Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość tęsknię do ludzi
o przepraszam, przeczytałam tylko pierwszą stronę i myślałam, że the end,a tu.. 14 strona i sami swoi, znaomi. Czy można się przyłączyć? Czuję się bardzo samotna. Córka wyjechała na wakacje, nie mam faceta, koleżanki jakoś tak nie mają czasu. Pewnie tez i moja wina, jeśli o winie tu w ogóle mozna mówić, bo nie prowadzę bujnego życia towarzyskiego, jak jest normalny okres i córka w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię do ludzi
witaj, Lens :) Wreszcie jakiś człowiek do mnie przemówił!!! :) Witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię do ludzi-możesz tu z nami"pogadać", będzie Ci lepiej...zawsze ktoś przeczyta i dorzuci kilka słów:)choć teraz pusto-dziewczyny zaczęły weekend, ew nie mają siły po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co dziennie jestem i próbuję coś napisać ale coś mi się zacina :( może teraz mi się uda pozdrawiam wszystkie kobietki i do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam ;) tęsknie do ludzi - dołącz śmiało do nas zawsze to jakiś kontakt z ludźmi :) dziś mam dzień lenia wiec jak jest ktoś chętny do poleniuchowania ze mną to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety w pracy do 22 i jutro też idę ale na rano więc popołudniu na plaży się wybyczę jak fajnie ;) witam nową koleżankę i zapraszam jak najczęściej :) do jutra pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)Witajcie Dziewczyny,dziś to nie mam humorka,problemy z facetem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalAAla
hej, mam 31 lat i jestem strasznie samotna, od jakiegoś czasu nie mam faceta, wszyscy kumple i kumpele sparowani. Zaczynam sie zastanawiac czy juz zawsze bede taka sama bo zaczynam łapać straszne doły przez to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam nowo przybyłe ;) Gorąc mnie dobija. Kurczę jak to już nie mam pomysłu na tą samotność, taka pogoda człowiek by się umówił z jakąś paczką na grilla i piwko, tylko paczki brak :( Wczoraj udało mi się jeziorko zaliczyć, troszkę sie popluskałam, ale dziś już nie jadę bo mi to nie posłużyło :( Jak wracałam to mi nie dobrze się zrobiło i głowa mnie bolała, chyba jakiegoś szoku termicznego dostałam, tak z upału do zimnej wody (bo od słońca to nie bo w cieniu byłam) Tak to odchorowałam że dziś nie ryzykuję Pozdrawiam dużo humoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej dziewczyny właśnie napełniam basen może ktoś chętny :D moje prywatne "jeziorko" stoi w ogrodzie wiec drzewka dają cień gdzie można wypocząć a słoneczko nagrzewa wodę :) .....do tego zimne piwko ...no przydał by się jeszcze grill ale funduszy zabrakło :( pozdrawiam ...smutaski uśmiechnijcie się troszeczkę do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalAAla
:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! no i po weekendzie...widzę, że niektóre z Was plażowały i prawie wszystkie leniuchowały;)tylko abrakadabra pracowała:( ja zaliczam się do tych leniuchujących nad wodą i w słońcu:)ale dzisiaj słonko dało mi popalić, głowa mnie boli, zmęczył mnie ten upał... idę spać, pozdrawiam i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) pracowałam ale się i wybyczyłam i nawet piwko i grilla zaliczyłam w sumie udany dzień :) pozdrawiam i do jutra :) w sumie do dziś pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięszko znoszę te upały, jestem ospała, zmęczona i glowa mnie ciągle boli, a tu zapowiadają że takie upaly to jeszcze z 2 tygodnie :( Lubię ciepełko ale to dla mnie przesada Ciekawe jaki będzie nadchodzący tydzień :) Oglądałyście finał wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! a ja dzisiaj odpoczywam w domu, wczorajszy upał nawet mnie-zwolenniczkę smażenia się, zmęczył.Więc dzisiaj unikam słonka, w domu mam chłodek, może za jakieś porządki się zabiorę..Blaskiem-jasne, że oglądałam finał!:) myślałam, że skończy się na karnych...no i szkoda mi Holandii-bo w sumie im kibicowałam:)a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Holandii :( Pewnie jakbym była nad jeziorem też bym się cieszyła z upałów, a tak w robocie poprostu się topię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam :) już mnie nie kuście jeziorkiem bo ja jestem wielbicielką wody a do najbliższego" źródła"mam bardzo daleko :( pozostaje mi tylko basen w ogrodzie ale dobre i to :) pozdrawiam i życzę udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal się wytapiam, czuję jak jest mnie coraz mniej ;), (ale waga w miejscu jakby co), siedzę właśnie na wprost wiatraka, głowa już mnie boli od tego dmuchania, ale to jedyna opcja żeby jakoś przetrwać, jeszcze 5 godzinek i pomęczę się w aucie w drodze do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!upał jest nieziemski, siedzę z córką w domu, wprawdzie mam tu w miarę chłodno, więc nie narzekam. Pojechałbym nad jakąs wodę, ale sama z dzieckiem, to siętrochę boję, córa to żywe srebro, nawet na chwilę bym tam nie siadła..jedynie jakieś spacery wchodzą w grę, ale jednak jest ciut za gorąco żeby się gdzieś wybierac..poczekamy do popołudnia. Blaskiem-już Ci tylko 3 godzinki w pracy zostały:)Catala-zazdroszczę Ci ogródka i basenu:)ja mam tylko balkon:)pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
powiem tak mam ogród ,basen owszem ciesze się ale marzy mi się spotkanie w tym ogrodzie z przyjaciółmi przy chłodnym piwku ,grillu ...:( ale co poradzić ...smutno tak samej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooowa
Catala - ale TY przynajmniej spotykasz się ze znajomymi, bo co jakiś czas o grillu piszesz, a taki biedny żuczek jak ja? Tylko dom-praca, praca-dom i tak całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
zawsze kiedy pisze o grillu to dodaje że marzy mi się takowy a nie ze siedzimy przy nim :( grill i owszem ale z dziećmi no i czasami mąż do nas dołączy jak jest w domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza że nie mam zycia poza pracą i domem, może jakbym miała dzieci byłoby inaczej, a tak... ten dom taki pusty... Muszę sobie jakieś hobby wymyśleć, może motory? wtedy napewno byliby znajomi i zajęcie, zloty, zjazdy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) po wieczornej burzy znów zaświeciło słoneczko wiec czeka nas kolejny ciężki dzień ... życzę wszystkim wytrwałości w walce z upałem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! a u mnie straszyli burzą, ale nie przyszła.Nadal gorąco, niebo bardziej bezchmurne niż wczoraj...chyba dzisiaj wybiorę się z córą do parku, wśród drzew i fontann powinno być znośnie...mąż ma wrócić dziś wcześniej i po południu idziemy do szwagra,na mini imprezkę-w planach oglądanie Bitwy pod Grunwaldem;)w końcu jest rocznica;)wyjdę do ludzi:)pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że żadnej z Was nie było w ciągu dnia...a ja już w domu, po imprezce i widzę, że byka strzeliłam w poprzednim poście, oczywiście oglądaliśmy Krzyżakow:) poza tym to duszno jest i idę spać, dobrej nocy Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×