Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

witam :) ja w pracy w weekend ale nie zabraknie również zabawy bo w sobotę idę z córkami na wiejską potupaję ale się cieszę :p zapraszam wszystkie chętne panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)podobno dupcze bery heheh,;),a to jeszcze wam podupcze:;))jest weekend,mam wolne,a zaraz moj facet wroci i wtedy dopiero sobie pod..O:) a poza tym milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Weekend udany Przez to nie wyspałam się na ten tydz, ale i tak na zapas się nie da ;) Życzę nam udanego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)coś pustawo sie zrobiło;)chyba dziewczęta odpoczywacie po upałach.ja równiez:)lenistwo mnie opętało:)bardzo gorąco pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) rzeczywiście odpoczywam po upałach to prawda :) miło teraz posiedzieć w ogrodzie, skosić trawę zrywać wiśnie ;) nie jest ani za ciepło ani za zimno :) tak w sam raz wiec dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu :) :) :) pozdrawiam i życzę przyjemnego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw narzekałam na słońce, a teraz nawet mi go brak, bo tak jakoś ciemno się zrobiło i buro, wychodzi na to że pogoda to mi dogodzić nie może hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja się przyłączam do zdania Blaskiem-u mnie też jest ponuro:(nie ma słońca, same chmury a na dodatek chyba ciśnenie spada, bo jestem totalnie oklapła i nic mi się nie chce..nawet kawa nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi aż głupio, jak było słońce narzekałam, jak jest deszcz narzekam, no ale kobietom tak wolno nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
kobietki już nie narzekajmy tak strzelmy sobie mocną kawkę i będzie ok ;) próbuje obejrzeć dziś komedie ciacho ale wiecznie mi ktoś przeszkadza wiec odłożę to chyba na wieczór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już tak mam że narzekam, marudzę, mam huśtawki nastroju, jestem niezdecydowana, zmieniam zdanie itp no ale czy to nie urocze? hehe U nas leeeeeeeeeeje, skąd się tyle deszczu bierze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!! u mnie ponuro ale ja i tak tryskam humorem wbrew wszystkiemu :) właśnie mam za sobą noc w namiocie z moimi córkami i ledwo chodzę tak mnie kręgosłup boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! u mnie też leje, na dodatek pies coś choruje...abarkadabra-miłego urlopu, niech Cię humor nie opuszcza:) miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens może pies z tymi muchami przesadził? ;) Abrakadabra a ciepło wam chociaż było? Bo te deszczowe noce to takie nie za ciepłe są ostatnio Ostatnio piję za dużo kawy, ale bardzo jej potrzebuję bo śpię po 5 h na dobę, a że jestem śpioch, więc to zdecygowanie za mało dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem chyba te huśtawki nastrojów to mnie tez dotyczą,hehe,a abrakadabra pod namiotem.. nono;)chyba z 1o lat temu spałam pod namiotem ost raz:)a catala zrywa wiśnie..,sielski obrazek:) A dzisiaj znów pada..chociaż wczoraj to spacerowałam sobie w tym deszczu i było mi dobrze:P,szykuje misie wypad wakacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) z tym naszym psem to jest urwanie głowy...on w ogóle jest "delikatny", ma problemy z ukł.pokarmowym-więc trzeba uważać z jedzeniem...a teraz jest w trakcie badań-m.in.moczu;) mówię Wam, czasem czuję się jakbym miałą 2gie dziecko;)no, zobaczymy co badania wykaża, w poniedziałk bedzie wiadomo.. dziewczyny życzęWam miłego dnia! Catala-udanych zbiorów, Blaskiem, paladine-żeby Wam dzień w pracy szybko minął:)abrakadabra-a Ty leniuchuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Paladine ja tez uwielbiam łazić po deszczu oczywiście jeśli to jest letni ciepły deszczyk :) Lens tak to już jest z tymi psami mój ostatnio upodobał sobie grę w piłkę i ciągle kładzie mi ja pod nogi aby z nim grac :( nie raz już fiknęłam przez nią koziołka Blaskiem a coś Ty taka zapracowana że tak mało spisz ? Abrakadabra życzę dużo słoneczka bo chyba na urlop ta pogoda nie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez leniuchuje :Pa za 2 tydzie do władka bujam na parę dni:)oooch jak cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam z rana :) NIe zapracowana, po prostu mój bratanek do mnie przyjechał i jak już wracam z roboty to staram się z nim jak najwięcej czasu spędzić, ale pojutrze już wyjeżdża :( Szkoda, bo czas przy nim tak szybko płynie i nie odliczam do urlopu, a tak znowu zacznę ;) Lens - trzymam kciuki za pogromcę much Paladine - życzę Tobie (i sobie) pięknej pogody za 2 tygodnie ;) Abrakadabra - jak tam? skusiłaś się znowu na namiot? Catala - Ty to na taką romantyczną duszę mi się rysujesz, spacer w deszczu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Blaskiem -to ja tez życzę Tobie i sobie ,oby nie zapeszyć..a gdzie jedziesz?:) u mnie takim spontanem zupełnie wyszło,zastanawiałąm sie zeby gdzieś bliżej,jakies jezioro,ale jednak morze to morze,choćby na 3 dni..a spacery brzegiem morza i ten wietrzyk,fale cudownie szumiace,-bezcenne:) Dziewczyny,a przez myśl Wam może przeszło..że kiedyś usiądziemy nad tym cudownie zimnym piwkiem,i będziemy zgadywać która jest która:P heheh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski :) pozdrawiam was mocno 🌼 spać w nie zamierzam ale moje córki są niezmordowane mają chyba dusze podróżnicze :P kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:)weekend się zaczął, wszystkie się cieszymy, ale te które pracują pewnie najbardziej:) Blaskiem-jednym słowem masz czaso-wypełniacza w postaci bratanka;)a serio, to mnie przez myśl przeszło czemu Ty już dni do urlopu nie liczysz;)no i wydało się;) mój pies dalej chory, czekamy na wyniki i denerwujemy się tym co mu może być;(ja w tym przoduję, mam mnóstwo pomysłów na ten temat-niestety, aż mąż na mnie fuczy.. Paladine-fajny taki wyjazd spontaniczny:)na pewno będziesz zadowolona:) abrakadabra-jesteś cicho, chyba życie namiotowe Cię wciągnęło;)-pod namiotem nie ma netu;) catala-jak tam plony, wszystko już wyzbierane:)i jakie plany na weekend? a'propos pytania Paldine- takie zgadywanie, to mogłoby być fajne doświadczenie, i ciekawe ile byłoby trafień? miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, w międzyczasie abrakadabra się odezwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) plony wyzbierane jak najbardziej :D plany na weekend no cóż marzy mi się jakiś festyn,ogólnie jakiś wypad z domu ale co z tego będzie nie wiem zobaczymy czy pogoda pozwoli się gdzieś wyrwać ;) chce do ludzi !!! to siedzenie w domu trochę mnie przybiło :( pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×