Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gość
A ja bardzo polecam Centrum Terapii Dialog w Warszawie. Moim zdaniem pracujący tam specjaliści to doskonali fachowcy w dziedzinie psychologii. Osobiście polecam dr Joannę Giereło, mi bardzo pomogła. Więcej info na stronie http://www.terapiadialog.pl/nasz-zespol/psycholodzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmaria
dobry psycholog to pewnie pojęcie względne. Oprócz doświadczenia i umiejętności ważne jest też zgranie. Byłam w całym swoim życiu u różnych specjalistów, ostatnio trafiłam np. na p. Martę Wasilewską. Jest młoda, ale wydaje mi się bardziej profesjonalna niż kilku innych starszych wiekiem specjalistów u których byłam. Ciepła, pełna zrozumienia ale i trafiająca w sedno. polecam. przyjmuje przy marszałkowskiej, i chyba gdzieś na kabatach. można tutaj sprawdzić http://www.rozmowyktorelecza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na nogi postawiła Pani Anna Łabuz. Nie pamiętam strony ani telefonu było to już jakiś czas temu. Od tego czasu moje życie nabrało prawdziwych barw. Z czystym sumieniem mogę polecić tego psychologa - a jak komuś zależy to sobie znajdzie w necie. Pamiętam, że przyjmowała na Nowogrodzkiej, gdzie teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnozakrecona
Mnie na nogi postawiła Pani Anna Łabuz. Nie pamiętam strony ani telefonu było to już jakiś czas temu. Od tego czasu moje życie nabrało prawdziwych barw. Z czystym sumieniem mogę polecić tego psychologa - a jak komuś zależy to sobie znajdzie w necie. Pamiętam, że przyjmowała na Nowogrodzkiej, gdzie teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1983
O panu Woźniaku z Brackiej mogę wyrażać się w samych superlatywach, zarówno jako o psychoterapeucie, jak i o człowieku. Człowiek ogromnej kultury i taktu, nie wie, czy każdemu będzie odpowiadał jako psychoterapeuta, ale paru osobom skutecznie pomógł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź poradnię przy ul Bonifraterskiej, przyjmuje tam świetna pani dr Ołdakowska-Żyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dobrych psychoterapeutów Panią Magdalene z Mediklinika chodzę do niej 2 miesiac i jestem w doskonałej fazie do zdrowienia, kolezanka poleciła mi klinike i pracujacą tam Pania Bożene bo sama była z niej bardzo zadowolona ale nie było juz miejsc więc moge polecić jedną i drugą psychoterapeutkę. Choć z tego co słyszałam to koleżanka pracowała nad rozstaniem z mężem a ja mam depresję. Namiary www.mediklinika.pl mieszczą sie na Postępu Mokotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herteczka
W Warszawie sprawdzony zespół psychologów pracuje w tym gabinecie psychologicznym: http://psychoterapia-kielczyk.pl/ Chodziła tam swego czasu siostra, która wpadła w depresję po rozwodzie. Byłą w totalnej rozsypce i myślę,że bez takiej profesjonalnej pomocy totalnie nie mogłaby sobie poradzić. Myślę, że warto jest skorzystać z takich usług jeśli znajdziemy się na życiowym zakręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Mój brat, który mieszka w Warszawie miał okres załamania po rozstaniu z dziewczyną i po wielu namowach koleżanek, rodziny skorzystał z porady u http://psychoterapia.org/psycholog-warszawa Wyszedł na prostą, ma teraz fajną dziewczynę więc myślę że terapia była ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam psychologów centrum freemind w warszawie Naprawdę są godni polecenia. Ja sam trafiłem tam z polecenia i nie żałuję. Pomogli mi jak i moim znajomy w walce z depresją i lekiem społecznym. Dlatego tez nie chce wskazywać konkretnego specjalistę bo wszyscy są naprawdę z opinii znajomych świetni. Co do stawki to standardowa (jeśli chodzi o Warszawę) sto dwadzieści złotych za konsultację. Można znaleźć taniej ale liczy się jakość i przede wszystkim opinie osób które były i wiedzą jak jest. Samo miejsce przyjazne urządzone z pomysłem i charakterem nie jest to na pewno "fabryka" Centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://warszawapsycholog.pl Warto zaufać specjalistom z tego centrum. Miła i ciepła atmosfera bez patrzenia na zegarek. Ceny standardowe ale jakość naprawdę na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaWawa
