Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

Czesc kochane! Piesek fajny,spi ze mna:)ale corka to chyba myslala ze to jak zabawka bedzie a tu lipa:) Z dietka bylo ok caly dzien dopoki nie upiekam ciasta drozdzowego z truskawkami....jak tylko chwilke wystyglo musialam sprobowac...;)jutro zawioze je rodzicom...lubie piec poprostu. Magdalenak...wiesz co...ja juz tyle w zyciu przeszlam przez meza..szkoda gadac!Zawsze sa lepsze i gorsze dni i moj tez mnie czasem bardzo irytuje,ze bialej goraczki dostaje... cos konkretnego masz na mysli czy poprostu juz sposobem bycia cie denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć W sobote stwierdziłam, że dołącze do Was i przejde na dietke , jest do dietka dukana. Rano zjadłam 2 jajka, a potem pojechałam do znajomej, chcę zaznaczyć , iz nie przepadam za ciastem, a ona do kawki przyniosła sernik i zjadłam kawełek jak na złosc, za chwilkę przypomniało mi się , ze jestem na diecie:) No ale nic, po południu wypyiłam kefir i na kolacyjke znowu 2 jajka z paluszkami surimi. Dziś na sniadanie znowu dwa jajka, na obiad pierś z kurczaka w jogucrcie. Musze Wam się pochwalić, ze jestem strasznym łakomczuchem wiecznie jestem głodna i niezalezenie od pory dnia, nocy jem(jadłam do do piatku) i jestem w szoku, ze tak łatwo mi idzie.Byłam dziś w gosciach i nie pokusiłam się na ciastka, babke pisakową , a przede wszytkim na czereśnie , które uwielbiam. Szok:))))) Godzinke temu zjadłam kolacje jajko sadzone, kawałek piersi z kurczaka, plasterek szynki z indyka i paluszka surimi.Po tej kolacji jeszce odczuwam troszke głód, albo mój ząłodek to jakoś przezywam,a ja mam tylko uczucie głodu, nie wiem ale juz na noc nie dojem. Mam pytanie do Was, chce mi się pić, ale nie lubie wody czy to gazowana, czy nie.Wypiłam może 2 szklaneczki wody i 3 herbaty i jedną kawe.Jak uważacie, czy tyle wody mi starczy ?Czy muszę pić jej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenak11- a jak moj mnie drazni czasem, o mamusiu. Taki len smierdzacy, w domu zeby palcem kiwnal to swieto wielkie. Jestem na etapie grozenia mu, ze juz niedlugo ten jego balagan mnie tak wkur... ze zaczne go bic. A on mnie uderzyc nie moze bo pojde na policje :P Hehe a do slubu nam daleko. Czasami dobrze robi chocby pare godzin bez drugiej polowki. Bedzie dobrze :) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donka27-witaj w naszym klubie:) Mysle, ze najlepiej bedzie jezeli jeszcze z 2 szklaneczki w siebie wmusisz. Moze woda z cytryna? Kawa i herbata odwadniaja. A tak w ogole to mysle, ze w calym moim zyciu nie mialam jeszce 3 dni pod rzad bez zadnych grzechow jedzeniowych. Niezle co? :) Ja sie i tak ciesze, ze wiecej nei przytylam po rzuceniu fajek niz do tych 59kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donka - po 1 dieta dunkana jest taka ze jesli jesz dozwolone produkty to mozesz jesc w dozwolonej ilosci, tak żebyś nie czuła głodu. I jak na moje oko przystopuj z tymi jajkami- za duzo jajek! za pare dni bedzie ci niedobrze na sama mysl o nich , uwierz. A co do picia to kochana, jak nie bedziesz pila plynow tyle co trzeba to nie schudniesz chocbys na rzęsach staneła. Pij cokolwiek, wode z cytryna z mieta, herbate zielona, kawe , cole light itd. Ale ma byc 1,5 l minimum bo inaczej nie ma sensu sie wysilac. A i ZERO cukru, nie slodz niczego. Ja wiem. Ta dieta jest okropna. :P A ja na grillu sie obrzarłam ale ciagle waze 59;p No nic zmykam do szkoly bede za godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Moja waga bez zmian:(ja juz chce te 55...buuuuu No nic...mniej grzeszyc i wiecej sie ruszac i bedzie dobrze:) Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek, przeciez ty już masz idealna wage, pewnie wygladasz świetnie. Ja jak kiedys dotrwam do 57kg to powoli sprobuje 55. ale zeby nizej to watpie ,po prostu nie podobaja mi sie chude figury, wole taka kobieca, wiec 55 wystarczy, 57 w sumie tez. Dzis u mnie taka nie zbyt pogoda, pada i pada. No ale troche chłodniej jest a to duuzy plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek ja juz chce 50 i czo? niczo :) Troche mi to zajmie. Meeegi-ja waze 57 i jestem za gruba, a figure mam tak kobieca, ze bardziej nie mozna. Ale przy 50kg tez b kobieco wygladam, wszystko zalezy od figury. Ja mam mega balony, moze to