Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Hej :) jutro będę mieć gości wiec siedzę w kuchni aby mieć czym ich ugościć do tego trzeba wyprasować bluzeczki na zakończenie roku szkolnego kupić kwiatki i takie tam drobiazgi dnia codziennego ;) ...pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)kazda ma inne plany:)jeszcsze troche musze odpykac pracy i odpoczne sobie:)w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta pogoda to masakra:/za to slyszalam o weekendzie że ma być piknie:)słoń ce i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catala przez ciebie też mi dziwnie jak tego posłuchałam!!! Nie mam planów na weekend :(, jak zwykle zresztą... Może jak będzie słońce to chociaż trochę się opalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie jak narazie slonko dopisuje oby tak dalej . Ja jeszcze jutro do pracki a w sobote wypad na rowerkach . milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrakadabra, bunt nastolatki? ;) Pamiętam jak to było ja też wtedy wszystkich nienawidziłam i czułam się bardzo dorosła, w związku z tym tylko ja miałam decydować o wszystkim. Nie martw się to mija... po kilku latach... ;) Mam nadz że to nic poważnego Dziś już piątek i jakby ten dzień nie był, jego koniec musi być udany Miłego piątku i energii na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) noo, mnie też wczoraj było dziwnie i smutno bo Włosi nie przeszli dalej w MŚ:( a dzisiaJ jadę z córką na kinderbal:)podobno piątek-to miłego początek;)tak mówiła moja babcia. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski hehe:) abrakadabra,a czym Ty sie przejmujesz?wiesz to naprawde przejdzie jej,za pare lat,i nie ma w tym grama tTWOjej winy,po prostu pewnie taki wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Cześć Wszystkim. Dawno mnie nie było.Byłam poza Toruniem... Ale dziś pochmurno,z resztą jak i wczoraj. Liczę na słoneczny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
hej macham do Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Hello! U mnie słoneczko! Dziś jadę do kumpeli na panieński! trochę się rozerwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! a my dzisiaj na grilla urodzinowego jedziemy, impreza miała być w domu, bo wczoraj padało, ale dziś piękne słonko-więc jest zmiana planów:) teraz tylko szybciutko na zakupy muszęwyskoczyć, potem ogarnąć co nieco w domu i jedziemy:) mam nadzieję, że się uwinę, bo mąż w pracy i wszystko na mojej głowie. Trzymajcie się, abrakadabra-udanej imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, pomyliło mi się-imprezki udanej życzę Ewelindzie:)zakręcona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Lens - dziękuję, dziękuję.Nie chce mi się tam jechać,ale ja tak zawsze mam przed imprezami. Ale mnie wczoraj komary pogryzły!Dopiero dziś rano zobaczyłam.Byliśmy na koncercie Piaska,bo był wczoraj u nas.A dziś,oprócz panieńskiego Elektryczne Gitary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinda szaleje;)poszlabym se na panienski;;ale nikt sie nie chce hajtać hehe ,Dziewczęta miłego weekenda życze wszystkim,a ja świętuje urlopik mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
A co,należy mi się coś od życia :P Paznokcie umalowane, teraz idę włosy myć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ja tez życzę milej imprezki baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz silyyy
Witam, niestety musze dolaczyc do Was... W tej chwili czuje sie najbardziej samotna osoba na ziemi... :( Mam prawie 30 lat. Mieszkam za granica, sama, bez chlopaka, meza, rodziny, znajomych... Od prawie miesiaca nie pracuje i to bardzo zle wplywa na moja psychike, bo wtedy uswiadamiam sobie ze mam malo znajomych... Mam dwie kolezanki Polki, ktore jednak sa tu ze swoimi mezczyznami i nie maja dla mnie tak czesto czasu... no bo co to za znajomosci kiedy mozesz spotkac sie z kims raz na 2 tygodnie albo i rzadziej...-Na dodatek czesto jest tak, ze w weekendy te znajome nie moga sie ze mna spotkac, bo jest to czas zarezerwowany dla ich facetow... Czyli nie mam szans, zeby wyjsc na imprezke z prawdziwego zdarzenia... Mam jeszcze jedna kolezanke, ona tez nie moze widywac sie ze mna zbyt czesto, ale jest to zrozumiale, bo ma faceta ale rowniez wychowuje samotnie synka (ktory nie jest dzieckiem tego faceta). Znajomosci zawierane w pracy sa bardzo powierzchowne-ludzie maja swoje zycie, swoich znajomych... nawet facet ktorego poznalam w pracy i z ktorym wiazalam nadzieje na jakis zwiazek (wiem, ze sie mu podobam), po prostu "wydziela" mi swoj czas, nie widuje sie ze mna zbyt czesto, bo sam ma duzo znajomych, czesto z nimi imprezuje... Udaje przed nim, ze kiedy sie nie widzimy, ja mam swoje zycie, swoich znajomych... a tak naprawde wieczory spedzam przed kompem... Lubie wychodzic na spacery, ale czasem juz nawet te samotne spacery mnie draznia, bo widze non stop jakies pary, albo zaczepiaja mnie jakies dziwne, zdesperowane typy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz silyyy
Czasem zastanawiam sie, czy to ja jestem zamknieta w sobie czy inni? Bo jesli komus proponuje wyjscie, a ta osoba odmawia i nie propnuje nawet innego terminu, to co ja mam myslec? A sama wczesniej jest niby zainteresowana kontaktem, spotkaniem... Ostatnio poznalam taka dziewczyne, nawet sama poprosila mnie o moj numer... bardzo sympatyczna (Nie Polka), pomyslalam:"moze byc fajna kolezanka". Kilka dni pozniej wyslalam jej SMSa z propozycja wyjscia w sobotni wieczor... napisala ze niestety uczy sie do egzaminu... oczywiscie pozniej juz sie nie odezwala... a ja nie chce ponawiac mojej propozycji, zeby pozniej znow sie czuc jak ciul, z ktorym ludzie nie chca sie spotkac... :( Ogolnie jestem ladna dziewczyna, pogodna, spokojna... moze zbyt spokojna...nie lubie np. dyskotek... ja wiem, ze nie mam sposobnosci poznac kogos na poziomie, bo nie bywam w takich miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Weekend jak najbardziej udany i owocny, byli niespodziewani ale mili goście Było super naśmialiśmy się, troszkę wczoraj przesadziłam z alkoholem na wieczór i w nocy to odchorowałam, ale to jedyny minus tych dni Pozdrawiam gorąco U Was też tak praży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej weekend zakończony bardzo pomyślnie jestem zadowolona goście super pogoda tez wiec akumulatory doładowane na najbliższy tydzień :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a czy moge zapytac "Nie mam sily" gdzie mieszkasz ?u mnie sloneczko caly dzien doladowlam sobie akumulatory i jutro wyrusza w mala podoroz3 dniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×