Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Blaskiem Ty sie nie bój ....my Cie nie straszymy spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musimy ja jakoś zachęcić bo dzieci coraz mniej hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim nowym i "starym" kobitkom :P jeśli chodzi o porody to rodziłam trzy razy i trzy razy było plum i po wszystkim, jak idę do dentysty to bardziej się boję :P samotną mamą też jestem i moje córy same siedzą jak jestem w pracy niestety często w weekendy ale się przyzwyczaiły ;) kawki nie pijam ale herbatkę i owszem :) jutro piekę tort bo moja córka w czwartek kończy 10 lat i w związku a tym przeżyję nalot dzikich dziesięciolatków :) już się boję ;) pozdrawiam was wszystkich i miłego wieczoru życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do urodzin dzieciaczków to ja też miesiąc temu wyprawiałam party mojemu dziewięcioletniemu synowi. Nie mam miejsca w domu więc wynajęłam bawialnie. Dzieciaki szalały ponad 2 godziny. Nie wyobrażam sobie takiej imprezy w domu :) chyba że gdy przyjdzie garstka dzieci, bo kilkanaścioro by mnie wykończyło :) tak wygłupiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dość duży dom i podwórko koło domu więc mają gdzie biegać, a poza tym to dziewczynki, a z tego co przeczytałam to masz chłopca więc się nie dziwię, że wynajęłaś bawialnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra to ja też chcę tylko plum (w razie czego oczywiście, bo narazie nie mam w planach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 Blaskiem nie martw się bo nawet jeśli boli to jak zobaczysz taką małą istotkę to zapominasz o tym zaraz :) moje pierwsze wrażenie było takie jak człowiek może być taki mały ;) za to teraz czasami tak potrafią wkurzyć, że #@%^@#@#$%% ;) miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to będzie jak już będę mamą :)) Narazie się nie staram (no chyba że się przydarzy) ale myślę że w przyszłym roku podejmę już świadome próby ;) Jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację gdy spojrzysz po porodzie na małą istotkę którą nosiłaś 9 m-cy pod sercem to zapomina się o bólu :) A u mnie dzień mija jakoś powoli w pracy - zbyt powoli :/ jeszcze 3 godz. i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abrakadabra to życzę żeby chociaż ta końcówka wlekła się niemiłosiernie ;) Jestem makabrycznie nie wyspana, tak mi strasznie, strasznie źle, żę dziś nie piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Blaskiem piątek już tuż tuż trochę cierpliwości nie zaszkodzi :) Abrakadabra masz jeszcze kawałek torcika poczęstuj nas :) Machiato mam nadzieje że dziś szybciej minie Ci dzionek :) życzę wszystkim miłego dnia i dużo słoneczka nie tylko na niebie ale i w serduchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki sips :) Również życzę wszystkim miłego dzionka! ja marzę o weekendzie i urlopie oczywiście - jeszcze tylko 9 dni i w góry!!! :D cieszę się jak dziecko! Ile ja bym dała żeby wrócić do czasów szkolnych... ach ta beztroska... brak zmartwień... Rozmarzyłam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)właśne piję kawkę,która się przyłączy? a później zabieram córę i idziemy z psem do weterynarza-dalej nie wiadomo co mu jest:( miłego dnia dziewczyny! macchiato-wiesz, ja teżczasem chciałabym wrócić do starych, dobrych szkolnych lat...jak sobie pomyślę, jakie ja wtedy miałam problemy:)tęsknię za tamtymi czasami...szkoda, że nie wrócą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macchiato to odliczamy razem! A na ile jedziesz? Pamiętam, że jak była w szkole to mnie wkurzało, że nawet jak się lekcje kończą to ciągle trzeba coś robić: odrabiać lekcje, uczyć się do sprawdzianów itp, marzyła by pracować, bo wtedy człowiek odpęka swoje a potem ma "święty spokój" O jakże ja się myliłam :( Najlepsze było to że poza szkołą człowiek nie miał zmartwień, a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) na torcika oczywiście zapraszam imprezka dopiero dziś ale na pewno coś zostanie ;) macchiato79 zabierz mnie ze sobą, ja w tym roku co prawda już byłam w Karpaczu z córami ale w góry to bym mogła codziennie jechać :P pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona połżna
witajcie dziewczyny!!!! to po kawce????? ja też będę pracować, ale...na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona polozna - to Ty tak lubisz pracować ? Jedno słowo: PIĄTEK - i wszystko jasne :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi30
po 30-tce,jejku ale poczułam się stara dotarło chyba oś do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciebie dotarło emi30 ??? 30-to przecież fajny wiek :) ja tez miałam doła z tego powodu w tamtym roku. W tym będzie chyba łagodniej. Już za 2 tygodnie kończę 31 lat :) Pozdrawiam wszystkie 30-latki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi30
30 to taki kolejny etap,dociera wtedy,że się starzejemy,a tyle jeszcze do zrobienia jest ja też za parę miesięcy kończe już 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny weekend nadciąga hi hi hi a co Wy tak liczycie te latka ?! młode kobietki z Was jeszcze cale życie przed Wami po 30-stce najpiękniejszy wiek ja wiem coś na ten temat ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×