Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość teremenka
Ja jakiś czas temu miałam problemy z depresją. Głównie spowodowane było to nadmiarem pracy. Byłam totalną pracoholiczką i problemy z pracy przenosiłam do domu. Denerwowałam się kiedy nie mogłam akurat czegoś zrobić. Cierpiało przez to moje małżeństwo. W koncu zdecydowałam sie na porady tutaj: http://naszastrefa.pl/ - jestem zadowolona ponieważ pani psycholog doradziła mi jak się wyluzować, zaproponowała metody relaksacji. Obecnie jestem szczerze powiedziawszy szczęśliwszym człowiekiem. Oraz staram się nie brać wszystkiego do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze polecic dobrego ,sprawdzonego terapeute ktory przyjmuje online? Ciezko wybrac tylko na podstawie opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokina
z doświadczenia wiem, że bardzo dobrzy psychoterapeuci przyjmują przy metrze Wierzbno, placówka nazywa się Pracownia Terapeutyczna, zerknij sobie w internecie, indywidualne podejście do problemu i do pacjenta, i miła obsługa, z kosztami różnie ale od ok 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowe wsparcie można znaleźć na stronie www.psychologdodomu.pl. Oni tutaj się starają prowadzić człowieka aż do skutku. Nie zostawiają pacjenta gdzieś w połowie drogi bez diagnozy. Po 3 konsultacjach postawili mi diagnozę i zaproponowali całą ścieżkę leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z pomocy psychologa www.gabinet-psychologiczny.pl :) na szczescie udalo mi sie wyjsc z choroby, ale wspolczuje wszystkim, ktorzy sie z tym borykaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Tobie skutecznego psychoterapeutę - Pan Marek Zapłata. Przyjmuje on w Harmonii Myśli i Ciała. Osobiście byłam mega zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Pesz
Polecam psychologa Dorotę Babrzymąka http://dobrypsycholog.pl/psycholog/dorota-babrzymaka. Pomoc psychologiczna w najlepszym wydaniu. Miła osoba, empatyczna i chcąca pomóc. W gabinecie można czuć się bezpiecznie i swobodnie. Stres mnie wykańczał, a spokojny głos pani Doroty z każdym spotkaniem dodawał mi otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsyla
Jeśli chodzi o osobę dorosłą, to Tomaszewski jest niezły: http://www.znanylekarz.pl/wojciech-tomaszewski-2/psycholog-terapeuta/warszawa - jedno spotkanie kosztuje 120 zł. Ja najpierw chodziłam sama, później z mężem na terapię malżeńską. Na swój związek spojrzałam z zupełnie innej perspektywy i staramy się wspólnie budować wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenda
Ja mogę każdemu polecić panią Iwonę Cygańską. Tu znajdziecie jej profil: http://psychoterapia-kielczyk.pl/zespol-lista/iwona-cyganska/ ta pani przyjmuje w pracowni psychorozwoju na ulicy Gocławskiej i moim zdaniem jest niesamowitym psychoterapeutą. Pomogła mi poradzić sobie z moimi problemami, potrafiła wskazać przyczyny moich zaburzeń w zdarzeniach z przeszłości, których sama nigdy bym z tym nie powiązała. No, nie będę tu szczegółów opisywać, ale naprawdę ta pani bardzo mi pomogła, bo znając przyczynę mogłam już inaczej spojrzeć na pewne sprawy. Dziś już nie chodzę na terapię, ale żyje mi się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Panią Urszulę Lajfert. Bardzo dobra psychoterapeutka. Przyjmuje na Ursynowie blisko metra Stokłosy. Sama chodziłam, kiedy nie mogłam się pozbierać po śmierci bliskiej mi osoby. Pomogła!! Bardzo!! Zresztą nie tylko w tym. tel. 607262835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam Magdy Boniuk i chcialbym wszystkich ostrzec przed tym terapeuta; jest to osoba ograniczona , uprzedzona i kierujaca sie stereotypami , ponadto caloroso id pozbawiona empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper nawrócony
