Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

paladine ja sobie na okrągło robię jak nie sama to idę do kosmetyczki ale ważne jest żeby mieć taka zaufaną :) a do postu wyżej to niestety non stop wyścig szczurów i kompletny brak czasu :( ale należymy do tego pokolenia i musimy się z tym pogodzić :( chociaż coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że jednak przyjaźń też jest potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Hej dziewczyny. Radzę od rana wspierac się kawką, lodami, chałwą , serniczkiem ...i wszystkim tym co pomaga Wam na chandrę. W Bydgoszczy od wczoraj pada z krótkimi przerwami. To już koniec złotej, polskiej jesieni. Paladine, uważaj ! Ostatnio widziałam dwie dziewczyny wychodzące z gab. kosmetycznego. Oczywiście na pierwszy rzut oka było widac co tak robiły . Pomyslałam sobie, holloween już było ! Nie zapłaciłabym za taka usługę. Miłego dnia życzę. Niech okropna aura nie psuje Wam weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwicopanna-a co robiły;)? byłam i zrobiłam sobie te brwi-jest ok,ale mialam nadzieję na jeszcze ładniejsze;) Ciagle pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was weekendowo:) u mnie nadal wieje, na szczęście bez deszczu co do brwi-reguluję na bieżąco, ale bez henny-robiłam ją parę razy, ale za każdym razem były moim zdaniem za ciemne,nie miałam nic na twarzy poza brwiami:p więc dałam sobie z tym spokój:) chałwa, serniczek-:)lwicopanna masz rację-trzeba się dopieszczać:)my za chwilę jedziemy do mamy na kawkę i pączusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Hej! lens ma rację, najlepiej brwi regulowac na bieżąco. Zgadzam się, że przynajmiej przez jakiś czas długo w oczy rzucają się tylko brwi. Moja szefowa w pracy wreszcie to zrozumiała ;) i jeszcze te tłumaczenia, że trochę wyszły za ciemne i za szerokie ;) Paladine, dla nas liczy sie Twój altuizm , jesteś bardzo ładna! We czwatrek dzwonił do mojej córki "mój jeszcze ślubnu". Jak zwykle pytał o pogodę , na co moja pyskata córeczka wypaliła, że "mama, powiedziała, że o pogodzie rozmawiają ludzie, którzy nie maja innych tematów". Odpowiedział, że jest zmęczony i zakończył rozmowę. Od tego czasu milczy. No i kto znowu zawinił, jak zwykle ja. Jeszcze tego nie wiecie, ale ja nie odpowiadam tylko za gradobicie w centralnej Afryce, a w reszcie zawsze mieszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lwica,cudowna jesteś,z tym swoim ciętym języczkiem ,nono:) Jesli chodzi o moje brwi,również reguluje tak co 3,4,lub 5 dni ale ,zawsze sama ,hennę tez sobie kładę sama;) ale zachciało mi si,ęsprawdzić jak to wyjdzie pani kosmetyczce,no i wyszło na to,ze i tak sama będe to robic hehe,ale si,e rozpisałam. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jak tam, odpoczywacie:)u mnie leniwe niedzielne przedpołudnie, kawka, prasówka i chwilka na internet-cieszę się że jest, bo wczoraj po południu była awaria, zarówno netu jak i tv-może przez te wichury Lwicopanna-:D najwyraźniej tatusia zatkało-brawa dla córy:) miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jeszcze w szlafroczku i pidżamce Piję sobie kawkę Na śniadanie zjadłam pizzę bo mi od wczorajszej kolacji została ;) Tak na marginesie to nie potrafię ciasta do pizzy robić, jak zwykle wyszło twarde i chrupiące :( Ale dało się zjeść i brzuch nie boli hehe Zawsze ta henna wychodzi za ciemna ale po kilku dniach się wyrównuje Na początku trzeba mieć mocniejszy makijaż żeby się w oczy nie rzucało Taki ze mnie znawca bo 2 razy w życiu byłam Chyba spróbuję sama bo moich brwi po prostu nie widać, jestem do tego blondynką o jasnej karnacji i generalnie jak nic nie robię to wyglądam jakbym miała 1 cm brwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje są niewidoczne jak nic nie robię,a wcale nie jestem blondynką naturalną .Też pije kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się Ja już drugą Właśnie sobie zrobiłam Kiedyś bardzo mi się chciało ekspressu do kawy a że wiecznie nie mam pieniędzy to kupiłam sobie taki za 300 zł w Tchibo No i robię sobie średnio raz w tygodniu hehe Ale szczerze to ta kawa za smaczna nie jest :( więc to pewnie dlatego No bo można w nim używać tylko takich kapsułek właśnie z Tchibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ja się naszukałam naszego topiku Gdzieś mi zaginął w odmętach innych CO tam dziewczyny? Już świętujecie długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lwicopanna no córeczka charakterek to ma ;) po mamusi chyba :) To dobrze, da sobie radę w