Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

ja też Wam miłego wieczoru życzę, catala, paladine-piwko dobre było, bo apetycznie wyglądało:)a ja pokibicowałam właśnie Meksykowi, a mąż dziecko usypiał-bo w temacie piłlki to u nas role są odwrócone:) urlop bez wyjazd-za to we własnym domku z ogródkiem, to całkiem niezła perspektywa:)a inne dziewczyny, planujecie urlopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam piątki, fajny dzień, gdy człowiek wie, że przed nim całe 2 dni wolnego :)) Ostatnio zaczęłam słuchać "czesław śpiewa" http://www.youtube.com/watch?v=qCvivR_CW5I&a=whtoi6-fBqY&playnext_from=ML&playnext=2 fajne nawet, trochę mi "raz dwa trzy" przypomina, też lubię Ja do urlopu jeszcze długo, bo dopiero w sierpniu. Myślę, że gdzieś pojedziemy, ale my to na ostatnią chwilę planujemy, bo ciężko nam urlopy zgrać :( Pozdrawiam słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, Blaskiem-byłaś dzisiaj pierwsza, możesz zanucić"jak dobrze wstać skoro świt":) a ja piję kawę, a potem córa do babci, bo mam dzisiaj kilka spraw na tzw mieście do załatwienia. Miłego piątku dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra nie łam się tak naprawdę to te weekendy są przereklamowane ;) Słonko świecie, ale zwykle w soboty rano przestaje, ciekawe jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
witam miłego popołudnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedługo stanę się pełnoprawnym uczestnikiem weekendu, czytaj: kończę powoli pracę na ten tydz Jupi :)) Jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zasadniczo powinno być obojętne, czy jest weekend czy dni robocze, bo pracuję na pół gwizdka i na dodatek w domu, ale też się cieszę że dziś piątek:D jakoś mnie tak weekendy optymistycznie nastrajają.Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na usg trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok Ostatni raz robiłam z 10 lat temu, więc idę kontrolnie Robię sobie przegląd w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze juz weekend ,a ja niestety tez praacuje . i mam jakiegos dolka oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam wcale nie na pikniki tylko wszyscy ciężko pracują :) ja mam dziś tyle energii ze rąbie drewno ....na zimę już ;) będzie jak znalazł hi hi ...uwielbiam to ...pozdrawiam i życzę udanego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pikniku to ja mogę pomarzyć...mąż w pracy, a ja rano zakupy,a teraz małe sprzątanko i mycie okien-nie cierpię tego:( miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opał,okna.ojojojojj,;)a ja w pracy bylam.al;e teraz juz leniuchuje.witajcie dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja juz tez zaczynam lenistwo..... na dziś dość pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na usg i pani radziła zrobić biopsje Cholera Niby się nie przejmuję, ale od rana nie przestaje o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Blaskiem nie zamartwiaj się na zapas ja tez przez to przechodziłam wiem jak to jest ....czekałam dwa tygodnie na wyniki badan histopatologicznych :( to był najgorszy okres w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to głupie pytanie, biorąc pod uwagę, że są tu ważniejsze kwestie, ale czy ta biopsja boli? Nie wyobrażam sobie jak będą mieli mi taką wielką igłę wbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
z mojego doświadczenia wiem że nie boli ale wszystko zależy od osoby która to wykonuje mam nadzieje że trafisz na kogoś miłego i z doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monogamiczny pijak i złodziej
komp i net jest lepszy - koledzy tylko sprawdzeniu jak już (żadnych kont na portalu nasza-klasa), kto chce do mnie wpasc to adres zna albo się ugada na komunikatorku. pijackich libacji na kilka osob juz nie urządzam bo tylko sprząrtania kupa, a wszyscy się ochleli, pobalowali i się zmyli - lubile to organizowac kiedys teraz juz spokoju chce. nie bawi mnie pijanstow i sluchanie farmazonow czy zyciowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie u mnie spokojna niedzielka szalalam na rowerku przez 4 godzinki ,a teraz ledwo zyje hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)no dziewczyny do boju, nowy tydzień przed nami, trzeba go jakoś przeżyć;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, nikogo tu dzisiaj?wszyscy w pracy?miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ale dziś mam pracowity dzień normalnie nie mogę się zatrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×