora normalnie nosilam mialam taka opieta jak mi wydelo brzuch, czulam sie wtedy jak słoń. Teraz nie mam takich problemow dzieki Bogu bo to bylo straszne. Takze ogolnie jestem zadowolona, nie wiem czy az tak widać ze sluchudlam te 8 kilo, moze i nie, ale czuje sie lepiej i to juz cos. Ja juz po wizycie u lekarza mam przepisany antybiotyk i coz trzeba brac. Koliberek nie mam zamiaru sie głodzić ;) po prostu tak mnie gardło boli ze ledwo c o mi przez nie przechodzi. Cos delikatnego musi byc wlasnie ide jesc rosolek. Acha i z tym emailem dobry pomysl, w sumie takie porownawcze zdjecia daja duza motywacje , moze jak swoje porownam to cos jeszcze zauwaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,skoro tez jestescie za to zajme sie tym wieczorkiem bo w dzien niebardzo mam czas...same rozumiecie...dzieci,maly piesek...czasem na prawde nie wiem za co sie zlapac! Wlasnie wrocilam z targu,kupilam swieze warzywka,owoce i kwiatki do wazonow:)teraz sprzatanie,pranie,prasowanie...o matko.... Na szczescie obiad na dzis przygotowalam wczoraj wieczorem...ufff Do wieczorka! Megi a tak w ogole to tracac 8 kg nie wierze,ze nie widac roznicy!Jestes wobec siebie zbyt krytyczna;)wiecej wiary w siebie! Caluje Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh 8 kg na pewno widac meegi :) Mi juz troche lepiej. Magdalenak11-ja palilam 12 lat takze cos o nalogy wiem :) A rzucanie to dietetyczna porazka. No ale luz poki co nadel nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierosy sa okropne, palilam rok, nie regularnie. Teraz zapale ze 2 na tydzien albo żadnego. nie palila bym wcale ale moj chlopak pali w sumie chciala bym zeby nie palil ale to trudne. Nieznosze tego swinstwa... Musze z nim jakos zagadac zeby rzucil papierosy, on by pewnie chcial ale kazdy wokol pali i ciezko mu by bylo rzucic. A co do efektow mojej diety, moj Piotrus do mnie dziś ze jego kolega mu powiedział " Twoja dziewczyna chyba troche schudla od zeszlych wakacji" moja mina oczywiscie bezcenna, nie ze sie ucieszylam ale sie poczuam jak bym rok temu 100kg wazyla ;D Tzn. w sumie tez sie ciesze ze widac, no ale...wiadomo. Moj chlopak oczywiscie odpowiedzial " no co ty, ostatnio chyba nawet 2 kg przytyla" :D ach faceci.... ja dzis caly wieczorek na dworku, a ja chora, chyba nie powinnam jak sie chlodno robi wylazic, jutro grzecznie bede juz w domku bo inaczej umre z bolu gardla. W ogole mam takie wielkie tabletki tego antybiotyku ze jak przelamie na pol to i tak staja mi w gardle i musze litrami płynu przepijac. Ehh... Milego wieczorku ;* ja moze jakis filmik obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane maila zalozylam:) Podaje moj fikcyjne...piszcie na niego a wtedy podam wam nasz wspolny login i haslo:) jagoda1345@wp.pl Jak zwykle padam z nog....z rana wysle na nasze konto swoje fotki ale tylko przed bo po musze dopiero zrobic! Dobranoc...choc ja sie jeszce dlugo nie poloze!Zapowiedzieli mi sie goscie na jutro...a ja lubie byc przygotowana wiec troszke popichce w kuchni...ciasto juz sie piecze-kolejna pokusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek-az mi smaka narobilas. A dziewczyny ja swojego zdjecia nei wklejam, bo po mnie przeciez tych 2 kg i tak nie widac. Wkleje jak bedzie 50, wtedy na pewno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ale mialam noc...synek ciagle plakal...i rna do lekarza.no i prosze,zapalenie gardla i jamy ustnej. a ja wygladam jakbym tydzien nie spala... magda wklej zdjecie teraz,a potem dodasz przy 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda jak moglas zarazic mi dziecko;)ha,ha a tak serio to zastanawiam sie czy to nie od klimatyzacji w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wpadka...ha,ha,pomylilam was kobiety;)to do meegi mialo byc;)wybaczcie..chyba powinnam sie przespac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Dziś ja mam mega uśmiech od rana :) 59,9 zobaczyłam wreszcie !!!! 