Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

centrumpsychologiczne.info, moim zdaniem to dobry i zaufany psycholog, korzystałam z jego pomocy i jestem zadowolona. Informacje o tym gabinecie uzyskałam od znajomych którym to miejsce również pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 40
Dziękuje za podpowiedz, skorzystałam z usług http://razem-fundacja.org/psychoterapia/ i jestem bardzo zadowolona, chodzę od 6 tyg do Pani Magdy i bardzo sobie chwalę. Niestety mam ograniczony budżet na psychoterapie, a z racji tego że jest to Fundacja cena jest niższa płacę 70 zł. Nie myślałam, że znajdę terapeutę przez kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaJ1981
Natomiast ja chciałabym nie polecić: pani Maryla Maj, przyjmuje u siebie w domu na Powiślu. Nerwowa, zdarza się, że krzyknie na pacjenta. Bez przerwy powtarza jak zależy jej na pomocy pacjentom, a zdarza jej się krzyknąć, upomnieć, bardzo irinicznie skomentować wypowiedź. A za chwile znowu powie, że zależy jej na pomocy. Traktuje pacjentów trochę jak dzieci, nad którymi ma przewagę, i którym może powiedzieć co tylko chce i w jaki tylko chce sposób, a zapomina, że rozmawia i pracuje z dorosłymi ludźmi. Podczas sesji cały czas pisze smsy. W miedzyczasie sprzeda tomik poezji, zapyta o to, czy pacjent nie chce zaadoptować psa (oczywiście wszystko w czasie za który pacjent płaci). Nigdy nie wystawiła potwierdzenia płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Ja polecam mgr Anę Mickiewicz. Jest psychologiem z bardzo dobrą intuicją. Skonczyla jakis specjalny Program z Pomocy Psychologicznej i Interwencji kryzysowej.W trakcie szkoly psychoterapii Gestalt. Pomaga nie odplatnie. Stąd nie zawsze łatwo o termin ale stara się by znaleźć czas. Pytałam czemu nie bierze pieniędzyppowiedziała że najbardziej zależy jej na tym by pomóc szczególnie komuś kogo nie zawsze stać jak też chce zdobyć doświadczenie. Spotykalam się z nią w kawiarni najczęściej. Czasami przez telefon. Polecilam ją koleżance i wiem że ona jej cos chyba symbolicznie placi. Ale to jej dobra wola. Albo np placi za kawę w Kawiarni. Pani Ana nie patrzy na zegarek, jest bardzo empatyczna, bystra, inteligentna i życzliwa. Podam jej maila gdyż nie wiem czy zyczylaby sobie nr telefonu. anamickevic7@gmail.com Polecam i trzymam kciuki Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Miałam problem ze swoim facetem ,po 5 latach związku wszystko zaczęło się sypać ...nawet łóżko :/ znajoma poleciła mi psychologa.. Agnieszkę Kolek . Świetna babka , bardzo nam pomogła , od czasu do czasu jeszcze korzystamy z jej usług. Bardzooooooo polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetnego psychologa z warszawy Katarzynę Sadowską, przemiła, wyrozumiała, skupia się na problemie, pomogła mi sie uporać z wieloma problemami, przyjmuje w PsychoMedic.pl tel. 22 299 11 22, dzieki niej wiem że moge pokonać każdy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mgr Agatę Nowińską. Chodzę do niej od roku i jestem bardzo zadowolona. Moi znajomi też się zdecydowali i sobie chwalą. Przyjmuje na Chmielnej i jeszcze w drugim miejscu na Krańcowej. Można umawiać się telefonicznie 732 612 732 lub mailowo gabinet@bonum-via.pl, ma swoją stronę bonum-via.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fundacja
Zapraszamy na psychoterapie indywidualną do Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM www.razem-fundacja.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam bezpłatnie na Nfz w szpitalu Orłowskiego panią Katarzynę Frontczak jest psychologiem i chyba też seksuologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka077
