Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

jejku jak zimno czyżbyśmy myślami o zimie sprowadziły to zimnisko? Chyba czas myśleć i pisać o lecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
...buziak od faceta cieszy , jeśli ma się faceta ... niech tego "mojego" uszy pieką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się lwicopanna jak już się otrząśniesz po tym związku to wypatrzysz sobie jakiegoś fajnego i godnego ciebie faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJa:) lwico,przed Toba tysiące buziaków,prawdziwych i smakowitych;)dziewczeta to ostatnie dni złotej jesieni,_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Dziewczy bardzo dziękuję. Mam dzisiaj tak wielkiego - głębokiego "doła"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Iwicopanna lecę do Ciebie z wielką łopatą zaraz uporamy się z tym Twoim mega dołem tak nie może być słoneczko za oknem zapowiada się ładny dzień a TY smutasek zdołowany oj nie nie nie zgadzam się ;) dziewczyny wesprzyjcie mnie troszeczkę plisss bo sama mogę sobie nie poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicpanna
Wybeczałam się porządnie i znowu jest mi trochę lżej. Tylko na jak długo??? Dobrze , że Was znalazłam :). Moja rodzina powtarza tylko "musisz byc silna", "poradzisz sobie" i "nie płacz, szkoda zdrowia" , a ja czuję się tak, jakby świat zwalił się na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie płacz bardzo pomaga:) OCZYszcza jak cholera ,wiem cos o tym:)Łzy opłukaja Twoją duszyczkę jak balsam.. dUżo słoneczka dlka wszystkich:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
zgadzam się z Paladine łzy są potrzebne i w brew pozorom jak już się tak człowiek porządnie wybeczy to nabiera sil ... a swoją drogą wicie co może jestem niesprawiedliwa ale te rodzinne pocieszani trochę mnie złoszczą chciało by się aby w takich trudnych momentach ktoś po prostu siadł obok nas i pozwolił się nam wypłakać tak po prostu ... Czasami wystarczy tylko usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala pięknie powiedziane! lwicopanna - my tu jesteśmy tak, więc jak co to wal jak w dym ;) Szkoda że ludzie potrafią być tak okrutni... Ale dziś pięknie było, wczoraj zresztą też :) Nawet liście już trochę pograbiłam bo tak fajnie na świeżym powietrzu było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwicopanna my też się cieszymy że nas znalazłaś ;) Fajna z ciebie babka, już ten 'twój' prędko pożałuje, że stracił taki skarb. Jak to mówią nie da się budować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Więc głowa do góry, rok, dwa i wszystko się odmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie dzisiaj wszyscy wkurzają!!!! Taka jestem naminowana że chyba wybuchnę, a to dopiero 13.00, niech ten dzień się już skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtam wybuchaj przynajmniej będzie Ci lżej ;) Ja za to miałam dziś taki młyn że dopiero teraz kanapkę wciągnęłam i mam chwilę wytchnienia, oby cały tydz taki nie był, bo wiecie jak to mówią "jaki poniedziałek taki cały tydzień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej no nie mówcie że taki cały tydzień :( ja dopiero usiadłam 😭 od rana biegam i zatrzymać się nie mogłam ciągle coś do zrobienia,potem zebranie ... jutro szkolenie i tak w kółko... ale z jednej strony to dobrze bo nie mam czasu na rozmyślania,coraz bardziej zaczynam tęsknic za mężem i mam po woli dość tych jego wyjazdów w domu bywa jeden dzień na tydzień to trochę za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Witajcie Dziewczyny. Ciężki dzień prawie za mani. Tamtamtam, cały czas sobie powtarzam, że "szczęścia nie da się budowac na cudzym nieszczęściu" etc ... Niestety,te wszystkie sentensje i złote myśli wyciągnięte z literatury tylko w niej funkcjonują i sprawdzają się. A jak mam powiedziec mojemu dziecku, że tatuś znalazł sobie młodszy model?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Do diabła, gdzie jest we mnie za zodiakalna częśc lwicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Mnie się sprawdza powiedzenie "jaki poniedziałek itd... Staram się nie robic porządków i dużego prania w poniedziałek, nie płacę rachunków i nie robię dużych zakupów. Inaczej ganiam ze ścierką cały tydzień, a o stanie finansów nie będę pisała. (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,no to mój poniedziałek może trwać całe zycie,mialam wolne! ,razem z moim facetem!:) byłam na spacerku ,na mieście,weszłam w moje cudne spodnie czarne:)kupiłam sobie botki,bluzę,i do tego cudowny sex:) cały czas facet mnie buział a reszta facetów sie ogładała hehe,może nie wszyscy ale niektórzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piję sobie winko-a do lwicy-zostawił Cie facet,który nie był Ciebie wart,i tyle,przerzucił się na młodszy model,a za 2 lata przerzuci się na jeszcze młodszy model..a Ciebie miłośc spotka szybciej niz myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czyli większość miała skopany poniedziałek ;) Oczywiście oprócz paladine, która sobie używała ;) A ja jeszcze tylko 2 dni do pracy i robię sobie wolne Przyda się chyba na leczenie, bo coś mnie zaczyna brać :( No to życzę nam tak udanego tygodnia jak wczoraj paladine miała poniedziałek :) Lwico trzymaj się dzielnie NIc nie poradzisz na głupotę tatusia Szkoda dziecka ale najważniejsze że mam fajna i kochającą mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście już wtorek :) od razu lepiej lwicopanna myślałam że twój nick jest od znaku zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czasem odstaje,ale to tylko dlatego że ciesza mnie małe rzeczy,malutkie,dzis np w tej mojej znienawidzonej pracy usmiałam się i pościemniałąm trochę,to takie rozkoszne uczucie:)i jeszcze stwierdzam ,,że odpowiedni facet przy boku potrafi zdziałać cuda..:} miłego popołudnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Dziewczyny właśnie wysiadł mi odurzacz( sądząc po zapachu spalił się ). O ironio!!! prezent ślubny!!!. Ani myślę próbowac napirawiac!Muszę kupic sobie nowy. Może macie jakies sprawdzone marki, modele? Do tej pory używałam zelmera. Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×