Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

abrakadabra - fuksiaro, zazdroszczę Lens- ja się skuszę na papryczki, poproszę Jeszcze tylko dwa dni, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)a co tu tak pusto dzisiaj?Blaskiem, tylko Ty wczesnym rankiem zajrzałaś, częstuję Cię papryczką, żebyś dotrwała do końca pracy;) pozdrawiam, w ten upalny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje sukienki na lato
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wszystkim życzyć dobrej nocki-a tu nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens - dzięki za przepyszne papryczki, Ty to masz talent ;) Upał taki pewnie wszyscy korzystają ;) Ja nie mam co korzystać no bo w robocie siedzię, a jak wracam do domu to już tak jestem wykończona tym upałem, że nic mi się nie chce Piątek, Piątek, Piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witaj Blaskiem, cieszę się z piątku razem z Tobą:) masz tam w pracy czas na jakiś łyczek kawki, bo ja właśnie piję:) pozdrawiamwszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski ja właśnie sprzątam w domu bo moje kochane córeczki wracają jutro (już nie mogę się doczekać) pozdrawiam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypiłam kawkę i zjadłam wielkie ciacho, a co! Będę sobie dogadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka20093
witam! dołączam sie do klubu samotnych, mam męża, kota i kilku znajomych z którymi jedna bardzo rzadko sie widuje i kontaktuje. czasami chce wyjść z siebie. kiedy mam wolne całe dnie siedzę przy komputerze, daje mi to złudzenie jakiegoś kontaktu z człowiekiem. jestem raczej nieśmiała ale nie izoluje sie specjalnie od ludzi czy coś. nie przepadam za imprezami no chyba ze takie domówki. mam nadzieje że przyjdzie mi jeszcze spotkac w zyciu ludzi którzy obdarza mnie sympatia i jak ich tez. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kotkę i pozdrawiam ;) a ja właśnie odpoczywam po porządkach :P i jeszcze delektuję się ciszą bo jutro za nią zatęsknię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka witam Cię i ja:) pasujesz do nas idealnie;)miłego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nikogo tu dzisiaj, wszystkie pewnie leżą-w cieniu lub w słońcu:D pozdrawaiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Cały dzień siedziałam na powietrzu, kręciłam się w koło domku i tak jakoś zleciało, ale się nie opaliłam, bo się w cieniu chowałam, troszkę za mocno grzało, żeby tak się wystawić uff Ślę dużo pozytywnych myśli Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to np nic się nie chce, snuję się po domu z kąta w kąt Blee Na dworzu za gorąco w tv nic ciekawego, żadnych planów Beznadzieja, dzisiaj zero optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie też nie za wesoło, siedzę z córą sama w domu, mąż pracuje...za oknem niby gorąco, ale się chmurzy...w ogóle mnie ta niedziela jakoś nie cieszy:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jak ten palec
niedziela, godzina 17 z minutami. Lato w pełni. Ja sama w domu. Wszyscy gdzieś pojechali a ja siedzę przed komputerem. SAMA..i tak zawsze, piątek, świątek. SAMA. Nie mogę już. Nie mam w zasadzie nikogo. Kilka koleżanek (ze 3), ale ile razy można się spotykać z tymi samymi osobami? Poza tym jedna - mężatka, druga stara panna, że aż mnie mdli, wystarczy mi spotkanie raz na rok. Trzecia niby fajna, ale też nie to. Jestem nudna, mam kompleksy, kto by chciał z taką osobą spędzać czas. Nie lubię weekendów, sylwestra, bo zawsze jestem SAMA. Naprawdę mam siebie dosyć. Nie wiem po co żyję. Jak się nie ma przyjaciół, znajomych, to życie dla siebie jest największą karą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna niedziela można by nad jezioro skoczyć, czy coś. Niestety on ma ciekawsze zajęcia :(, a nie mam nikogo innego kto by potowarzyszył. no bo co nawet do wody nie wejdę bo kto popilnuje rzeczy. Beznadzieja taka że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to cały dzień przespałam, miałam się opalać ale mi się nie chciało :( córki miały wrócić ale ten ...... ich nie przywiózł i tym samym ten dzień nie ma dla mnie sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh, widze, że nie bardzo nam się ta niedziela udała...a ja myślałam, że tylko u mnie jest beznadziejnie...:( dobrej nocy dziewczyny, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nastroje od rana, u mnie narazie bez poprawy Czuję się kiepsko i nieszczęsliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:)nie było mnie troszke:;0 można powiedzieć zmieniłam blok na ogród z marzeń>>:)a i necik nie byl potrzebny bo wiciaz grille,piwko zimniutkie,rower,i namietnoscią spalający facet mniam;)ale jestem z powrotem,brązowa jak czekolada:)Wy TEŻ WIDZE sie nie nudziłyscie,ale Wam POwiem ze był 1 taki dzien że myślalam że dostane kota,sama na chacie,nudy uuu ./..ale tylko 1 ;)Pozdrawiam cieplo*,nowe dziewczeta też;) mam jeszcze tydzien urlopiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Paladine-fajnie, że jesteś z powrotem,wypoczęta i w dobrym humorku...no, mój humor od wczoraj się na razie nie polepszył, w dodatku pogoda siępopsuła-któś powie-jest chłodniej i można odetchnąć od upałów-ale ja jednak wolę jak słonko świeci a dziś pochmurno:( podsumowując-Blaskiem, jeśli chodzi o nastrój, to nie jesteś osamotniona, czuję się podobnie, to tak na pociechę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×