Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Najogólniej nie możność dokonania zmian a nadgodziny zawsze chętne :) Czy oglądałeś link który wysłałam wczoraj odnosnie sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,ale teraz wlasnie obejrzalem - i nie bardzo wiem o co tu chodzi:D wiesz, z filmow animowanych to ogladam tylko the simpsons i futurama. a tu sie pogubilem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zauwazylem, ze napisalas...to chodzmy Gosiu spac,jak jestes zmeczona. ja tez jutro jade z rana, wiec wypadaloby sie wyspac. hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dość specyficzne w założeniu miala to byc rekalmówka rnb na Polskę w slangu hip hopu całkiem niezły pomysł ale w kraju orgianał jest francuski a u nas miało byc coś w rodzaju władcy much :) ale mozesz tego nie kojarzyć Masz rację chodzmy spać Dobranoc spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już spać poszliście???? Przecież to dopiero wpół pierwsza haha. My dopiero do domku zawitaliśmy :-) Ale jutro wieczorem nigdzie się nie wybieram więc zajrzę tu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzepnę tylko marlboro
Jako smutna kobieca dusza wstępuję tylko czy to nie jest padły top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Husky :) Znalazłaś już tego pilota falcona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kurs? Dostałam pytania około 430! i muszę zacząć się uczyć, a nie mam kiedy. Dzisiaj cały dzień u kosmetyczki się wyleżałam :-) A Ty jak tam? Husky jaki romans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
430 to nie tak dużo :) gorzej z czasem, ale możesz się pouczyć z młżem i chyba pytania nie różnią się zbytnio od kat. b? ja raczej w pracy nie leżałam i nie poleżę :P nie za dobrze Ci ? :P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc zmykam bo jutro nie będzie litości ale podsunełaś mi dobry pomysł w piątek umówię się na masaż:):):) postaram się zajrzeć tu jutro po 22 Pą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie imprezowałam ostatnio, więc myślę, że od pogody tylko. Co tam Gosia? A Stand chyba na amen uciekł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku wiesz w tygodniu praca przede wszystkim a teraz odpisywałam znajomemu bo prosił o zdjęcia i opisy Szkocji :) w kazdym razie szykuje mi się imprezowy weekend :) (Bardzo sie cieszę i głowa to mnie będzie do wtorku boleć) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×