5tka z przodu. Mam nadzieję, ze ta 5-tka już zostanie i tylko w dół ;) Chodźcie na kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek-ja taml niczym nie zarazam :P lidus-wielkie gratulacje!!! AAAA jeszce 2h i weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam dziewczynki. Gratuluje spadków wagi. Wczoraj wogóle nie miałam czasu pisać. Zaraz wysle do koliberka maila po hasło. Beznadziejna pogoda, leje od rana i grzmi. A na dodatek weekend bez córy, mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenak11-popieram okropny weekend a prwynajmniej sobota. Mnie jeszcze jakis wirus dopadl. Sobota a ja nic zrobic nei moge. Leze w wyrku i ledwo dycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie moglam usiasc....moj synus ma jednak angine...bardzo ciezko ja przechodzi...nic nie je,nie pije-tzn pije minimale ilosci...wmuszam w niego bo mocno goraczkuje!2 dni antybiotyku i zadnej poprawy:(Corke oddelegowalam do dziadkow...psa tez;) zaraz zajrze na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzięki koliberek za hasło:) Wysłałam też swoje fotki sprzed odchudzania. Nie przestraszcie się moich ud:) Koliberek a jaki ty masz teraz kolor wlosów bo widze ze chyba tez lubisz eksperymentować:) Ja cale zycie nosilam bardzo jasny blond. pol roku temu zafarbowalam na brąz, po dwoch miesiacach przyciemnilam do czarnego. po nastepnych dwoch wrocilam do jasnego blondu i tydzien temu przyciemnilam do sredniego blond i mam nadzieje ze juz tak zostane bo dobrze sie w nich czuje. Pozdrawiam i milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zmienilam stopke. Kurde ale mam silna wole. Bylismy wczoraj u znajomych, bylo pelno jedzenia, przekasek. A ja nic, choc bylam glodna postanowilam ze nie zjem u nich nic. Wracajac mój ciagnął mnie na kebaba, lecz wybilam mu to z glowy. W domu stwierdzil ze robi jajecznice. Wiem ze gdyby ja zrobil to byl ja zjadla a byla 1 nad ranem i bym zalowala. Więc musialam go czymś zająć zeby wybil sobie z glowy ta jajecznice. I zajęłam:) :) :) :) Ale za to dzisiaj już wszystko przygotowane na jajecznice, kielbaska i cebulka pokrojone, tylko czekam az wstanie:) Aha a ci znajomi nie widzieli mnie od wrzesnia i byli pelni zachwytu. Byly ochy i achy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek wyslalam ci maila na poczte :P skorzystalam bez pytania z poczty mego faceta moze sie nie obrazi :D A ja ostatnio jadlam,jadlam,jadlam, przez to ze nie wlazilam na forum to zupelnie nie wiem co jadlam i czy sie ograniczalam, jak widac musze sobie wszystko zapisywac. Ale tez przez ostatnie z 3 dni cos mam broblemy z zoladkiem, jak cos zjem mnie boli i czesto latam do kibelka :D tzn. to dobrze.. a no i waze 59/60kg bo okres mam i czuje sie jak balon :P Mam nadzieje ze zejdzie ze mnie to szybko bo szlag mnie trafi zaraz. Moze juz daruje sobie jedzenie na dzis to jutro bedzie mniej. No i ahhh na wybory musze jeszcze isc, ale zupelnie nie wiem kogo wybrac :/ Najchetniej zadnego, ale tak mnie sciska na mysl ze mial by w ygrac kaczynski ze chyba zaglosuje na komorowskiego ;p wydaje mi sie jako mniejsze zło. ta reklama herbal esenses czy jak