Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość monisia159
Z tego co czytałam to tutaj prowadza psychoterapię warszawa http://kielczyk.pl/psychoterapia-indywidualna-dda/ . Zajęcia trwają 50 min i jest to koszt 130zł. Nie wiem jaki masz dokładnie problem, ale jestem pewna że taka terapia pomoże. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam psychoterapię, osobiście uważam, że przynosi duże zmiany. Polecam gabinet terapeutyczny GAJ, jest tu też psycholog dziecięcy. www.gajterapii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga Lena 3
Ja chodziłam na terapię do http://psychomedic.pl I co mogę na ten temat powiedzieć? Jestem zadowolona z efektów, przed Panią doktor potrafiłam się otworzyć, a ona potrafiła mnie wysłuchać. Także jak ktoś szuka dobrego specjalisty, ja polecam tę klinikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjja
Zanim poszłam do psychologa, czytałam dużo forów. Trafiłam na Magdę Boniuk, ponieważ prowadzi ona terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, a to zalecana forma przy nerwicach i fobiach. Przychodziłam do Magdy zaledwie 3 miesiące. Poprawa jest bardzo duża. Właściwie już po pierwszym spotkaniu widziałam i odczuwałam zmianę. Zaufałam Magdzie dzięki innym ludziom, którzy opisywali swoje doświadczenia w terapii, dlatego chcę się teraz odwdzięczyć. Magda wręcz oddaje swoją energię na spotkaniu. Po sesji człowiek wychodzi wzmocniony, pewny siebie i na prawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was był może u Anny Demarczyk? Kolega mi ją polecał w sprawach wychowania dziecka. Byłam już u jednego psychologa, ale nie jestem zadowolona i nie chciałabym znowu się rozczarować. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam terapeutę Magdalenę Bogusz - przyjmuje w Centrum Terapii VillaMedic w Warszawie za 80zł. Rozwija się, i posiada dużo empatii w sobie. Pomogła mi w walce z moim lękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Poradnię Filar http://www.poradnia-filar.pl/ W zespole pracują doświadczone osoby, które potrafią dać wsparcie w różnych trudnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Bardzo chwaleni są specjaliści od psychoterapii z kliniki Psychomedic - http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ - poradnia ta jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Na portalach typu znanylekarz ich specjaliści mają bardzo dobre opinie, a ich psychoterapia oceniana jest za niezwykle skuteczną. Myślę, że jak ktoś szuka psychoterapeuty to jak najbardziej powinien bliżej się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoool
Ile osób tyle zdań na temat dobrych psychologów. Ja długo się nie dałem namówić, bo wstyd. Sam sobie poradzę. Ale było coraz gorzej. Żona mnie zmusiła. Sama zadzwoniła i umówiła do pani psycholog poleconą przez koleżankę i stał się cud. Szybko pomogło i było mi głupio, że tak zwlekałem. Nie róbcie tego. Wystarczyło 2 miesiace i po problemie ma śladu. Polecam panią Agnieszkę Idźkowską. Podaje bezposredni telefon, bo przyjmuje tylko z polecenia 601-372-279 i strone przychodni na wszelki wypadek. http://www.linia-zdrowia.pl/oferta/oferta-dla-doroslych/psychoterapia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwińskaWiktoria
Ja polecam panią Ilonę SAS. Kompetentna, miła i naprawdę zaangażowana w problem z jakim się przyszło. Dała mi swój numer telefonu także nawet miedzy spotkaniami mogę do niej zadzwonić i zawsze odbiera co raczej jest rzadkością, a mam już doświadczenie z innymi psychologami za sobą. Ja zaczełam do niej chodzić po tym jak mnie zostawił mąż i myślałam, że już mnie w życiu nic nie czeka dobrego. Nie będę tu pisać o całym swoim życiu, ale dzięki niej stanełam na nogi i mam ochotę żyć. Jak ktoś szuka NAPRAWDĘ dobrego psychologa to polecam do niej zadzwonić. Mam jej prywatny numer ale niestety nie mogę go podać więc zostawiam numer do przychodni w której przyjmuje. Ona i tak daje numer swoim pacjentom. nr 221021717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Dorota Babrzymąka jest bardzo dobrym psychologiem. Pomogła mi kiedy byłem w depresji, miałem niską samoocenę i nic mi sie nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podać nr tel do Pani Doroty 509480486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie faktycznie warto skonsultować się ze specjalistami z Psychomedic - http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ , najlepiej zadzwonić na infolinię: 22 254 88 88 , jest tam wielu bardzo doświadczonych specjalistów również jeśli chodzi