Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

cześć dziewczyny, witam nową koleżankę:) lwicopanna-mam nadzieje, że zostaniesz tu z nami, moje wsparcie też masz,będzie dobrze:) przed Tobą jeszcze wiele dobrego:) życze wszystkim dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lwicopanna taki już los zdradzanej żony, że dowiaduje się ostatnia ja tez dowiedziałam się ostatnia :( i może teraz ci się wydaje, że świat ci się zawalił ale to minie i wszystko się ułoży :) a tak poza tym to witam was gorąco mimo zimna na dworze 🌼, piszę rzadko bo od trzech tygodni nie miałam dnia wolnego bo jedna poszła na zwolnienie lekarskie :( mam już dość ale po wypłatę to chyba tirem pojadę :) kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Super że jesteście Abrakadabra - chociaż tyle dobrego ;) Lwicopanna - ja pracuję w B-szczy :) Dziś będę miała duuuużo roboty, ale jak to zwykle w piątki, pewnie dlatego by bardziej docenić weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytłam na forum "jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;ABRAKADABRA -TIREM PO WYPŁATE hehe dobre, tamtam-spróbuje z tym plemnikiem;ale bardziej podoba misie -jak Ci zle to kup sobie ciuszek ;) lwicopanna-a to mieszkasz miasto obok:) DZiewczyny,wekkend ma być ładny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) jak tu wesoło-no, ale dzisiaj piątek:D weeeeekend abrakadabra-może i Ty w końcu odpoczniesz? miłego wieczoru Wam życzę! ja mam zamiar dzisiaj grzane piwko pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! co tam u Was? weekend piękny, słonko świeci, a my w domu:( nie mam już siły-znów jestem chora i moja córa też, na szczęście mąz się jakoś trzyma, więc ma kto herbatkę podawać;) nie mam już siły, kiedy te choróbska sobie pójdą? miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam od rana Weekend udany, słoneczny, spotkanie z dawno nie widzianą rodzinką Było ok :) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) pogoda całkiem ładna, imprezka imieninowa mojej mamy udana, dziś pośredniak zaliczony wiec tydzień rozpoczynam z dość dobrym humorkiem,myślę jednak że tak o godzinie 16 trochę zacznie mi się psuć nastrój bo mam zebranie w szkole i muszę zabrać z sobą dość gruby portfel wydawanie kasy od poniedziałku nie wróży nic dobrego ;) słoneczka życzę buziole dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Cześć. Nadrobiłam wiekszość domowych zaległości i poczytałam sobie. Podobno "człowiek jest tyle wart ile stracił"... i "trzeba żyć tak, żeby innym było dobrze, a sobie bardzo dobrze". Miłego i słonecznego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Dziewczyny:)jak ja nie lubie poniedziałku;)choc pogoda piękna i słoneczna to w mojej duszy jakieś potwory grasują..mam nadzieję że je przepędzę;)Udanego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, dzisiejsza pogoda uśmiecha sie do wszystkich i ja też :) Szkoda tylko że robi mi nadzieję na ciepłą jesień, wkrótce pewnie wyprowadzi mnie z błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w ramach popsucia wszystkim humoru ;), czy wy też słyszałyście, że to ma być zima stulecia? Bo troszkę mnie te wieści przestraszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem nie, ja słyszałam że to ma być zima tysiąclecia ;) a wszystko przez to że ustały prądy oceaniczne, które ogrzewały całą europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nie mówicie serio z ta zimą:oby przyszła jak najpózniej,cieszmy sie tym słoneczkiem:) p.s.potwory przegonione 3 bluzeczkami hihi(trudno-jestem tylko kobietą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję się tamtam pocieszona, niestety Mieszkam na takiej prowincji że czasem przez kilka dni nas nie odśnieżają Jak bym nie musiała dostać się do pracy to ok zrobiłoby się zapasy i luz, a tak codziennie patrzyłam ze strachem czy wyjadę z domu Masakra Nie chcę powtórki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wcale nie cieszę się nadchodzącą zimą (kiedyś się cieszyłam-starzeje się), od kilku lat czekam na zmianę klimatu na cieplejszy i coś doczekać się nie mogę. A odśnieżania ci Blaskiem nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Święta w śniegu zawsze super wyglądają, ale u nas na Święta to go zwykle nie ma, zaczyna się po ;) Niestety w tym roku Święta to gorzej już wypaść nie mogą, tylko w weekend :( Coś pesymizmem ode mnie zalatuje, no trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej smutaski czy nie lepiej cieszyć się słoneczkiem puki jest niż zadręczać się myślami co będzie za jakiś czas,jeszcze zdążymy ponarzekać na zaspy śnieżne czy siarczysty mróz. Teraz trzeba wykorzystać słoneczko i naładować akumulatory na gorsze dni ...wiec noski do góry ... życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Cześć Kobiałki! Pomyślcie o sankach, bałwanach, aniołkach i orzełkach na śniegu. Kupa radości i usmiechu dzieci. A rachunki za ogrzewanie...co tam pieniądze... raz są a raz ich nie ma... Miłego , słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Iwicopanna fantastyczne podejście do tematu brawo za optymizm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
catala36 :) od czasu do czasu miewam przebłyski optymizmu, a moje "źródełko łez zaczyna powolutku wysychać..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Iwicopanno bardzo mnie to cieszy ale nie zapominaj że łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią... pozdrawiam wszystkie koleżanki :) odezwijcie się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako naczelna maruda trochę boję się odzywać żeby wam humorów nie psuć ;) Ale dziś piątek więc powinno być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×