Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość nie mam juz silyyy
Hej!Mieszkam we Wloszech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz silyyy
Najgorsze jest to, ze w polsce tez moi znajomis ie wykruszyli..albo pozakladali rodziny, albo przeprowadzili sie do innych miast lub mieszkaja poza granicami Polski... chcialabym miec tylu i takich znajomych, zebym mogla do nich zadzwonic i powiedziec:"sluchaj, mam dola, mozemy sie spotkac?" a ta osoba powie:"Ok, nie ma sprawy". Wiem, ze to raczej niewykonalne, ale ja np. jestem tak dyspozycyjna dla moich kolezanek. Dlatego, ze nie mam faceta, ktory zajmowalby mi 100% mojego czasu,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły trzymaj się bo życie lubi nas zaskakiwać ;) witam wszystkich i życzę miłych snów. ja wysłała dzieci na wakacje i już drugi dzień żądzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie milego dnia "nie mam sily" glowa do gory ,takie juz jest to nasze zyie,trzeba isc dalej pomimo przeszkod. Jatez mieszkam za granica,i czesto mysle o powrocie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Hello! Dziś znów ciepełko! Panieński się udał, nie powiem, było całkiem sympatycznie. Zarywał mnie jakiś koleś,potańczyłam z nim chwilę,ale miał spocone dłonie - fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinda12211221 Hello! Dziś znów ciepełko! Panieński się udał, nie powiem, było całkiem sympatycznie. Zarywał mnie jakiś koleś,potańczyłam z nim chwilę,ale miał spocone dłonie - fuj jak taką laskę zobaczył to się spocił :P mi też się weekend udał wyśmienicie ;) pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na chwilę się przywitać bo zalatana dziś jestem Słonko piecze ostro u nas Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Mnie dzień upływa na sprzątaniu. najpierw umyłam okna w małym pokoju i kuchni,bo ocieplają nam blok i zeszli dziś rano z rusztowaniem po mojej stronie,więc trzeba była sprzątnąć po panach.A było co. Kurze wytarłam,jeszcze odkurzanko mnie czeka. A teraz wcinam pomidorka :) Heh,a żeby było śmieszniej,to podszedł do mnie w tańcu taki kolo,złapał mnie i mówi - widzisz ile ze mną straciłaś??? Podobał mi się w podstawówce przez trzy dni:P ja nie wiem,on zawsze coś do mnie gada po pijaku,a na trzeźwo nawet "cześć" nie powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)ja też tylko na chwilkę, muszę coś przegryźć bo umrę z głodu, wróciłam ze spaceru z córką i psem, i jestem padnięta:) widzę, że weekend był u was udany:)ale ja też nie narzekam:)na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz silyyy
Hej!Dzis czuje sie juz troszke lepiej... odwiedzila mnie kolezanka, o ktorej wczesniej zapomnialam wspomniec! :) Ona tez jest mezatka, ale jakos czas dla mnie znajduje. :) Jutro pewnie bedzie gorzej, bo nie jestem z nikim umowiona... trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę poogarniałam to co miałam do zrobienia Jak słońce świeci to i humor od razu lepszy ;) Do tego wcinam bułkę z miodem i też pomaga Marzy mi się weekend nad morzem, zwłaszcza jak jest taka pogoda, ale na razie nie mam na co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra tylko grzecznie mi tu, tylko grzecznie ;) Fajne kurcze to słońce, normalnie 6 rano a ja w bosych stopach i bluzeczce do pracy :) A pamiętam zimę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie też piękne słonko i ani jednej chmurki:)kocham lato-a o zimie nie chcę nawet myśleć! Abrakadabra-rozbrykałaś się;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundusz emerytalny
