Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

hejka a ja jestem po małym seansie karcianym i niestety dałam ciała znaczy się przegrałam aż trzy razy masakra :P ale za to mam fajny humor na jakiś miesiąc starczy :P jeszcze tylko jutro do pracy i wolne ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepis :) Ale twaróg do pizzy muszę się głęboko nad tym zastanowić ;) No i mamy piątek Cieszę się, bo jestem zmęczona w tym tygodniu Oglądałyście wczoraj Hausa Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Tamtamtam popieram twarogu wcale nie czuć :) Blakiem również jestem wielbicielką Hausa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Pomyślę tyle że ja z natury leniwa jestem, ale jak mnie najdzie to zrobię ;) Jak pogoda dziś Leje? U nas troszkę wczoraj popadało pod koniec dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) a u mnie dZisiaj słonko i w miarę ciepło, od razu mam lepszy humorek:D wczorajsza zupa cebulowa, nie chwalac się, była pyszna:) a Hausa też lubię:) miłego piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak tam piątek mija, bo ja postanowiłam okna myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja wymyśliłam sobie przemeblowanie w opoju latam z mebelkami w te i we wte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi wstyd że wy takie robotne a ja nic Chyba mnie depresja dopada bo opadam z sił i najchętniej to bym spała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem, nie dołuj się-umyłam tylko 2 okna, na więcej nie miałam siły ani ochoty:p zresztą, Ty w pracy jesteś, a po pracy, to wiadomo-za wiele się nie chce, z tego co pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę czuć się usprawiedliwiona? NIe jestem niestety typem kobiety który po pracy, robi jeszcze w domu i w koło niego Myślę że ma na to wpływ też to że nie mam dzieci Bo przy nich wiadomo nie powiem że się źle czuję tylko je nakarmię itd Matki to jednak mają przekichane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja też po pracy,i przeważnie leniuchuję.Housa tez UWIELBIAM:)ostatnio upiekłam babkę cytrynowa,ale to jak miałam wolne,a okna czekają:)na umycie;0i jeszcze se poczekaja bo w nastepne wolne ide sie odstresować na piwko z kumpelą na miasto heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :D o tak dziś jest po prostu pięknie ja kosze trawę, podcinam krzaczki i takie tam rożne prace ogrodowe robię ...uwielbiam to jestem w swoim zywiole :D pozdrawiam i życzę fantastycznego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pięknie było:)ale ja nie korzystałam bo najpierw w pracy a potem drzemka hehe ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no, u mnie pięknie nie było, padało od samego rana i nadal pada:( miłego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Wpadłam w wir obowiązków po urlopie ale stęskniłam się juz za forum :) Szczerze pisząc mam dziś to samo co Blaskiem miała 2 dni wcześniej. Siedze jakas zdołowana. Syn przeziębiony i zakatarzony... chyba bez zwolnienia się nie obejdzie a szkoła dopiero się zaczęła... nie wiem... ech słonko świeci za oknem a ja nie mam energii. Ale nie będe wam tu marudzić. Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękna pogoda w weekend była, normalnie szok Zwykle jak przychodzi wolne to leje i leje chociaż ostatnio bez względu na dzień tyg lało ;) Człowiek od razu odżywa Niestety koniec weekendu już nie był taki fajny poprztykałam się z ukochanym i mamy ciche dni :( Po prostu czasem mam wrażenie że wszystko jest ważniejsze ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam :) Machiato dużo zdrówka dla Twojego synka ...mam nadzieje że dziś masz lepszy humorek mimo wszystko 🌼 Blaskiem i tak bywa w związkach mam nadzieje że te ciche dni nie potrwają zbyt długo a godzenie się będzie bardzo romantyczne czego Ci życzę z całego serducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Catala 36 u mnie już trochę lepiej. Pogodziłam się z myślą pójścia na zwolnienie lekarskie i siedzę z synkiem w domu. Mam nadzieje, że gdy będę przy nim cały czas to szybciej wyzdrowieje. Blaskiem, czuje że wieczorem będziesz się godziła z ukochanym ;) i wróci wszystko do normy. Miłego dnia życzę. Biorę się za jakąś domową robotę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! a u mnie dalej pogoda nie może się zdecydować, niby nie jest zmno, ale pochmurno-jakby zaraz miało się rozpadać.. macchiato-zdrówka życze dla synka, będzie dobrze, z mamą obok szybciej się zdrowieje:) Blaskiem-po burzy zawsze jest słońce, a godzenie się zwykle bywa przyjemne;)więc powodzenia!a swojądrogą facetom trzeba czasem oczywiste rzeczy przypominać..ehh pozdrawiam was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe lubię się z nim kłócić i zwykle po jednym dniu nie wytrzymuję i zaczynam z nim gadać Ale on tak bardzo nie rozumie niektórych rzeczy już nie wiem jak do niego dotrzeć Ehh.. Poza tym nie cierpię iść spać pokłócona Wczoraj chyba z 2 h przewracałam się i kręciłam na łóżko, przy czym on po 5 minutach już smacznie chrapał Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Puk,puk halo!!!! jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, zasmarkana:(czy ja się kiedyś pozbędę tego kataru...właśnie wzięłam leki i idę spać..i zyczę Wam dobrej nocy! a swoją drogą, co tu za pustki były dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja cały czas zaglądałam ale co mam pisać sama ze sobą jak ostatni post też mój ;) Dziś raczej będzie duuuużo roboty więc nie wiem czy mi się uda jeszcze zajrzeć ale w razie co to miłego dnia, a zasmarkanym zdrowia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasanna
Cześć dziewczyny,ja tak tylko na chwilkę, żebyście wiedziały że o was nie zapomniałam ;) tylko taka zalatana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie podniósł na duchu ten wątek... Więc nie tylko ja czuję sie samotna po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×