To i ja się wypowiem. Byłam w ciąży, lekarze dopiero w 6mc poinformowali mnie, że moje dziecko nie będzie żyło długo i tak też się stało. Tydzień po urodzeniu Maciuś zmarł, nie potrafiłam odnaleźć się w tej sytuacji, wiadomo każda matka przeżywa śmierć dziecka, szczególnie pierwszego. Wpadłam w depresję, chciałam popełnić samobójstwo, nie widziałam sensu życia. Mąż namówił mnie na terapię u psychologa. Wspólnie wybraliśmy Panią psycholog Martę Wiśniewską. Kobieta jest lekarzem, ale przede wszystkim jest człowiekiem, dostałam od niej tyle ciepła, wsparcia oraz pomocy, że po 2 miesiącach stanęłam na nogi, w tym miesiącu minął już rok, ale dzięki pani Marcie i jej pomocy jestem w ciąży z 2 dzieckiem, a jeszcze niedawno zarzekałam się, że nigdy nie chcę mieć już dziecka. Jeśli chodzi o same wizyty u Pani Marty to nawet nie czułam się, że jestem u specjalisty, rozmowa odbywała się jakby rozmawiała z najlepszą przyjaciółką, to kobieta o wielkim sercu i ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy. Szczerze mogę ją polecić, jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję jej numer 507 190 639, a tutaj jej strona http://www.martawisniewska.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep25
Zgadzam się z postem wyżej. Psycholog Marta Wiśniewska to świetna specjalistka. Sam do niej chodziłem na terapię, ale nie będę pisał o co chodziło. Kobieta ma pojęcie o życiu i jest inna niż pozostali psychologowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje wizyta u Pani Marty Wiśniewskiej? Niestety nie wyświetla mi się strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaa77
Zgadzam się że Pani Marta Wiśniewska to bardzo dobry psycholog. Jeśli chodzi o cenę to chyba zależy czy idziesz po poradę czy chcesz się zapisać na terapię. Tutaj podam Ci namiary na nią adres email + telefon 507-190-639 poczta@martawisniewska.eu napisz a się dowiesz :) na prawdę warta polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara88
moja znajoma korzystala z uslug p. Marty Wisniewskiej i bardzo sobie chwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodawa
Owszem Pani Marta to bardzo dobry psycholog, potrafi rozmawiać z ludźmi, a przede wszystkim sluchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marto trochę inteligeligencji by się pani przydało , aż bije po oczach ta pani autoreklama . Ależ dzisiaj pani zdesperowana , tyle wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaaaaa
Ja również polecam doktor Martę Wiśniewską. Chodziłam do niej kilka miesięcy i teraz jestem innym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła p. Jolanta Szczepaniak. Jest psychologiem oraz psychoterapeutką. Ma swoją stronę internetową: http://szczepaniak-psychology.eu/ Wiem, że też gdzieś przyjmuje na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić panią martę miklasiewicz, która przyjmuje w baby med na usrynowie. chodziłam tam z moją sześcioletnią córeczką i cieszę się, że trafiłam akurat do niej, bardzo nam pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiia
Ja polecam p. Ewę Waszkiewicz, co prawda działa w Olsztynie, ale z tego co wiem, można umówić się również na wizytę w Warszawie. Bardzo fachowe podejście do Klienta. Ja dażyłam ją dużym zaufaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu skończyłam terapię u Sandry Waszniewskiej. Jestem bardzo zadowolona. To ciepła terapeutka z podejściem i wiedzą. Emanuje z niej ogromnie pozytywna energia, która obok jej profesjonalnej wiedzy i umiejętności pomaga w osiąganiu zamierzonych celów. Przyjmuje w centrum, więc łatwo dojechać do jej gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam pana doktora Krzysztofa Woźniaka. Chyba aktualny jest numer 601 258 436. Taki przynajmniej jest wciąż na stronie internetowej (gabinetpsyche.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×