Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

hejka:)a ja dla odmiany miałam dziś wolne:)i dzień spedzałam na słoneczku w ogródeczku heheh;)i piłam czerwonego szampana,o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po południu znalazłam pająka w praniu na suszarce i do teraz nie potrafię sie z tego otrząsnąć:(nie cierpię pająków i boję się ich, brrrr! idę spać, mam nadzieję na spokojny sen czego i Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natd
Hej! Ja tez dolaczam do grupy 30 latek,ktore troszke zaniedbaly znajomosci i dzis sa same. Ale mysle,ze to chyba naturalne,bo jak tu miec czas i dla dzieci i dla meza i dla rodziny i jeszcze dla kolezanek,pracy i troche dla siebie? Chyba nierealne. Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze jak w zwiazku bylo kiepsko to uciekalam do towarzystwa kolezanek i kolegow i bylo mi super.Jak bylo super z moim facetem nie potrzebowalam ani przyjaciolek ani kolegow. Jedynie mi zal przyjaciolki z podstawowki-od kiedy wyszla za maz odsunela sie ode mnie,choc dla niej zawsze potrafilam znalezc czas.Bylysmy pewne,ze nasza przyjazn przetrwa do grobowej deski. Ale czas biegnie tak szybko....Nim sie obejrzalam juz 30 lat mija.. Co do netu,mysle,ze TU latwiej sie otworzyc przed ludzmi,bo jestesmy anonimowi,nikt niczego nie zazdrosci,nieczego nie wymaga.Moze i lepiej jest,ale nic nie zastapi rozmowy w realu,gdzie np.widactakze.. mowe ciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie od rana :) Mam już lepszy humor, staram się o tym po prostu nie myśleć... Ostatnio nic mi się nie chce, wracam z pracy i do wieczora zalegam przed tv, nawet sprzątać mi się nie chce ani nic. Pewnie jakbym się ruszyła byłoby lepiej bo wtedy te jakieś tam hormony się wytwarzają, ale mi się tak strasznie nie chce, a do urlopu jeszcze 2 m-ce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam ;) właśnie wracam od fryzjera :D zrobiłam sobie balejaż i jestem bardzo zadowolona :) jupi nareszcie jakaś odmiana chyba tego mi było trzeba :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooUUU:)catala zaszalała:)i dobrze ze poszłas:)pewnie wyglądasz oszałamiajaco:)ja tam sama sie farbuje heh i facet mi troszke pomaga w tym;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Cześć dziewczyny. Jak ja was rozumiem. Mam 27lat, jestem samotna,cały dzień siedzę w domu,czekam,kiedy będzie 17ta i mąż wróci z pracy.Szukam pracy i naprawdę chciałabym gdzieś się wyrwać,robić cokolwiek,bo mnie to siedzenie bezczynne już dobija.Nie mam żadnych znajomych,no może z dwie koleżanki.Od niedawna mieszkam w Toruniu,czuję się taka wyobcowana... Widziałam,że były tu dziewczyny z Torunia,może się przypomną??? Pozdrawiam smutaski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
O witaj paladine! A w jakiej części Torunia mieszkasz? Rubinkowo może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Muszę sobie poczytać od początku o Was... Ja szukam pracy,ale w tym Toruniu to masakra jakaś... Teraz piję zieloną herbatkę z pigwą - mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie macie humoru, to co robicie, aby się poprawił? Ja np lubię włączyć sobie karaoke w internecie i pośpiewać, ale mogę to robić jak jestem sama, bo domownicy się skarżą że wyję :) No bo ja zwykle wkładam w to dużo serca i śpiewam baaaaardzo głośno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ewelinda :)masakra.pewnie za facetem tu przyjechałaś:)a wszystkich znajomych zostawiłaś gdzie indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Tak Paladine, dokładnie tak jak piszesz. Przyjechałam tu z facetem,miało byc lepiej niż w mojej mieścinie,ale siedzę tu sama i się coraz bardziej dobijam.Kontakty mi się pourywały z kumpelami z miasteczka,bo każda ma swoje sprawy,rodziny itp. Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Heh. fajnie,że łączy nas samotność, brak przyjaciół. u mnie jest jeszcze ogólna beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Lepiej się zrozumiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Blaskiem ja tez tak sobie poprawiam humorek a że przeważnie jestem sama to nikt mnie nie ucisza,śpiewam, tańczę ze szczotką albo odkurzaczem i od razu mi lepiej ;) wiem wiem wygląda to komicznie ale mi to pomaga :D Ewelinda my tu wszystkie się bardzo dobrze rozumiemy bo mamy ten sam problem :( Paladine ja też sama się farbuje ale dziś postanowiłam zdać się na fachowca i to była dobra decyzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, fryzjer zdecydowanie poprawia humorek, pewnie wszystkie tak sądzimy;) a mnie jeszcze poprawia nastrój wystawienie się na słońce, zdecydowanie odżywam jak jest słoneczna pogoda:) miłego wieczoru! która dzisiaj ze mną pokibicuje Argentynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Catala. tak wiem. Ja mówiłam tu o nas wszystkich :) Ach, samotność jest okrutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
samotność jest okrutna ale można ją pokonać i trzeba zrobić wszystko aby tak było ;) dziewczyny skoro mieszkacie w jednej miejscowości to nie pozostaje Wam nic innego jak spotkać się i poznać bliżej korzystajcie z takich możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaskiem super kawałek pamiętam kiedy nosiłam glany i co chwilę miałam z mamą jakąś wojnę to były czasy, teraz ja toczę wojny z moimi córkami :P jak chcę się odstresować to radio eska na maksa i nawet moje córki mnie nie zatrzymają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz Dwa Trzy Pierwsza!!! ;) A teraz słucham Shakira Waka Waka fajne to... potańczyłabym sobie... Dziwnie to się ułożyło na świecie, jesteśmy w związkach, a i tak czujemy się samotne. Mój facet, to mój najlepszy przyjaciel, ale to jednak facet, a niestety w niektórych sprawach nie ma to jak opinia kobiety. np. mam koleżnkę, która niedługo rodzi (pierwsze dziecko), a jej mąż, że ma co panikować, że co to takiego, tyle urodziło i jest ok To poprostu jakaś masakra, jakby mi kiedyś (w przyszłości) mój tak powiedział to chyba bym go zagryzła Kobieta nawet nie rodząca rozumie obawy z porodem, no a facet... różnie to bywa Tak na marginesie chyba dojrzałam do bycia mamą, muszę pogadać z ukochanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Melduję się. Jem śniadanko:) Miłego dnia wszystkim!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×