Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

Witam wszystkie tego pieknego poranka przy kawce:) Dzisiaj znowu na wadze mniej ale jutro dopiero oficjalne ważenie. Jak sie ciesze strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Magdalena mam nadzieję , ze kiełbasa nadal nie zjedzona ;) Ja w koncu nic nie zjadłam, poszłam spać sama, bo mąż późno wrócił :) i dzis rano prosto z łóżka na wagę i 58,6kg. Jejku cieszę się .... teraz do 57kg dążymy :) MiłEgo dnia Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zjadłam, nie zjadłam, ona nadal leży w lodówce:) To mamy prawie identico wagę bo ja mam 58,3 :) Cieszę się że i ty nic nie zjadłaś, no i masz nagrodę w postaci spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegiii
o kurcze dziewczyny to wy sie nieźle katujecie, ja tam jak jest grill normalnie jem karkowke, kielbaske czy cos, tzn. ogolnie za kielbasa nie przepadam ale nie odmawiam sobie niczego. Wczoraj na sniadanie zjadlam tylko płatki z mlekiem , o godzinie jakiejs 10 rano, lody o 11. Potem do godziny 24 nic nie zjadlam wyobraźcie sobie!! :D Cały dzien o platkach i lodach, nie wiem jakim cudem dalam rade, a jako ze bylam ze znajomymi to ma maku zjadlam torrille , potem jakis 3km spacer w jedna strone potem spowrotem, takze na pewno ja spalilam i wyrzutow nie mam co miec :P Dziś swietna pogoda, pojade pierw na zakupy , potem moze uda mi sie wyciagnac mego faceta nad wode :P Poplywala bym z checia... ....ahhh tak w ogole czuje sie taka dowartosciowana ze ojej. Wczoraj tylu facetow odwracało za mna wzrok i zaczepialo ze az mi glupio bylo. Ale ogolnie to jest dowartosciowujace jesli sie ma kompleksy :P Ach dobra napisze pozniej jeszcze, buziaki dziewczyny miłego dnia!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegiii
wchodze teraz na wage, a tam 56,5 , 57 :D kto by pomyslal ze po wypiciu takiej ilosci piwa mozna schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegiii
A wlasnie rozmawialyscie cos widze o budowie ciała i biodrach, ja osobiscie mam budowe gruszki mam szczupla talie ale tylek wielki, biodra szerokie ( mam az 96cm w biodrach :P). I szczerze nie zamienila bym sie na zadna inna figure. Ogolnie mam umilowanie do figury typu Beyonce, dla mnie ona wyglada swietnie i ja moge tez tak wygladac. Nie chciala bym wygladac jak dziecko ze tyłek płaski, biodra waskie, bez talii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja bym chyba wolala byc gruszka. Jestem typowym jablkiem. Brzucha mam niesamowitego. Ciekawe czy kiedykolwiek uda mi sie osiagnac ladny, plaski brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja tez jestem typem gruszki, brzuch plaski, teraz bym powiedziala ze prawie wklesly a biodra szerokie i odstajacy tylek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenak11- to super! No ale nic taka natura, jablko ze mnie i tyme :) od dzis zaczynam robic brzuszki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem płaska i przez te biodra tez mi się wydaje że jestem gruba. Kiedyś mama mi powiedziała , ze tylko ściśniecie przez imadło mnie zwęży :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tam szerokie biodra są seksi :D Jej jaka sobie kupilam kiecke , to szał po prostu, tzn 2 kupilam ale jedna czerwoną-ale wpadajaca w roz, a druga szara. sa obcisłe, takie po ciele minowki :D Nie no wygladam w nich bosko az sie sama nie moge napatrzec- do tego jutro sobie jakis paseczek fajny kupie ale bez tez wygladaja swietnie. ochh dla takich widokow warto bylo sie tyle odchudzac i nacierpiec, oj warto. i nici z wyjazdu nad wode, ale moze jutro... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha lidus rozbawiłaś mnie tekstem swojej mamy z tym imadłem:) meeegi tez bym musiała sobie sprawic jakies kiecki, ale chyba nie bede wygladac dobrze, sama nie wiem. na poczte wyslalam fotki, jedna z 2009 a druga z dzisiaj. jakas tam roznica chyba jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiedzcie dziewczyny czy ja gruszka jestem, czy jablko? bo ja sama nie wiem, nie mam pojecia. zawsze myslalam ze gruszka, teraz tak patrze i mysle ze moze klepsydra albo jeszcze co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle! imadlo hehhehe A mi to na ten moj bebech chyba tylko odsysanie pomoze :P nie no damy rade! madgalenak11-ja Ci nie powiem bo nie mam dostepu do poczty, dajcie namiary, bo przeoczylam moment zapisow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie zrozumialas, haha, sama siebie bym nie zrozumiala gdybym nie wiedziala o co mi chodzilo. a chodzilo mi o to bys podała mi swojego maila to wysle ci adres mailowy naszej poczty i haslo do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuper hehe, no 'grubych' to tam nie widzialam. Ja wkleje tak jak obiecalam zdjecia jak juz schudne to tego 50 kg, eh czyli jeszcze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeegi- w ogole po Tobie strasznie na twarzy widac. Tez tak mam, teraz jestem prawdziwy paczek na twarzy, az na siebie patrzec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wczoraj byłam po południu u rodziców i u mojego Słonka w odwiedzinach. Nawet się stęskniła za mną, weszła mi na ręce i nie chciała zejsć. Wtuliła się i ją nosiłam :) Oczywiscie nie jadłam nic od obiadu u rodziców ani w domu i dziś rano znowu mam 58,6kg. Miałam nadzieję, ze bedzie mniej, ale chyba bedzie ciężko przeskoczyc na 57 z przodu Chodźcie na kawę Dziewczyny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem pije kawke:) oj lidus jak ja lubie takie sytuacje kiedy dziecko zateskni za mmausia i sie tuli i caluje, normalnie uuuwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Jak wróci Twoja córcia z wakacji na pewno tak samo bedzie stęskniona. A ona wraca za tydzień, czy na weekend bedziesz ją miała? Ja swoja mam zamiar jutro wziąć (jak bedzie chciała jechac oczywiscie do domu) i w niedzielę znów zostawic na tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy porannej kawce :) zapowiada sie kolejny piekny dzien. Magdalenak jak wazenie, no pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były mąż wziął ją na cale dwa tygodnie, narazie nigdzie nie wyjechali. w sobote prawdopodobnie jade na impreze do miasta gdzie on mieszka, to pojedziemy z moim jakos 2-3 godziny wczesniej i ja gdzies zabiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde zapomnialam wpisac w stopke, waga na dzisiaj rowne 58kg, ja sie ciesze poniewaz w 3 dni zrzucilam 1kg:) opłaca sie, opłaca. jeszcze rowne 3kg:) gdybym tyle nie grzeszyla to juz dawno bym tyle miała, ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z warszawy
czesc mizna sie przyłaczyc ? :) 26 lat 1 dziecko ;) 1,71 cm 67kg :( cel: 55 kg, czyli tyle ile przed ciążą odstawiam całkowicie słodycze i węglowodany (wszystkie, te zlozonme tez, w zamian jem duuuuuzo białka dzien doberek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z warszawy
rany.. przepraszam za te błedy :) ja tez kawke pije a na sniadanie opiernicze serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, pewnie, że można, zapraszamy gorąco ;) Magda , jak masz 58kg to musze Cię gonić, bo ja nadal 58,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ktora te fotki dodała? Bo jakos nie zwrocilam uwagi, a musze powiedziec ze wlascicielka ich ma swietna figure i tylko pozazdroscic, ja bym chciala miec takie uda mam o polowe grubsze:P Ogolnie proporcje zachowane plaski brzuszek takze tylko pomarzyc o takiej figurze na razie moge: P Corcia , tak sie domyslam, tez slodka :D A ja ciagle 57, obzeram sie to co sie dziwic, ale do soboty musi byc 56. damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×