dlatego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie z ta figura nie jest tak zle...wszyscy mowia ze pieknie schudlam...pierwsze niestety polecialy balony;)ale byly dosyc spore wiec nie placze za nimi:) Ale te 2 kg bardzo by mnie uszczesliwily...moj brzuszek pozostawia wiele do rzyczenia:(ale czego sie z kolei spodziewac po 2 ciazach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek przynajmniej masz jakies usprawiedliwienie, bo moj brzuszek moglby wieeeeeeeeeele lepiej wygladac. A dwie, trzy czy 4 ciaze dopiero przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja co prawda duzo w obu ciazach nie przytylam ale brzuszek rozciagnal sie do granic mozliwosci i ta skora nie jest juz taka jedrna...ale przynajmniej rozstepow nie mam:) Nie mow ,ze chcesz miec taka gromadke dzieci?zeby bylo jasne...absolutnie tego nie neguje ale ja juz spasowalam...wiecej niet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahah,NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zakręcony dzeń miałam, na szczęście pozytywny. Z moim już dużo lepiej, pogadaliśmy (wkońcu). 3 dni milczenia to przesada. Powiedziałam o co mi chodzi, chyba zrozumiał. Mam nadzieję, że nie na chwilę. koliberek - drażnił mnie ostatnio cały czas, normalnie każdą rzecz którą robił przyprawiała mnie o takie nerwy że hoho. Myślę że sobie trochę wyjaśniliśmy, ale oczywiście jak zwykle podchodzę do takich rzeczy z dystansem więc będzie się musiał teraz trochę postarać:) Nie dam się łatwo owinąć wokół paluszka. On chyba myślał, że to że mieszkam u niego daje mu przepustkę że może robić wszystko co mu się podoba nie zwracając uwagi na mnie i na moją córę. Teraz na temat figurek:) Po porodzie nie miałam żadnych rozstępów, do teraz. Po schudnięciu tych 9 kg na nogach się pojawiły cholery jedne. Brzuch na szczęście gładziutki. Miłej nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zajażyłam że miałam się dzisiaj ważyć. No nic zrobię to jutro. Mój na nocce w pracy więc oddycham świeżym powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek chciec to jedno, moc to drugie. Chcialabym miec no na pewno trojke, moze czworke. Lubie duze rodziny. Ale czworka dzieci to straszne obciazenie czasowe i finansowe. Poza tym poki co mam 0 dzieci. Za pewne po 2 tez bede miala dosyc. Zreszta ja juz bym penie z 2 miala, gdybym moglma je sobie sama zrobic. Niestety w moim lubym instynkty tacierzynskie zaczynaja sie dopiero budzic. I poki co jest ustalone, ze bedziemy probowac w przyszlym roku. Ale to wszystko moze sie jeszce zmienic... magdalenak11-nie mow, ze wazysz sie wieczorem??? Zawsze rano! :) Milego dnia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Przepraszam, że nie pisałam kilka dni, ale nie miałam czasu. W pracy zapieprz. A jak wracam do domu to zajmuję się córcią a potem padam. Oczywiscie o diecie i ograniczaniu słodyczy pamietam ;) Moja waga nadal 6 z przodu, ale pocieszam się, ze wahania po jedzeniu już nie są 61,5-62-5 a 60 do 60,7 ;)) Tak wiec jestem dobrej myśli, ale nie moge się doczekać kiedy bedzie ta 5 tka z przodu :) Moze też sobie stopke wstawię ... jakoś bardziej motywuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, ja dziś juz po sprzontanku małym, w sumie bałagan jeszcze jest ale chociaz kuchnia wyglada przyzwoicie. Ogolnie sprzatajac kuchnie natknelam sie na ptasie mleczko i kawałek zjadlam, ale tragedii z tego powodu chyba nie bedzie :P Teraz moge sie troche poleniwic w sumie juz do konca dnia, moze co najwyzej pranie zrobie jeszcze. Ale to wieczorkiem. Achh zycie nie jest takie zle. Dzis na wadze troche mniej jak 59. 58, i cos tam. Wczoraj na basenie i saunie bylam takze pewnie dlatego. A co do dzieci, planuje w niedługim czasie ;) Rok, moze ciut wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam Magda006 - no ja właśnie zawsze się ważę rano i tak się właśnie zastanawiałam która waga jest prawidłowa. To dobrze że ta z rana bo wtedy ważę mniej o jakieś pół kilo niż wieczorem. Pozdrawiam i słonecznego dzionka życzę. Ja uciekam po córcię do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do celu pozostało 3kg. Dzisiaj się wcisłam w spodnie 36, o Boże jaki szok. A jeszcze dwa miesiące temu mój rozmiar to 40 albo duże 38. To lecę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rano się ważę, wydaje mi się, ze rano jestem