tam jej, zara zmnie przez nia kurwica trafi : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzusie czuje sie jak swinia spasiona ;( przebieralam sie ze 129129821821288 razy i wszystko wyglada na mnie jak na jakims spaslaku i tak sie czuje, wszystko przez ten brzuch wielki ;/ nie nawidze okresu nie nawidzE!!!! wygladam dzis jak jakis potwor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne Panie:) Dzis dzien lekko odszedl od diety...zjadlam tlusty rosol z makaronem...malenka miseczka no ale zawsze i 2 kawalki ciasta drozdzowego;)wielkiego grzeszenia nie bylo no ale zawsze... aha jeszcze koktail truskawakowo bananowy na jogurcie i z cukrem....brrr;) Meeegi haslo i ogin wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenak owszem lubie eksperymentowac;)teraz mam melczna czekolade a cale zycie bylam blondynka:)teraz moje wlosy odpoczywaja od blondow....i bardzo im sluzy ciemniejszy kolor:) a jesli chodzi o Twoje uda to ja nie widze,ze byly grube...no i szczuplutka talie masz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za kobiety... jedyna ja sie mialam z czego odchudzac, a wy zgrabne , szczupłe...ładne..az mi głupio :P Jak poogladalam moje zdjecia sprzed roku to sie załamałam taki spaślak ze mnie był. Teraz owszem jest lepiej ale nie wiem jak tam magdalenak ty po dietce, ale koliberek nie wiem czy to zdjecia sprzed czy po, pewnie po bo taka drobinka, ale jestes szczupla, bardzo ladna i ja na twoim miejscu bym siebie nie ruszała. Wygladasz super. musze sobie zrwalnac fote do lustra i teraz , zeby potem porownywac efekty ;p jak moze kiedys dojde do 53 :D marzenie moje,,, ale zdjecie sobie walne moze jutro jak bede w humorze, bo na razie czuje sie jak baleron...moj chlopak kochany jedynie jak sie dzis spotkalismy tak bezinteresownie powiedzial ze ladnie wygladam, co mnie podnioslo na duchu bo czulam sie jak bym zjadla 100 paczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeegii ty sie kochana nie przejmuj ja tak czesto mam ze czuje sie okropnie sama ze soba. najwazniejsze ze swojemu sie podobasz i ci ladnie slodzi - wiem po sobie ze to motywuje. koliberek moje wloski tez sie teraz regeneruja, wiem ze potrzebne im bylo przyciemnienie. Fotek nie zrobilam. jestem wymeczona na maksa. bylam na glosowaniu, potem zakupy, basen, sauna i padam. Ide spac. A jutro pobodka o 6 i jade z siostra do gliwic na badania do neurologa, wiec caly dzien w rozjazdach bo musze jeszcze po nia do tychow pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włosy powiem wam ze na tej 1 fotce mam jeszcze naturalne, taki ciemny braz, były bardzo ładne do czasu jak zrobiłam sobie rudem dosłownie pomaranczowe takie trojkaty pod wlosami :P Tzn fryzjer robil, no i wiadomo na moje wlosy by nie wyszly wiec rozjasniacz i dopiero...masakra kazdy mowil ze wyglada swietnie, nawet kolerzance sie tak spodobalo ze zrobila podobne, ale jak ja siebie zobaczylam to nie wiedzialam czy plakac czy smiac sie. Teraz farbuje na brazowo, wlasnie jakos pod koniec tego musze sobie ufarbowac, ale teraz chce cos ciut ciemniejszego ciemny braz prawie jak czarny bo zdecydowanie mi ladniej, a ze na wesele ide za 2 tyg takze trzeba wygladac. A i dzis znowu moje 58 ukochane :P Och dzis musze podietkowac b o sie ociagam ostatnio, np wczoraj na kolacje jadlam chipsy :D A i w ogole dzis mam rocznice z moim chlopakiem, dokladnie 3 i pół roku :) Ciekawe co bedziemy robic, pewnie nic ale mnie tam i to wystarcza :P Pojdziemy na loody , o .m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×