Komputer i Internet jest wyborem celowym! Na forum więcej się dowiesz, niż od zamkniętej grupy przyjaciół kiszących się we własnym sosie i problemach często na wyrost! Tutaj na kafeterii ściera się wszystko: seks, pieniądze, władza, prawo rodzinne, administracyjne, kanoniczne kłótnie, sukcesy i porażki rodzinne . . . w dodatku jest to najszybsze forum w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Puk puk,jest tu ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem: P witajcie;) tez 30 na karku mam jakis znajomych czasami sie spotkam:) ale raczej lubie zyc dla siebie;) widzialam juz tu jakas wypowiedz, nie nudze sie sama, albo obejrze film, pogadam na gg, lol tak moim przyjacielem jest laptop tez:P a i uwielbiamy gry online:) Polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Witaj Morfinka! A z jakich stron przybywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie Was czytam i pomyślałam ze może się przywitam jestem z Wrocka mam 33latka na karku i też nie mam przyjaciółki Kiedyś mialam ale znalazła sobie faceta i przestałam być jej potrzebna, potem jakoś tak się ułożyło że mi też się ktoś trafił, ktoś gogo traktowałam jak przyjaciela :( niestety po kilkunastu latach bycia razem i kilku wspólnego mieszkania odwrócił się ode mnie ... zafascynował się światem 20-latków Jestem osobą dość towarzyską i w towarzystwie czuję się dobrze, zawsze jednak miałam problem z nawiązywaniem bliższych relacji (może dlatego że nie uwazam się za osobę specjalnie ciekawą), teraz zostałam sama .... Mam znajomych, kilka koleżanek ale jakoś nie potrafie się przemóc żeby sama od siebie inicjować spotkania ... wydaje mi się że zawracam głowę innym swoimi problemami ... Ale się rozpisałam ... nie wiem czy nie za dużo jak na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak nie ukrywam, że się rozbrykałam ;) dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie parę nowych rzeczy :) ale mi się humor od razu poprawił :) najlepszym przyjacielem kobiety są zakupy ;) pozdrawiam wszystkich stałych i nowych ludzi na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny Pozdrawiam "stare" Jak dla mnie to to słońce trochę przesadza Może jakbym miała urlop i siedziała nad wodą to by było inaczej, a tak jak się prażę w pracy to mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę, że coraz więcej tu nas:) u mnie też piękne słonko, ale humor nieco mi się popsuł, bo jest awaria wody-i mam tyle co w czajniku...podobno do południa mają usunąć, oby bo nawet włosów umyc nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens- w razie czego szukaj jakiejś fontanny! teraz ciepło to woda też będzie cieplutka, tylko szamponu nie zapomnij ;) Ja dziś nie mam humoru Czuję się taka ble Marzy mi się urlop, tylko o tym myślę, a że do niego jeszcze długo to mi smutno i tak się nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem, fontanny nie ma w okolicy, musiałabym przelecieć przez cały park, ale niedaleko mam staw-chyba się nada;)najwyżej jakiegoś wędkarza przepłoszę, bo oni zawsze okupują brzegi;) a Ty się nie nakręcaj i nie denerwuj, tylko sobie pomyśl jak byłoby Ci żle, gdyby lało i wiało od rana, a Ty musiałabyś wstawać wcześnie-a wtedy najlepiej się śpi, i slalomem między kałużami pomykać do pracy:) to już lepiej w słonku i zwiewnej sukieneczce, co?;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinda12211221
Witam w piękne słoneczne południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens twój apel troszkę pomógł, ale co ja za to mogę, już tak mam że się nakręcam i już A jakby padał deszcz to by mi przynajmniej nie było żal że muszę w robocie siedzieć ;) Bo po co mi urlop jak pogoda kiepska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem-wiem, wiem, trudno usiedzieć na miejscu jak za oknem wakacyjnie...ale za 2 dni weekend;) a u mnie w międzyczasie woda wróciła do kranów, włosy umyłam, byłam na spacerze z córą i zrobłam cały gar faszerowanej papryki.Robiłam ją 1szy raz, nie wiem, czemu nigdy wcześniej na to nie wpadlłam, zawsze robiłam ...no, ale jestem z siebie dumna;) która ma ochotę spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam kawałek postu-miało być że zawsze robiłam gołąbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×