Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Kobieta gin to popularna i ok dr. czeszejko-sochacka, prywatne wizyty co miesiąc. robi wszystkie niezbędne badania i ja jestem zadowolona. waga sie przejmuje kiedy jest podejrzenie cukrzycy ciażowej. Co do porodu rodzinnego to jak na razie w legnickim szpitalu odwołane - remont, no ale można to obejsc. Naciecie krocza standardowo sie wykonuje i nie ma znieczulenia na żadanie A mnie dziś odesłali do domu - dziwne, no ale jutro jestem umówiona z pania dr i może ona cos u mnie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej wszystkim. Jak leżałam na porodówce też były porody rodzinne odwołane a było to w listopadzie ale jak już tam na miejscu poprosisz to nie ma problemu dajesz stówę i ok. ja nie miałam tego problemu chociaż też chciałam żeby mąż był ale nagle zadecydowali o cesarskim cięciu więc nie zdążyłam zapłacić:) przypomnę dziecko 4150 i 59 długie. lekarz stwierdził ryzyko pęknięcia macicy więc stąd cesarka. ponoć sale jednoosobowe nie czynne, ja cieszyłam się że jestem z innymi kobietami na sali bo było raźniej , można było pogadać zawsze coś poradziły. Co do nacięcia to ponoć różnie bywa zależy od tego czy jest taka potrzeba. Wagą się nie przejmuj ja przytyłam 10 kg i po ciąży od razu to zgubiłam a przy dziecku zrzuciłam juz 5 kg:):):) Ja nie chodziłam prywatnie tylko na NFZ ale mojej prowadzącej nie polecam. Z opinii znajomych również polecam dr. Czeszejko- Sochacką przeprowadzała u mnie cesarskie cięcie i teraz do niej chodzę. Jest dobrym lekarzem. godnym polecenia:) Co do wizyty u lekarza to w 6 tyg już widać maleńką fasolkę:) cudne a jak usłyszysz bicie serduszka ( jeśli dobrze pamiętam to w 10 tyg) to będzie najpiękniejszy dźwięk jaki do tej pory słyszałaś. ALE SIĘ ROZPISAŁAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi :) fajnie ze mozna liczyć na to ze odpiszecie :) krocej mowiac na Was :) Dobrze to ja sie tez chyba do tej Pani wybiore, do tej pory chodzilam do doktor Danuty Jeki ale ona przyjmuje w Chojnowie albo w Boleslawcu jak dla mnie super babka (oczywiscie bylam prywatnie) wszystko mi tlumaczyla, i wogole nie wiem kiedy badanie robila bo mnie zagadywala ogolnie bardzo pozytywnie. Narazie nie mam jak pojechac bo sprzedalismy autko i dopiero po swietach kupimy. Wiec prosze o numer jesli jest rejestracja u tej Sochackiej? i jak tam jest czeka sie poprostu czy sie rejestruje na godzine?( bo u tej mojej bylo pelno ludzi ale nie bylo czegos takiego jak rejestracja) i kiedy przyjmuje w jakie dni, ja bym chciala isc prywatnie jakie sa koszty?no i gdzie przyjmuje ulice proszę Was. Ja wogole jak mam sie przyznac to jestem klebkiem nerwow strasznie sie tego wszystkeigo boje doslownie panicznie, mam nadzieje ze to minie. Jasne ze dam 100 jak trzeba zeby maz byl przy mnie :) wczoraj w ofercie szpitala czytalam i jest wyszczegolnony ten pokoj o podwyzszonym standardzie, wiec jak bede w 6 miesiacu to zadzwonie chyba wczesniej nie musze? a jak rodzilyscie Kobietki to bylyscie wczesniej w szpitalu czy odrazu po skurczach do szpitala z domu? moja siostra ale to w Krakowie dostala skurczow oczyiwscie liczyla i dopiero maz zawiolz ja do lekarza i nie minely 2h i urodzila heh ale szybckutko nie moglam uwierzyc. ja tez bym wolala bezposrednio jechac a nie tam lezec bo miejsce jakim jest szpital zle na mnie dziala. czytalam tez ze w szpitalu mozna w legnickim szpitalu urodzic w wodzie :) ja narazie mam mdlosci i nie daje sobie z nimi rade:( jem tyle co kot naplakal albo i mniej ale wszystko zwracam , a rano to wogole czuje sie jak flak :) dziekuje za odp :) Kochane Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
