Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

lens - cieszę się że nie jestem osamotniona w mych smutkach, choć dla ciebie to akurat gorzej ;) Czekam na te chmury, które są u Was, bo tu nadal słońce Straszna duchota powoduje że się jeszcze bardziej męczę, jak nie mam urlopu to pogoda nie ma dla mnie znaczenia, byle była do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej dziewczyny przywitam się tylko i zmykam bo mam mnóstwo sprzątania po remoncie .... pozdrawiam i proszę Was troszkę więcej optymizmu na co dzień a będzie lepiej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostałam sama ,moj facet poszedł na jakas imprezka pracownicza,mowił ze wroci o polnocy ciekaawe hehe,ale i tak dobrze bo poszedł 1 raz odkad jestesmy razem ;) o catala remoncik:)to sie zasprzatasz,wiem cos o tym,a blaskiem i lens zycze poprawy humorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! no, jeśli chodzi o humor, to u mnie jest lepiej:) poprawiło mi się samo,metoda na przeczekanie:D Blaskiem, a co u Ciebie-mam nadzieję, że nie dałaś się czarnym myślom? catala-wytrwałości przy sprzataniu, Paladine-korzystaj z wolnego;)abarakadabra-jak są dzieci-to jest zgiełk i wiecznie coś do roboty, a jak ich nie ma -to tęsknimy i nam pusto jakoś...prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do humoru nie wypowiadam się, żeby nie siać smutków Paladine, Catala witamy spowrotem dawno Was nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej witam i życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) -no mam nadzieję, że będzie dobry;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:)no więc mój spóznił sie troszke ,to fakt:)i był troszkę pod wpływem hehe,ale za to jak przytulał,całował,cmokał,i mowił ze kocha ,,mmm ,powiedziałam zeby wiecej wychodził heheh;)a dizs tez mniamuśny jest:)własnnie mu upiekłam karkóweczke,bo zaraz leci do pracy.,a ja sie zabawie w kuchareczke i jakis piernik mu upiekke hehe.i taki fajny deszczyk,oddechu troszke mozna złapać..:)DZIEwczyny:)MIłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i uwierz mi, ze lepiej ich nie miec, bo ludzie tylko zawodza przekonalam sie na wlasnej skorze juz dawno, od innych dostalam najbardziej w kosc, pamietaj, ze w zyciu mozesz liczyc tylko na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny jak minął dzień? nutaa-oj chyba ktoś bardzo musiał Cię skrzywdzić, skoro tak piszesz...palandine-za to Ty widzę, cała w skowronkach;) Blaskiem, catala, a co u Was?Blaskiem-lepiej Ci już? pozdrawiam i wracam przed tv-meczyk dzisiaj;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie nadal kiepsko, do tego mam chyba jeszcze PMS-a i jestem całkowicie zdołowana Bleee Jedyne z czego się cieszę to pogoda, przynajmniej jest czym oddychać i tak fajnie po deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)nio tak, ja w skowronkach:)chociaz nie ogladam żadnych meczyków hehe,a wiecie jak misie ten piernik udał mmmm:)z polewa i bakaliami pysności, Blaskiem,rozumiem Cie doskonale bo tez miewam takie dni.Beznadziejne i masakrycznie dołujące.:(nie myślcie sobie że wciąż jestem w tych skowronkach;)ale wtedy biore sie w garśc i za pare dni mi przechodzi a jakjeszcze sobie pomyślę że nie mamy jak koty 7 żyć:)heh Tylko JEDNO,to robie wszystko żeby być szczęśliwa..że tak powiem sama sobie robie dobrze ;):) małe przyjemności ,,najmniejsze nawet,kawa z mlekiem,pocałunek,uśmiech i takie tam inne.. To teraz zostaje mi uśmiechnąć sie do WAS:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)paladine-zarażasz optymizmem:) Blaskiem-będzie lepiej, na pms niewiele poradzę, musi minąć, cóż prawie każda z nas to ma:( ja wtedy, poza tym, że zdołowana to jeszcze jestem drażliwa i wybuchowa...otoczenie nie ma ze mną lekko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w racy też wszyscy wkurzali ale w sumie to nawet fajny dzień byłam tak zajęta, że zleciał szybciej niż mi się wydawało :) pozdrawiam i życzę miłych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykle na PMS mam doła, czuję się nieszczęśliwa i brzydka, a poza tym bez kija lepiej nie podchodź, bo warczę, krzyczę i generalnie wkurzam się o każdą bzdurę :) To chyba to, bo powoli przechodzi, tylko czemu tak wolno? