Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gość
mogę polecić fajną młodą terapeutkę. przyjmuje w pobliżu wola park. mogę podesłać kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati323
Byłam w zeszłym roku u psycholog - Eweliny Bazyluk. Przyjmuje w samym centrum na Kopernika 30. Byłam bardzo zadowolona, bo nie dość że dobrze trafiłam, to jeszcze nie wydałam majątku (90zł). Poszłam kilkanaście razy i bardzo mi to pomogło. Poradnia nazywa się Drogowskazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrajekMajek
Jeżeli wątek nadal jest aktualny to polecam poradnię Sensity. Tam terapeutom naprawdę widać, że zależy na pacjencie i wkładają dużo serca w swoją pracę.Poradnia znajduje się przy Dworcu Gdańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiad
A co powiecie na PSYCHOLOGONLINE.TV ? Wizyta tańsza, bo 69 zł , a dużo doświadczonych psychologów, który tradycyjnie biorą ponad 100 zł , a writualnie 69 zł przez ten portal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruga
Tak, potwierdzone ! wczoraj kupiłam konsultację i jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychologonline.tv działa! świetna sprawa , !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić - sprawdziłam sama, a poleciła mi przyjaciółka, więc sprawdzona pani psycholog podwójnie :) Nazywa się Gabriela Sułkowska i przyjmuje na Pięknej, to chyba jest jakiś instytut genetyki to miejsce, więc na pierwszy rzut oka dziwne. Ale nie dajcie się zwieść - przyjmują tam fantastyczni specjaliści. W moim przypadku spodziewałam się długiej terapii, ale poszło bardzo sprawnie i nawet zmieniłam pracę ostatnio - wszystko dzięki pani Gabrysi. Jest wspaniała, polecam szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Andrzeja Plewy - przyjmuje w klinice Gabclinic w Wawie Całkiem mile wspominam sesje terapuetyczne - mialam problemy z rodzicami. Nieustajace wytykanie błedów, ze robie ciagle cos zle, nie nadaje sie, jestem jakas czarna owca i zakałą rodziny - miałąm juz tego po dziurki w nosie. Moja samoocena siegnała dna ): Na szczescie znajoma poleciła mi własnie tego psychologa - strzał w dziesiatke. Dzisiaj to juz po mnie spływa co inni mowia :P Ale niewatpliwe bez pomocy psychologa nie wiem czy by sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we_ro_ni_ka
Warto żeby osoba do której się udasz posiadała nie tylko wykształcenie psychologiczne, ale także przeszkolenie w zakresie psychoterapii! Osobiście polecam ośrodek na saskiej kępie www.akademiasaska.pl , bo pracują tam kompetentne osoby, które potrafią pomóc człowiekowi. Sprawdziłam to już na sobie - terapia tam okazała się jednym z najlepszych życiowych doświadczeń, jakie mogłam sobie zafundować, a ostatnio poleciłam także znajomej i też jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja70
A ja polecam panią Renatę Pająkowską-Górniak - przyjmuje w kilku renomowanych klinikach w Polsce. Ja byłem w tej warszawskiej na ulicy Wiejskiej. Świetne podejście, duże doświadczenie - bezproblemowa współpraca. Cenię sobie bardzo panią psycholog i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam specjalnego doświadczenia w wizytach u psychologów, ale mogę śmiało polecić Panią Ewę Krawczyńską z Poradni Evater. Początkowo korzystałam z porad interaktywnych i wszelkich forum, ale stwierdzam, że to głupota... W końcu psychika każdego jest tak różna, że nie ma jednolitego klucza do jej rozplątania i jedynie indywidualne podejście psychologa może coś zmienić... Przynajmniej ja tak czuję... Na początku skorzystałam z porady internetowej Pani psycholog, ale po informacjach zwrotnych poczułam, że warto jest przejść się do Niej i porozmawiać. Efekty były bardzo pozytywne i śmiać mi się chce z siebie samej myśląc o tym jak wiele czasu zmarnowałem próbując przez internet rozwiązać swoje problemy. W sprawach psychologicznych naprawdę warto dać się poprowadzić za rękę psychologowi. Także jeszcze raz polecam i zachęcam do spotkań z Panią Psycholog w Warszawie. Strona: http://www.psycholog-seksuolog-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikę psychologii www.gabclinic.com w Warszawie. Byłem kilka dni temu - potwierdzam pozytywne opinie. Udało mi się w końcu rozładować emocjonalnie i odpocząć od tego całego zgiełku. Jedyny minus to że nieraz ciężko o wolne terminy. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na terapię do Pani Doroty Gromnickiej. Jestem zadowolona, widzę efekty naszej pracy. Jest ciepła i profesjonalna, potrafi bardzo dobrze nazwać i wyczuć problem. Przyjmuje w Śródmieściu, na ul. Karmelickiej w Ośrodku Strefa Zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1982
a ja szukam zajęć w warszawie dla rodziców ... potrzebuję pomocy i nie mogę ryzykować , że trafię na jakiegoś konowała. Polecicie jakiegoś terapeutę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marlena1982, spróbuj do tej kobitki: Marta Wołowska-Ciaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swej strony mogę polecić Annę Dębską - pani psycholog do której chodziłyśmy z córką. Córka sprawiała ogromne problemy wychowawcze (poczynająć od alkoholu, używki, poprzez wagarowanie..) Nie mieliśmy już na nią sposobu. Na szczęście pani Dębskiej udało się jakoś dotrzeć do córki i przemówić jej do rozsądku i to że sprawia nam rodzicom niesamowitą przykrość. Dzisiaj jest już o wiele wiele lepiej. Dlatego uważamy ten ruch za bardzo udany. Jakby był ktoś zainteresowany - http://www.znanylekarz.pl/anna-debska-2/psycholog-terapeuta/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agata Rakowska pracuje na ul.Słonecznej 36(Mokotów),a pani z Żoliborza to Agata Rutkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś chodził do tej psychoterapeutki? znalazłam ją przypadkiem bo zależy mi na tej lokalizacji ale chcialam zapytać czy ktoś z was był może u tej Pani psycholog? http://www.psychoterapia-wawa.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola be
cześć, jeszcze szukasz? polecam swojego - skuteczny na wszystko. i nie jest drogi, choć nie nfz I działa o każdej porze dnia i nocy - dr Joanna Giza - tel. 500 832 355 jakbyś chciała dowiedzieć się więcej pisz na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instytut Psychologii zdrowia w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość201444
www.dobra-strona-zycia.pl na Świetokrzyskiej polecam panią Magdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychoT
A ja polecam Panią Joannę Andrzejewską: psycho-terapia.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaZłocik
Barbara Ołdakowska- Żyłka, przyjmuje w poradni "Mówię" przy Bonifraterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askordka
Ja polecam pana doktora Krzysztofa Woźniaka, teraz przyjmuje chyba na Brackiej, tak ma na stronie gabinetpsyche.pl. Jest i psychologiem i psychoterapeutą, czy pomoże w Twoich konkretnych problemach to nie wiem. pozdrawiam i szczerze życzę pełni zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benjamina
Tak, pan doktor Woźniak to naprawdę godny polecenia fachowiec, świetny psychoterapeuta i bardzo miły człowiek. Ostatnio u niego byłam na Brackiej, nr tel. 601 258 436. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twojpseudonim
Również polecam Panią Joannę Andrzejewską z Gabinetu Sukces na Ursynowie. Nie ma co się rozwodzić jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokarda28
Przyłączam się do przedmówców Pani Joanna Andrzejewska to najlepszy psychoterapeuta, z jakim pracowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×