chudsza po całej nocy i niejedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jest. Wieczorem waże sie przed spaniem i mam zawsze kilo wiecej niz rano. Tzn nie zawsze waze sie wieczorem, zawsze wtedy jak boje sie ze za duzo zjadlam czy cos .. ... w ogole hah, polecam żebyście pooglądały filmiki na youtube ciasteczko25. dotycza makijazu, fryzur itd, dziewczyna kreci to kamerka w domu i jest bardzo sympatyczna, w ogole wlasnie zrobilam sobie loki wg jej przepisu prostownicą do włosów. Wyszły cudne, tak samo jak bym lokówką robila, a wlasnie mialam lokowke kupowac, czyli jeden wydatek mniej :) W ogole w życiu nie wiedzialam ze prostownica mozna włosy krecic, pewnie kazdy wiedział tylko nie ja :P Oprócz tego dzis sie dowiedzialam jak sobie ladnie brwi wyregulowac , ale wydaje mi sie ze bede musiala troche pierw zapuscic bo zle regulowalam i mam ciut przy krótkie. Lubie jej filmiki ogladac na prawde, mozna sie dowiedziec duzo rzeczy o ktorych nawet nie mialam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z wieczorka:) calyl dzien zalatany mialam...i dopiero usiadlam...padam juz,a synek spac nie chce:(za to ja chetnie bym sie polozyla:) jak tam u Was?tak cichutko siedzicie! Zglupialam chyba ale waze sie codziennie od poczatku diety...i od jakis 2 tyg waga ani drgnie....dzis sie nie wazylam coprawda,zobaczymy zatem rano jak sprawy sie maja:) Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilime
Hej ja też chcałabym schudnąć 164 cm 75 kg Mam problem, ponieważ nie mam pomysłu jaką dietę zastosować. Kilku już próbowałam, ale mam za słabą wolę. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis stanełam na wadze i 58kg. Zapewne dlatego ze wczoraj wyjatkowo malo zjadlam, rano wstalam i strasznie sie czulam, pojechalam do lekarza konował głupi stwierdzil ze on nie wie co to pewnie zwykle przeziebienie, a ja caly dzien tak sie zle czulam ze spalam w lozku, ledwno sie ruszyc moglam tak wszystko mnie bolalo, goraczka 39stopni, dzis nieco lepiej nie boli mnie juz tak wszystko ale gardlo dalej i ogolnie za cuownie sie juz nie czuje. Nie wiem po co ci lekarze sa skoro nie pamietam kiedy ostatnio wiedział by ktory co mi jest, zawsze mowia ze pewnie to przeziebienie. Ale zeby co konkretniej to zaden widocznie sie nie zna bardziej. Zaraz ide sobie zjesc serek danio ... moze dzis tez malo zjem to jutro by bylo 57 :P Hah marzenia. W ogole to postanowilam ze sie odchudze do 53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny strasznie nawalilam przew ostatnie 2 dni. Az sie zastanawiam czy do palenia nie wrocic, bo to moje zarcie jest okropne... Dzieki mojemu facetowi wczoraj nei zapalilam, ale super ciezko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawce. ilimie witaj. My tu wszystkie odchudzamy się metodą MŻ, albo prawie wszystkie, sama już nie wiem. W każdym bądź razie każda nowa odchudzaczka jest mile widziana. meeegi no ja właśnie chyba też sobie podwyższe poprzeczke i chcialabym spaść do 55 a 54kg to już marzenie. Może się uda:) Wracaj kochana do zdrówka (ach ci lekarze, szkoda gadać). Magda0006 nie wracaj do fajek, broń boże:) Ja sama palę i dużo bym dała żeby być osobą nie palącą. Ale nie mam motywacji. I doskonale Cie rozumiem. Bo teraz jak mam na coś chęć to poprostu biorę fajkę i palę, niestety i chwilowo zapominam o zachciankach. Może jak kiedyś schudnę do 50kg to rzucę to gówno, hehe śmiech na sali, bo to raczej nie realne żeby tyle ważyła. Miłego dnia Wam życzę, u mnie dzisiaj piękne słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w przedszkolu mieliśmy Dzień Matki i Dzień Ojca. Córcia śpiewała piosenkę Motylki i Biedronki, boże normalnie ryczałam jak małe dziecko. Cudownie było, wszystko się udało. No i oczywiście niemiłe spotkanie z byłym mężem. Cyrki robił, on normalnie nie umie się zachowywać wśród ludzi, ach szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi przede wszystkim sie wykuruj,nie powinnas sie teraz glodzic.jedz zdrowo ok? Co do fajek to nigdy nie palilam wiec nie znam tego uczucia... A na zachcianki ostatnio pomagaja mi suszone sliwki:)sa slodziutkie:)jem sobie do kawki okolo 5 sztuk i chcec na slodkie mija,a w dodatku nie ma problemow z wc! Dzien zaczelam dzis meeega usmiechem bo moja waga laskawie pokazala 56:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×