Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Hej ja tez podpisuje sie pod zelmerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Dziewczyny żyjecie?... Nagle wszystkie umilkły. No i znowu mamy koniec tygodnia. Czas pędzi jak oszalały... Pogoda zapowiada się ładna. Warto wybrać się na spacer i korzystać jeszcze ze słońca. Ruszam dzisiaj po nowego towarzysza życiowego / domowego ... meteora 2 ( mały, zgrabny , 4 lata gwarancji i nie zrujnuje mi budżetu). Jeśli którąś dopada chandra albo inne dziadostwo to polecam chałwę w czekoladzie. Działa szybko i przyjemnie ( choć zostaje w biodrach na całe życie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej jestem nareszcie wydostałam się z tego rozkopanego Torunia ... to jakaś masakra same remonty, rozkopy,korki ... ale widzę ze częstujecie tu jakimiś pysznościami ja jestem miłośniczką lodów one zawsze poprawiają mi humorek ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam jak ja tu dawno nie byłam stęskniłam się za wami :) jeśli chodzi o domowe awarie to wczoraj moja pralka odmówiła posłuszeństwa na szczęście na gwarancji jeszcze jest. pogoda raczej na śnieżyce zalatuje a wieje, ale i tak z córkami w paletki zagrałyśmy :) pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)to fakt toruń zawsze rozkopany i skorkowany;) taki jego urok,ale za to jakie mury;) Abrakadabra:) w końcu cos skrobnełaś:) Dziś niedziela słoneczna.,a mój humor jakiś taki stłumiony,, MImo wszystko miłego popołudnia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Coś mroźno a w pracy gwizdnęli mi farelkę, którą się dogrzewałam Świnie! Zanim znajdę winnego to zdążę zmarznąć A ja lubię sernika! najlepiej takiego gorącego jeszcze Mhmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam :) sernik :) dla mnie nie ma lepszego ciasta :) pozdrawiam i uciekam ...miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie, kiedyś to na święto zmarłych pierwszy raz zakładałam zimowe ubrania (czasem nawet wtedy nie) a teraz coś to za szybko przyszło, ciekawe jak długa będzie zima. W ramach rewanżu powinna się skończyć w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catala no weź nie strasz :( U nas w okolicy nie ma tradycji Halloweenowych A dzis rano nie było tak źle nawet szyb nie trzeba było skrobać :) Pamiętam Święta jak chodziliśmy na spacery a pogoda była jak jesienna i bardzo ciepła Mi się tak podobało, no ale są zwolennicy białych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ wietrzny czwartek hhhe, jak ja nie lubię takiego przeszywajacego wiatru ,brrr,nie wywiało Was:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropny ten wiatr Aż mnie w nocy obudził Ja to sobie od razu wyobrażam że się drzewo na dom zwali i inne takie No więc noc miała nie ciekawą A teraz ranek i dalej wieje CIekawe z jaką prędkością Brrr Będziemy cieszyć się wszystkie weekendem, czy ktoś pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIś się uspokoiło:) było piękne słoneczko,które poprawiło mój nastrój:))grzane piwko tez;)Facet też..)) mLEGO WIECZORKU:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamusiaaa
Pewnie,że są tacy ,- ale jeszcze nie jestem po 30tce a w swoim życiu miałam trzy przyjaciółki- tak mi się wydawało do czasu... Niestet każdy myśli tlko o sobie i prędzej czy pózniej każdy się o tym przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamamusiaaa nie przejmuj się ja też byłam dobrą przyjaciółką do zabawy bo do wylewania łez (ja je wylewałam) to już nie :( ale mam też przyjaciółkę na którą zawsze mogę polegać i dowiedziałam się o tym w naprawdę ciężkiej chwili mojego życia (niestety jest daleko) więc mam nadzieję, że i ty znajdziesz taką, a jak nie to zawsze zapraszam do nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×