i dorazu bo mi sie przypomnialo :) czy ta Pani jest sama w gabinecie jak przyjmuje czy ma tam pomocnika, heh bo raz juz i takiej bylam i sama lekarka super ale ta 2 co tam siedziala to debilka normalna jakas. i czy przy pierwszej wizycie zaklada karte ciazy? chyba nie tak? bo trzeba badania sobie porobic?skierowania na badania daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
mi wody odeszłt o 2 dali mnie na patologię a o k8 na porodowkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Zrobisz jak zechcesz dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
jasne , nie chcialam zebys pomyslala ze nie poprostu szukam kogos naprawde dobrego, wiec zaufam Ci :) bo wole 1 osobie niz 1000 bo tak ciezej. mozesz mi podac to wszystko o co prosilam? dziekuje bardzo a jak tam Twoja Niunia? ile juz ma? jak ma na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
z tym ze ona nie prowadzila mojej ciazy. jutro wysle namiary teraz dziecko lulam. synek Antoś dziś skończył 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też mam termin na listopad, kogo polecacie do prowadzenia ciąży?? Na razie zarejestrowałam się do dr Malkiewicza może któraś do niego chodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł po latach :D Ja w ciąży chodziłam do lekarza z Lubina i w dodoatku był to mężczyzna. Z ginkami kobietami w szpitalu spotkałam sie dwiema.Tą dr Czeszejko i Cybulską której w życiu nie polecę i unikam do dzis jak ognia Dr Malkiewicz...wiem,ze lekarze "mają coś" do niego...ci ze szpitalal lekarze...wiele razy widziałam,że sie podśmiechują z niego...ale czemu???Wiem ze pracował kiedyś w szpitalu... Dr Pałcuta moge polecić.Mam nawet gdzieś namiar...Koleżanki w szpitalu zachwalały. A co nas...na wysokich obrotach odkąd Adaś stoi i wspina się wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia a coś więcej o dr pacułcie?? miałam z nim styczność w szpitalu i pozytywne wrażenie wywarł.Ile bierze za wizytę mniej więcej?? i czy ewentualnie nie będzie problemu z L4?? bo prace mam nie za lekką ,na razie dobrze się czuję ,ale z czasem wiem że będzie mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niego nie chodziłam.Chodziły do niego dwie koleżanki z sali. Wiem ze przyjmuje gdzieś prywatnie i ze z L4 nie robi najmniejszego problemu. Pisz na mój e-mail to podam Ci do niego nr telefonu to dowiesz się wiecej jak zadzwonisz! kasiulka6@spoko.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
:) chyba wszystko bedzie dobrze..byle nie panikowac.. dzwonilam do szpitala i Pani powiedziala ze apartamenty są w remoncie ale we wrzesniu zeby zadzwonic moze beda gotowe :) mowila tez ze listopad-grudzien mniej kobiet rodzi wiec jest szansa ze sie zalatwie :) moje pytanie jest takie: przy porodzie ile osob jest obecnych tylko lekarz i polozna czy jakas osoba jeszcze? kiedy sie dostaje maluszka do karmienia 1 raz? ile po porodzie ( zakladam ze wszystko bedzie ok) i czy polozna pokaze mi co i jak jak bede miala problemy? jak to jest z kobieta po porodzie ile po mozna sie isc wykompac ja raczej wolalabym uniknac sytuacji gdzie polozna mnie przemywa itp nie wyobrazam sobie tego chcialabym sama o siebie zadbac. i co do tego naciecia jak to wyglada odrazu po porodzie jest zszywane? to boli? jest jakies znieczulenie? kiedy sie szfy sciaga i kto to robi? dziekuje Kochane ze Mozna na Was liczyc :) Milego dnia dla Was i Waszych Szkrabow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