życiu. Co do męża cóż, winny zawsze się musi znaleźć, no bo przecież nie on :O Mi już lepiej, dlatego przybywam :D wciągnełam się w robótki ręczne, obecnie robię bąbki na choinkę, ale w kolejce wiele innych tworów czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtam:)sama bombki sklejasz:)ja jeszcze o świetach nie myslę;) Ja jutro i pojutrze będę świętować,na gęsinki degustację:)OBiad,lody,piwko-takie tam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej no widzę że temat świat dotarł już nawet na forum :) to i ja się pochwale że robię ozdoby świąteczne z ... makaronu ... uwielbiam to robić zwłaszcza teraz w te długie jesienne wieczory :) pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)a ja póki co o świętach nie myślę, na głowie mam przed świętami 2 imprezy urodzinowe-swoją w grudniu i męża-już teraz . Jutro właśnie 1sza, kolejna w sobotę-urodziny męża robimy w 2 turach-inaczej się nie pomieścimy:) i własnie piekę ciasto-a to nie jest moja najmocniejsza strona;) na szczescie teściowa upiecze sernik-jakby co:D miłego dnia!u Was też ładne słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wszystkim! Jestem tu nowa , czy można sie dołaczyc? Tęsknię za jakimiś pogaduchami, mam mało znajomych, kurcze nie ma z kim wyskoczyc na jakaś kawę. Ludzie jacys tacy pozamykani w 4 ścianach.Kiedyś to inne czasy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja niestety już w robocie ale tak z przerwami to ja mogę chodzić wczoraj wolne jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Katerina zapraszamy pisz będzie nam bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zachorowałam :( witam nową koleżankę :) trochę to smutne, że jest tu nas coraz więcej dziwne czasy nastały :( kolorowych snów wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była przyjaciółka z którą nie widziałam się ponad rok bardzo chce się ze mną spotkać Organizuje pogaduchy z naszą wspólną dobrą znajomą i przez nią wiem że zależy jej abym i ja się pojawiła Odmówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina witaj:)Mam wolny weekend, a od rana sprzatam;)w końcu nie pada:)dziwne mam nastroje,..taz taki ,raz siaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witaj Katerina:) zaglądaj tu do nas:) Blaskiem-była przyjaciółka chce się spotkać-czyli może chce, żeby Wasza znajomość znowu odżyła-a Ty nie chcesz, tak? abarkadabra-kuruj się! a u nas dzisiaj goście, a ja mam chyba zapalenie spojówek, oko mi ropieje, powieka spuchnięta-wyglądam fantastycznie;p, a okulista ma dłuuugi weekend-więc leczę się sama, na razie bez efektów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witaj Katerina:) zaglądaj tu do nas:) Blaskiem-była przyjaciółka chce się spotkać-czyli może chce, żeby Wasza znajomość znowu odżyła-a Ty nie chcesz, tak? abarkadabra-kuruj się! a u nas dzisiaj goście, a ja mam chyba zapalenie spojówek, oko mi ropieje, powieka spuchnięta-wyglądam fantastycznie;p, a okulista ma dłuuugi weekend-więc leczę się sama, na razie bez efektów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej, gdzie jesteście? ja dalej leczę oko-byłam u lekarza i mam faktycznie zapalenie spojówek:( poza tym leczę córę z kataru, odpoczywam po weekndowych imprezkach;) i robię buraczki zasmażane;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens-bidulko.ale jak odpoczywasz po weekendowych szaleństwach ,to juz jest dobrze:) Ja w weekend nie szalałam zbytnio..ale przynajmniej odpoczęłam sobie:) i znów cały tydzień od poczatku;).. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mialam kiepski dzień Ale nie długo święta :) byłam dziś w markecie i oni normalnie już choinki sprzedają i takie tam hehe lubię to Nie przeszkadza mi że tak wcześnie zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przez ostatnie lata jakoś zatraciłam nastrój Świąt ale w ostatni roku znów to poczułam oby i w tym było podobnie :) Prezenty zawsze robię już na początku grudnia żeby uniknąć tłumów przed samymi Świętami a potem już tylko niezbędne zakupy i tym sposobem nie dostaję szału w sklepie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Witajcie Dziewczyny. Witaj katerina444 ;) Mam nadzieję, że już ze zdrowiem i okiem -lens i abrakadabra - dobrze a przynajmniej lepiej. ;) Szczerze mówiąc, drażnią mnie te wszystkie dekoracje świąteczne w sklepach już w listopadzie. (; Stanowczo za wcześnie. Znicze zastapiły gadżety świąteczne. Trzymajcie się ciepło, która może niech sobie zaparzy dobrej kawki. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×