o doświadczenie kliniczne, a poradnia jest czynna też w weekendy także jest to bardzo wygodne dla pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie na http://spislekarzy.pl . Ja w Wawie mogę polecić Iwonę Kańską. Przyjmuje na Korotyńskiego, nad Biedronką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch miesięcy chodzę do psychologa Tomasza Rejenta http://razem-fundacja.org/psychoterapia/ oczywiście nie było łatwo przełamać się i pójść na spotkanie...ale udało się, za namową koleżanki znalazłam się w fundacji. Jestem osobą lękową i nie potrafię samodzielnie podjąć decyzji. oczywiście to problem złożony, ale pracujemy nad tym. Z czystym sumieniem polecam psychologów z Fundacji Razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz sobie na forum www.nerwica.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion80
Ja moge polecic, bo sama bylam w terapii a namiary dostalam od kolezanek. Caly czas mialam takich samych facetow i wszystkie zwiazki konczyly sie katastrofa. Myslalam ze terapia to taka pogadanka a jednak pewne rzeczy zaczely mi sie zmieniac. Czesc relacji zerwalam z kolzankami, zmienilam prace, nawet meza znalazlam. Nie wiazalam zmiany z terapia, tylko z moimi zaslugami. Teraz wiem, ze bylo inaczej. Na razie sie wiecej nie wybieram, ale kto wie. Chodzilam do Jacka z Intry a potem przerzucilam sie na pana Lukasza z przystanek empatia. Moja kolezanka jest teraz w trerapii u p. Krzysi, bo woli do kobiety. Ja nie wiem, bo u kobiety nie bylam. A poszukuje teraz jakiegos psychologa dzieciecego dla 3 latka sasiadki. Moze ktos ma jakies sprawdzone namiary. Dziecko sie moczy i wariuje ze zlosci???? Pomozcie pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinamich
Marion80 - mogę Ci polecić p. Dagnę Ślepowrońską, ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o terapię dziecięcą. Na pewno poradzi sobie z takimi problemami, jakie przedstawiłaś. Córka mojej siostry musiała do niej chodzić, zdecydowali się na terapię kiedy zrozumieli, że to jednak nie tylko zwykłe "humorki". Stąd wiem, że doskonale radzi sobie w relacjach z dziećmi i potrafi rozwiązywać ich problemy. Zachęcam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlwina
Jak w stolicy to Wojtek Tomaszewski - przyjmuje na pl. Konstytucji. człowiek zna się na swojej pracy. Dzięki wielkiej empatii łatwo się przed nim otworzyć i porozmawiac o rzeczach, przez które budziłam się o 2:00 w nocy i które męczyły mnie od jakiegoś czasu. na spotkaniach uświadomiłam sobie wiele spraw, dzięki Panu Wojtkowi na kilka kwestii spojrzałam z zupełnie innej strony i osiągnęłam w końcu spokój wewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasa
Nie mam psychologa ale byłem na fajnym szkoleniu robi to bodajże fundacja vamac. o radzeniu z przemocą o asertywności podobało mi się wiele pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cana09
Miałam dość duży problem, mianowicie przeprowadziłam się do Warszawy. Wszystko było nowe, nowa praca, mieszkanie ludzie itd. Mieszkałam wcześniej w małej miejscowości. Nie mogłam się odnaleźć więc popadałam coraz bardziej w zamknięcie itp. Kiedy moja matka przyjechała w odwiedziny i zobaczyła mnie w takim stanie natomiast zaprowadziła do psychologa. Protestowałam oczywiście. Ale trafiłam na bardzo miłą Panią Doktor - Hannę Sokolnicką. Pracuje na chmielnej. Już po pierwszej rozmowie z nią podziękowałam mamie. Gdyby nie ona nie chce myśleć w jak wielką depresje bym popadła. Z każdej "sesji" na "sesję" czułam się pewniejsza siebie. W końcu zaczęłam dostrzegać innych i poznawać ludzi. Zmieniłam pracę. Bardzo mi pomogła Pani doktor oraz zmiana otoczenia. Przesympatyczna kobieta rozumiejąca co się do niej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeuszz
Jeżeli szukacie pomocy psychologicznej, warto wziąć pod uwagę stronę kliniki http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa - poradnia działa 7 dni w tygodniu, mają profesjonalną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Dla zainteresowanych podaję numer tel. 22 254 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam do dobrej terapeutki niedaleko smyka, moge podac mailem telefon do niej. ewamaj494@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adella2
Pani Agnieszka Bińczak - za wizytę płaciłam 120 zł. Tu namiar do niej: 533 300 999. Pomagała mi dojść do siebie po rozwodzie. Miałam już dość zadręczania rodziny i znajomych swoimi problemami i u niej udało mi się wszystko na nowo poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×