jejku super Kasiu ze mi odpisalas :) na wszystkie moje fanaberiowe pytania ::) troszke mi lepiej :) napewno ten moment jest cudny :) bardzo sie ciesze ze jestes juz szczesliwą mama 2 Szkrabków jeszcze napisze co mnie meczy :) jak sie poszlas kompac to mialas jakis specjalny plyn czy cos? zeby przemyc sie w miejscach intymnych?miałas majtki poporodowe jednorazowe? i swoje grube wklady czy jak? po porodzie juz ile razy byl u Ciebie lekarz? jak przychodzi to na sale tak>? i co robi? o co pyta?bada czy jak? czy faktycznie ma sie spokoj? czy co chwila cos chca? rodzilas w Legnicy tak? ile tam jest lozek na sali? jak sie rodzi to na lozku czy na fotelu? ( bo roznie jest) a jak jest z pepuszkiem Maluszka?i jesli chodzi o kompanie Dziecka to jak to sie dzieje wszytko kto i jak? jesli chodzi o czas w szpitalu to są dwie noce tak? czyli trzy dni dobrze to rozumiem? ja bym chciala odrazu do domku mozna sie wypisac na zadanie jak jest wszystko ok? z dzieciatkiem i ze mna? nie mam jeszcze swojego ginekologa :( chciam isc do kobietki ale nie znam tu nikogo naprawde dobrego i prywatnie chce chodzic, ja nie jestem szczuplutkaa ,tylko taka bardziej kobieca ( wyniki mam ksiazkowe) i nie chce zeby jakis lekarz mi jakies glupie komantarze sadzil, datego chce kogos sprawdzonego ( tak jak mojej kolezance ktora jest juz mama :)) dziekuje Ci serdecznie :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia dzięki już napisałam do Ciebie ;) Mia_Latinka lekarz raczej nie powinien robić uwag co do wyglądu;) nie powinnaś się tego obawiać ,bo zestresujesz się na wizycie niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odpisuje :) Kiedyś jak ja byłam w ciąży i miałam milion pytań (nawet jak dojść do izby przyjęć :D ) taka jedna słodka najnajnaj mi pomogła :) 1) poszłam się myć i miałam szampon,odżywkę,żel pod prysznic,płyn do higieny Laktacyd.Majtki poporodowe obowiązkowe te z siateczki i wkłady te bella różowe 2)lekarz odwiedza mnie tylko na obchodzie czyli rano i wieczorem.Absolutnie nie zagląda mi w gacie :D jeśli sie tego boisz!Absolutnie.Od tego jest ustronne miejsce :gab.zabiegowy :) A pyta jak się czuję i tyle.Zawsze odpowiadałam ze dobrze :D Częsciej przychodzą położne albo po dzieciaki do badania albo leki przynieść (brałam antybiotyk i tabsy na obniżenie ciśnienia) albo na moje zawołanie!Są na prawde cudowne! 3)spokój jest!Ja to wręcz się nudziłam :) A od spania bolały mnie biodra :D Do połunia zazwyczaj badają dzieci,kąpią je,lekarze się kręcą.Od 13-18 są odiwedziny wiec wtedy jest spokój jeśli chodzi o badania czy cóś Na sali jest po trzy łóżka. Rodzi się na fotelu takim wypasionym :D specjalnym.Uchwyty mocna :D,takie opieraki na stopy.Na prawde rewelacja 4)Kąpania....robia to położne.Tam przy salach są takie salki z przewijakami i wanienką.Wszystko za szybą ze widzisz co robią ci z dzieckiem :) Położna rozbiera,kąpie ,pani dr od dzieci bada.Wszystko na Twoich oczach :) Oddają ci przewinietego,ubranego pachnącego maluszka:) 5) ja urodziłam w pon a wyszłam w czw.Przez te dni robią dziecku różne badania (saturacja tlenem,żółtaczka,fenylo...).Nie radziłabym się wypisywać na właśne żądanie.Te dni szybko zlecą a ty jak wyjdziesz bedziesz pewna ze niczego nie zaniedbałaś :) Jeśli chodzi o lekarza to mój w Lubinie nigdy nic mi złego nie powiedział.A też szczuplaczek nie jestem (biodro,cyc i doopa są na swoim miejscu).W ciąży duuuużo przytyłam :) Ale już dawno to za mną i ważę mniej o 7 kg niż przed ciążą.-tak mnie moi panowie męczą :D Jak mnie ważyli na patalogii dwa razy dziennie to też nikt nie komentował ;) A na koniec ważyłam jak mały słonik :D Brzuch jak na trojaczki.Duuużo wód wszędzie bo zatrucie ciążowe miałam.Do tego mam 178 cm więc....Głowa do góry! 🌻 muffinkaaa (uwielbiam muffinki :D) już lecę do skrzynki odbiorczej A potem na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) melduneczek składam :) Witam nowe koleżanki, ja miałam cc więc nie będę się tu rozpisywać ponownie, bo Wam chodzi o poród sn. W temacie docinek na temat wyglądu, to ja jestem grubas i nigdy nie usłyszałam ani słowa na ten temat ani od lekarza prowadzącego ani od personelu szpitalnego. Wręcz przeciwnie, chudłam na potęgę zapewne za sprawą trwających cała ciążę wymiotów i za to miałam zawsze pogadankę na wizycie :) Acha, jestem pacjentką Kowalika i polecam. A wspomniany dr P. też mi przypadł do gustu, nawet mnie wypisywał do domu, ale ja olałam ten wypis i zostałam z syneczkiem. Dr Cz.-S. - ok, ale ja do koniet nie chodzę! Dla swoich pacjentek przemiła, wręcz za bardzo... Mnie zdenerwowała, bo zignorowała mój problem z pęcherzem, a P. się tym zainteresował. Byłam w sali jednoosobowej i chwalę sobie ogromnie. Niektóre dziewczyny nie chciały być same, a mi było tam bardzo dobrze :) Do połudia zamieszanie: ważenie, badanie, szczepienie itd, potem przychodził mąż i tatuś w jednej dumnej osobie i tak do 20 siedział. Potem kąpiel, spanie i tak w kółko. Moja Dziuba śliczna śpi już 2 godziny, byliśmy jak zwykle w parku no i zaliczyliśmy palmiarnię. Nie chciał wyjść, bo kocha kwiatuszki i zapałał miłością do papużek falistych :) Nawet Balbinka go nie interesowała, a tak ładnie go zaczepiała : dzień dobry, dzień dobry :D Dziś mój chłop przyjeżdża, więc święto lasu!!! Miłego weekendu :) Kaia - 🌻 coś Ci wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnajnaj zauroczyłam się :) Teeeeeeeeeee oczy!!!!!!!!!!! Mój chłop poszedł do garażu w końcu suszarkę do prania zaokienną odświeżyć.Prosiłam 3 tygodnie o to.W końcu awantura ;) i poszedł :D Ach te chłopy.... Dzis zakupiony został inhalator!Adaś siedzi grzecznie i liże maseczkę :O a Jaś zaciesza.Na koniec stwierdził,że było jak nad morzem :D Więc wakacje w tym roku z bani mam :D Zapraszam dzieci do kuchni na inhalacje i z głowy :D Aaaaaaaa bo Jaś i Adaś katar mają Adaś jest na wtapie stania.Nic by nie robił tylko stał :O Nawet je obiad stojąc :D DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
a ta czeszejko sochacka ktos mi da namiary na nia w jakie dni przyjmuje prywatnie gdziie i ile sie placi za wizyte? i kowalika tez namiary i to samo co wyzej :) ( bo ja 1 raz o tym lekarzu slysze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