Witam, nie jestem psychologiem, lecz znam się na rzeczy. Chętnie porozmawiam, z każdym o twoim problemie... za darmo. Piszcie na GG: 52987459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mieszane uczucia co do psychologow, jak czlowiek pracujacy w tym zawodzie najpierw rozbija czyjas rodzine a pozniej innym doradza jak pomoc utrzymac malzenstwo?!!!!oczywiscie nie wszyscy tak postepuja, ale takie osoby powinny miec zakaz wykonywania zawodu! Gdzie jest etyka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kaja Funez - Sokola. doswiadczenie i zrozumienie. tel 534 229 839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garstka1
Ja wolałam poszukać sprawdzonego i dobrze przeszkolonego psychoterapeuty. Nie musiał być na nfz, miał pomóc. W końcu znalazłam dr Krzysztofa Staniszewskiego pracującego w Psychomedic w centrum... Zlecił bardzo dobrą diagnostykę i pomógł mi się wyleczyć. To była osoba która mnie wspierała na całym etapie leczenia i prowadziła mnie przez nie. Wiele oczywiście zależało ode mnie ale pomoc kogoś z "zewnątrz" i znającego się na tym sporo pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka19
Ja również byłam w tej klinice ale u dr Pameli Kubaszewskiej. Psychomedic ma chyba samych dobrych specjalistów. Moja doktor to psychiatra ale byłam też na paru sesjach terapii u tego lekarza co wspomniałaś dr Staniszewskiego. Bardzo sobie chwale tych lekarzy i jakbym miała kiedykolwiek, a mam nadzieje że tak nie będzie, ponownie się leczyć to tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pareoda
Świetna też jest dr Joanna Gajewska z tej kliniki Psychomedic. Bardzo dobrze zdiagnozowała moje objawy i przepisała skuteczne leki. Leczenie u niej to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grutek00
Psychologów i psychoterapeutów w Warszawie jest bardzo dużo, jeśli ktoś chce znaleźć dobrego specjalistę poprzez pytania na forum to wydaje mi się, że to nie tędy droga. Bo np ja mogę napisać, że tutaj http://www.psychoterapiagestalt.waw.pl/?a=psychoterapeuta są najwyższej klasy specjaliści w zakresie psychoterapii. Ale to jeszcze nic nie oznacza bo nie wiadomo jaki kto ma problem, jaka jest relacja z danym terapeutą - czy odpowiada komuś itp. Najlepiej wybrać się na wstępną konsultację do jakichś gabinetów, które mają dobre opinie i samemu zdecydować czy to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena sc
Dziękuje za podpowiedzi, z korzystałam z Fundacji Pomocy Psychologicznej RAZEM. Profesjonalni ludzie ale niestety ceny niezgodne z informacją na forum -chodzę do Pani Magdy i płacę 90 zł a nie 70 zł. Polecam dobra lokalizacja i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Gabinet Wnętrze - w centrum Warszawy przy placu konstytucji. Tel tam to 604753445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbo
Wlasnie zakończyłem terapie online u Pani Edyty Aktepe - polecam!!! psycholog-online.info - tutaj ma własną strone. Powodzenia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast mam doświadczenia z wieloma terapeutami, w większości dobre. W ubiegłym roku trafiłam do pani Elzbiety Grabarczyk, która prowadzi psychoterapię w nurcie behawioralnym. Pomogła mi z moim poczuciem wartości i lękami, więc mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gabinet "Wnętrze" - przy rondzie ONZ. Numer tam to 604753445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyek
Witam. Poszukuję namiarów do Pani Doktor Diany Senator. Ma ktoś może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze mi ktos polecic dobrecho psychologa terapeute w warszawie? nie mam doswiadczenia z takimi specjalistami, nie wiem do kogo pojsc. mam bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci, zaburzenia psychosomatyczne, stany depresyjne, lekowe, fobie. bede bardzo wdzieczna. chcialabym podjac terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×