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)ja wtedy wyglądam jak baleron heheh,a najgorzej jak do pracy musze isc wtedy ojojoj DZIEwczęta,szykuje sie upalny weekend,dziś sobie rowerkiem pojeżdze troszkę:)mam małego kacyka od wczorajszego piwka to mi dobrze zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Paladine! A dokąd Ty jeździsz tym rowerykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kretynnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Wpadkę Komorowskiego zauważył dziennikarz "Dziennika" Mikołaj Wójcik. Od razu podzielił się tym na Twitterze. - Prezydent-elekt mówi, że w tablice upamiętniającą ofiary w Smoleńsku będzie wkomponowany orzeł, i tu uwaga, "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem - napisał dziennikarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed siebie hehe jezdze po mojego faceta i potem sobie wracamy razem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Heh, fajnie :) Ja dwa dni temu byłam u kumpeli,jechałam przez całe miasto :P Ale lubię jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tylko na chwilkę, wpadłam zobaczyc co tam u Was:D i zmykam, czekam na kuzynkę z dzieciakami-zaludni się u mnie;) więc-miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ma być ponad 30 st, ciekawe jak będzie, oby się nie roztopiła Uff No dziś mój ulubiony dzień tygodnia, mam nadz że w weekend uda się nad jakieś jeziorko wyskoczyć, żeby wykorzystać tą tropikalną pogodę ;) Ja nie jeźdżę na rowerze, jest popsuty od 2 lat i jakoś nie ma chętnych żeby go naprawić :( Pozdrawiam Dziewczyny i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)właśnie ja jutro śmignę nad jeziorko,popływać sobie bo zjarana to juz jestem:)aż sobie materacyk kupiliśmy z moim podwójny hehhe,a upał to nieziemski ma być:) a teraz ide pozbierać maliny i poziomki z ogródka:)słodziutkie są:)i takiego właśnie słodkiego Dnia WAM życzę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) a ja za chwilę ruszam z córą do parku, słonko piękne,a w parku fonntanny, kijanki w stawch i sztuczna plaża nad wodą;Dcieszę sie, że weekend też ma być taki:) ale w przeciwieństwie do Was nie mam jeszcze planów,ale co tam, cośsię wymyśli!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ależ pięknie na dworze :D właśnie skosiłam trawę w ogrodzie :classic_cool: oj marzy mi się jakieś jeziorko uwielbiam wodę kiedyś jeździłam do takiej miejscowości pod Bydgoszczą ...nazwa mi uleciała ...i jak wróci mój misio na weekend to na pewno go tam wyciągnę :) ...żeby tylko dojechał bo inaczej zostanie mi tylko pomarzyć o pluskaniu się :( pozdrawiam Was gorąco buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nastroje w piątek wieczorem:)? ja siedzę sama, mąż jeszcze w pracy, córa spi, mam wieczór dla siebie...a w domu taki spokój..z 1 strony to fajnie, mogę odetchnąć, ale z drugiej-pogadałabym z kimś..i właśnie w takich momentach łapię doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię do ludzi
"w najważniejszych sprawach człowiek zawsze jest sam " - jeśli tak jest, to jest to złe, nie jest to normalna sytuacja.Moją naturalną potrzebą jest bycie z kimś, mam potrzebę intymności, bliskości, dzielenia się myślami, poczuciem humoru, nie wiem... I przyznaję, że czasem warto pobyć samemu, ale... nic w nadmiarze nie jest dobre! "osoby samotne bardzo czesto idealizuja znaczenie rodziny. " - to prawda. Odkąd jestem sama i mam poczucie samotności, to jestem tak nieszczęśliwa, że WYIDEALIZOWAŁAM sobie do niebotycznych rozmarów moją bardzo zwykła i pozostwiającą bardzo wiele do życzenia rodzinkę. A pamiętam, że kiedy byłam z facetem, nie byłam taka "samotna" jak teraz, miałam szersze grono znajomych i prowadziłam życie towarzyskie - to rodzina nie była mi zbyt potrzebna, przychodziłam na te wszystkieimieniny do Cioc i wujków bardziej z musu niż z potrzeby. Dziś łapię się na tym, że robię to z samotności, żeby się z kims bliskim spotkać. A ten "bliski" to mi już wiele razy za tą idealizację w łeb dał" TĘSKNIĘ DO WAS LUDZIEEEE!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×