dziekuje Wam za odpiowiedzi jesteście niezastapione :)) proszę tylko o te namiary i ceny do Czeszejko-sochackiej i Kowalika. uspokoiłyscie mnie i oczywiscie mialyscie racje ze pewnie zestresowalabym sie tym ze cos powie lekarz o wadze, ja prowadze zdrowy tryb zycia i uprawiam sport, od pewnego czasu troszke hormony mi sie wzburzyly i jakos mnie przybylo wyniki mam ok ale po ciazy chce to ustabilizowac i ubyc troszeczke :) ale czy to znaczy ze przy kazdej wizycie u ginekologa staje na wage? ja wlasnie w tym tygodniu chce isc do ginekologa 1 raz więc zapytam: czy odrazu dostane karte ciazy czy na 2 wizycie? czy idac prywatnie dostane skierowanie na badania? czy 1 raz robi usg na brzuszku czy wewnetrznie? p.s co do tych 1-osobowek na porodowce jak kolezanka wyzej napisala tez jestem za i tak chcialabym ( jak wiadomo to sprawa indywidualna) ale narazie remont mam zadzwonic w sierpniu:) moze to glupie :) ale strasznie sie ciesze ze moge na Was liczyc :)) Milej Niedzieli Motylki dla Was i Szkrabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej. czeszejko-Sochacka Struga 32 ( kolo poznańskiej) przyjmuje we wtorki i czwartki od 16 do 18.:) oto numer telefonu (76) 856-03-75. za wizytę z usg bierze 120 zł. Co do pierwszego usg to jest robione wewnętrznie i kolejne ( chyba do 12 tyg jeśli dobrze pamiętam) też wewnętrznie. ja kartę (ale ciążę prowadził inny lekarz którego jak już wcześniej pisałam nie polecam) dostałam na drugiej wizycie jak już było pewne na 100 % że jest dzidzia bo wcześniej było widać tylko pęcherzyk płodowy ale ja już czułam że maluszek tam jest. byłam na pierwszej wizycie prywatnie i kazała zrobić mi we własnym zakresie badania musiałam zapłacić dlatego później chodziłam na NFZ9 moja prowadząca to dr. Sosn....- Racz.... Kowalik jest ordynatorem u nas w szpitalu jeśli to o tego chodzi. Ciesze się że mogę w czymś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
dziekuje Ci bardzo :) a trzeba sie rejestrowac czy poprostu przyjsc?( duzo jest osob?) bo ja jezdzilam do Jeki w Chojnowie ( super babka) ale jeszcze przez 3 tyg nie bede miala autka a chcialabym zobaczyc czy wszystko jest ok? ciekawi mnie ile za badania sie placi jak prywatnie i chyba co miesiac nie trzeba prawda? ( a co do Kowalika to nie wiem kolezanka wyzej go poleca, ale nie mam namiarow i nie wiem czy ordynator :)) co do zswiadczenia na becikowe chyba trzeba do 10 tygodnia byc u ginekologa zeby pozniej sie starac o to swiadczenie prawda? lekarze maja te zaswiadczenia czy nie? dziekuje :**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
trzeba telefonicznie. zaświadczenie do 10 tyg lekarz druki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
za pierwsze badania placilam 40zl bo grupe krwi robilam a ona kosztuje 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
:) rozumiem nie wazne ze na raty wazne ze piszesz :) Szkrabek najwazniejszy :) a gdzie prywatnie robilas badania jak moge zapytac? grupe krwi swoją ja znam to chyba nie musze robic? ok a jesli chodzi o ta ginekolog i zarejestrowanie sie do niej to we wtorki i czwartki tylko odbieraja czy mozna zadzwonic w tygodniu? i jeszcze mi sie przypomnialo czy ona w gabinecie jest sama czy jest tam 2 babka jakas? buziaki ,Milego Dnia :) Zaczał sie tydzien swiateczny heh to mamy roboty zapewne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Wesołych świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×