Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

U nas słonko nawet od razu lepiej poza tym jak wolne to tym bardziej ;) To piwko fajny pomysł, kto wie jak się nasze losy potoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) namiot jest w ogrodzie net w domu :P raczej nie miałam czasu bo nad jeziorem byłam :) kolorowych snów wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam serdecznie również życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam na imię Ania mieszkam w Goleniowie k. Szczecina. Czuję się samotna :[ .. samotnie wychowuję 9-letniego syna. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej rano lało teraz może być bo nawet słoneczko widziałam przez chwilkę :) coś cichutko tu się zrobiło widzę że nawet nie ma kto przywitać nową koleżankę :( witaj Aniu nie przejmuj się czasami tak bywa ze nie ma kto pisać w końcu są wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie spodziewałam się że ktokolwiek mnie przywita. Cieszę się , że się jednak myliłam :) A jak wasze plany urlopowe? Może jesteście już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja raczej takowych planów nie mam straciłam nie dawno prace i muszę zrezygnować z wyjazdu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi catala :/ no ja też raczej szaleć nie będę ale na wyjazd odkładałam jakiś czas i chcę synowi dać chociaż kilka dni wakacji prawdziwych - tym bardziej że praktycznie cały czas siedzi sam w domu. Ja pracuje od poniedziałku do piątku a rodziny żadnej nie mam. Nawet babci czy cioci która wzięłaby go na kilka godzin. Mam z tego powodu wyrzuty sumienia jak cholera, no ale takie są realia bycia samotna mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Aniu doskonale to rozumiem ja mam rodzinę ale rożnie z nią bywa ...byłam przez kilka lat samotną mamą i nauczyłam sie liczyć tylko na siebie ... wiem że sobie poradzisz i mam nadzieje że będą to Wasze super wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
witajcie dziewcząta:) można sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co się stało? co Cie tak rozzłościło ? jeśli nie chcesz pisać rozumiem nie było pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips czy piszesz do mnie? jesli tak to ja nierozumiem... przecież się nierozzłościłam :) nie mam powodu? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Aniu nie do Ciebie hi hi hi jeśli chodzi o dzieci to mam dwie urocze 12 latki .... ale wkurzona położna hmmm to musi coś znaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
pisze pisze..a mnie net wyrzuca;P a...jeśli chodzi o nick - pisałam na forum Nie potrafię pogodzić się tym,że rodziłm naturalnie....:(:(:(:( (ost.) do "pseudo mamusiek" bo mnie takie paplanie drażni;P a jak pisze "położna" to może szybciej dotrze a i oczywiście nie gniewajcie sie, bo mnie net wyrzuca :(tylko wy mnie nie wyrzuccie. pliiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
siedzę w pracy do 20 isię pałętam po kaffe z kawką na biurku:) a Wy? miałam swój nick, taki ładny czarny z opisem kim jestem, co robie,itp. ale....inteligentna blondynka (tak to na prawde ja) tak zmieniała swoja nazwę, że dziś nie pamięta ile kropek czy przecinków wpisałam i...nie umiem sie zalogowac:::::( wiec zostaje przy pomarańczowych - to taki ładny kolor;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)ale się tu gwarno dzisiaj zrobiło, nagle nas przybyło:)witam 3 nowe koleżanki:) a u mnie dzisiaj burzowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
witaj! a u mnie też burzowo! i na dworze i na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wkurzona położno" nie wkurzaj się na neta :) może to przez pogodę. Na pewno się poprawi :) A co do porodu naturalnego to ja tez nie mam zbyt dobrych wspomnień chociaż było to lat 9. Syn urodził się duży- prawie 4 kg ale nikt nie dał mi szansy urodzenia z znieczuleniem czy tez cesarki - banda ćwoków i tyle. A tym kochana że zapomniałaś nicku się równiez nie przejmuj - mi się to często zdarza więc mam taki sprytny notesik i tam zapisuje od jakiegoś czasu ;) Ach! I witam wszystkie nowe koleżanki! może wspólna kawka? (wirtualnie oczywiście) musze ją wypić bo coś senna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przypominajcie mi porodu naturalnego rodziłam dwie od razu mam koszmarne wspomnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
z kawką świetny pomysł!!!!!!!!!! już lece wstawić wodę:)) kto się pisze? wiecie co dziewczyny - a mi sie tak marzyły śliczne jednakowe trojaczki!!!! Boże, jaka ja bym była szczęśliwa myyyyy.......... ale mój synek reszte " wykopał" albo inne plemniczki były niekumate, nie wiem jak to dokładnie jest .......... :( a szkoda na szczęście mam synka tak jak chciałam, choć do 8 miesiaca mnie oszukiwali, że to dziewczynka, bo nie wiem co by było jak by była córka! a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę kawkę jeśli można :) u mnie było pewne że dwa maluszki ,pewne było również że tej samej płci ale jakiej nikt nie wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! ja już po kawce :) dobra była, ale chętnie wypiłabym jeszcze jedną ;) U mnie od początku było wiadomo że rośnie we mnie mały łobuziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tak się gwarno zrobiło, że się zastanawiałam, czy nie zabłądziłam ;) Witam nowe dziewczęta i pozdrawiam resztę ;) Ja jeszcze nie rodziłam, więc mnie tu proszę nie straszyć Idę na Przyjaciół Uwielbiam ten serial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×