Przeczytałam wiele opinii na temat warszawskich psychologów. Niestety po sprawdzeniu , nie wszyscy okazali się tacy "super". Zatem zrobiłam wywiad wśród znajomych. Ostatecznie wybrałam Magdę Boniuk, która przyjmuje od lat i zajmuje się psychoterapią oraz terapią seksuologiczną. Małżeństwo przetrwało:) Ma się całkiem dobrze. Drugie dziecko w drodze:) Magda pomogła nam nie tylko w problemach małżeńskich, Przychodziłam też do niej indywidualnie z moimi natręctwami . Bardzo się cieszę, że z tego wyszłam. Proces trwał ok 5 miesięcy, ale wydaje mi się, że "zleciało" bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić moją kochaną terapeutkę panią Inez Mayer.Przyjmuje w PsychoMedic.pl na Lanciego.:) Na pewno znajdziecie wspólny język,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry psycholog w tych czasach to skarb :) wiem co mowie, kilka razy juz trafialam na takich slabych lekarzy, ze juz zalamka sama w sobie byla. znajoma dala kontakt do www.gabinet-psychologiczny.waw.pl i korzystam z pomocy do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDIOLI
Na wstępie polecam Panią Edytę Hornowską. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Pomogła mi ale także mojej znajomej. Wiem, że obecnie przyjmuje w gabinecie online : psycholog-online.info Czytając Wasze wypowiedzi przypomina mi się moje spotkanie z "profesjonalnym terapeuta z certyfikatem PTP". Szukałam długo bo chciałam aby pomógł mi człowiek z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem. Wybrałam mężczyznę z listy PTP. Znalazłam jego stronę w necie, zadzwoniłam i się umówiliśmy. Ów pan przyjmuje jak mniemam dotychczas w mieszkaniu w bloku na przeciw Promenady w Warszawie. Żałuję, ze nie pamiętam już jego nazwiska ale pamiętam moją traumę. Kiedy weszłam do bloku miał jeszcze pacjenta więc prosił abym poczekała na klatce. Moja sesja w teorii trwała juz dobre 5 minut!!!- oczywiście na klatce....Kiedy poprzedni pacjent opuścił gabinet, zostałam zaproszona do pokoju. Poprosił abym usiadła na kanapie, sam zaś usiadł na krześle wyższym o kilkanaście centymetrów niż kanapa wprost na przeciwko mnie. Czułam się skrępowana, niczym na przesłuchaniu. Widziałam gościa pierwszy raz w życiu a on nawet nie chciał mnie wysłuchać, po 10 minutach mojego monologu zaczął wysuwać teorie co to się w moim życiu dzieje, jak gdybym zupełnie nie była tam potrzebna bo przecież on wszystko wie!!!! Narastała we mnie złość na niego i na siebie...po co ja tu przyszłam. Po chwili zadzwoniła jego komórka!!!!! Tak właśnie!!! Podczas sesji zadzwoniła komórka a on ją odebrał!!!!! I umówił się na sesję z innym pacjentem!!!! To doświadczenie było dla mnie bardzo poniżające. Kompletny brak szacunku, empatii, profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara Arkiewicz
Powiem wam szczerze dziewczyny, że długo szukałam synek mi się w nocy moczył i nie mógł mi nikt pomóc w końcu koleżanka poleciła mi Panią psycholog Katarzynę Sadowską z psychomedic na Lanciego 19. Jeśli ktoś ma problemy z dzieckiem to polecam kilka razy chodziłam z synkiem ale najważniejsze że przeszło było to na tle nerwicowym ale najważniejsze, że wszystko w porządku , pozdrawiam Tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę śmiało polecić psychologa Rafała Staniszewskiego. Wiele osób tutaj poleca różne osoby, których opinie nie zawsze okazują się kolorowe, a ten człowiek według mnie na prawdę wie jak wykonywać swój zawód :) Pomaga jako psycholog i coach, bardzo dobry jeśli chodzi o problemy z dziećmi. Pomógł synowi i mi. Przyjmuje w Centrum PROGRESO na Ursynowie, www.centrumprogreso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się wkręcić w reklamę. Jedno wiem, nie wszystko dobre co się świeci i ma tytuł.... Mogę więc wskazać na osobę, która pomogła mi i moim znajomym. I nie znam nikogo kto by się naciął na jej terapii. Joanna Giza - numer telefonu znajdziecie w sieci, po wygooglaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Ciekawą opcję mają na stronie fundacji IWP - www.psychologdodomu.pl . Tu można zamówić psychologa prosto do domu. Dobre rozwiązanie zwłaszcza dla ludzi z depresją moim zdaniem. Moja siostra chorowała z tego powodu, więc wiem na czym ta choroba dokładnie polega. Człowiek nie potrafi wyjść z domu, jest strasznie apatyczny...i w ogóle nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Do mojego brata zamawialiśmy psychologa z wizytą do domu. To była jedyna szansa na jakąkolwiek terapię, bo brat ani myślał iść gdzieś do gabinetu. Trochę się pewnie wstydził czegoś takiego. Kontakt na taką wizytę domową znalazłem przez stronę fundacji IWP - www.psychologdodomu.pl . Warto tutaj zajrzeć, mają dużo praktycznych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumiii
Własnie wróciułam z czwartej terapii i jestem szczęśliwa i pełna pozytywnej energii. Jak ktoś zmaga się z życiowymi problemami, albo z koszmarami z dzieciństwa9 jak ja ) - to moge polecić p. Julię Otto. Przyjmuje na cHocimskiej 31 m 3. Stawka za godzinę średnia trj 120 zł, ale po pierwszej sesji nie żałowałam już pieniędzy. Można tez poszukać psychologów na NFZ. Są za free. Ale nie mam żadnej wiedzy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaodjaska
Moim zdaniem w przypadku psychologa czy psychiatry nie można iść na ślepo.. Bo jak się trafi do kogoś kiepskiego to wyrządzi więcej krzywdy.. a przecież po pierwsze nie szkodzić. Co prawda nie chodziłam na terapię, ale miałam lilka sesji z life coachem i jestem bardzo zadowolona! A z tego co sie orientuję to mają bardzo dobry zespół specjalistów, więc w razie czego propnuję zajrzeć na psychomedic.pl. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabut11223311
ja chodziłam na terapię do Marty Berezy. Nie miałam kasy, ledwo wiązałam koniec z końcem więc cenę ustaliła ze mną, taką żebym dała bez problemu radę. Pomogła mi bardzo i polecam ją serdecznie. Nie wiem gdzie dokładnie teraz pracuje ale mam do niej numer: 698 850 357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat Hanki
Witam, Szukam sprawdzonego psychologa z Warszawy, który prowadziłby terapię w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym. Jeśli znacie kogoś godnego polecenia, napiszcie o nim tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam na terapie tu www.gabinet-psychologiczny.waw.pl i jestem zadowolona, pozbyłam sie swoich problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_34
Szkoda, ze nie napisałeś o jaki problem chodzi. Ja w życiowym dołku chodziłam do Pani Sylwii - taka blondynka z Przystani Psychologicznej.. Z tego co widziałam, to przyjmuje tam więcej psychologów róznej maści, więc może znajdziesz odpowiedniego. Dobrze też popytać wśród znajomych czy ktoś kogoś zna - ludzie często nie opowiadają o takich wizytach, ale może się okazać, że ktoś z Twojego otoczenia też szukał pomocy u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzackiewicz
ja od kilku tygodni jestem na terapii u dr Gizy (http://www.znanylekarz.pl/joanna-agnieszka-giza/psycholog-terapeuta-biegly-sadowy/warszawa) - polecam: ciepła, kontaktowa, pracuje w nurcie humanistycznym, pozytywna. Cenę też można dopasować. Zresztą poczytajcie pod linkiem. Ja jestem zadowolony, Zresztą sam trafiłem tam z rekomendacji poprzednich jej pacjentów. michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Świetne podejście do człowieka ma pan psycholog Ireneusz Ślęzak. Badanie robiłem u niego z rok temu. Trochę to trwało, ale jeśli się chce porządnie przebadać człowieka to powinno się spędzić trochę czasu nad badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×