Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Aga oczywiście że możesz :) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w ciąży na bank nie jestem :( Tak sobie myślę że może w przyszłym roku zalegalizujemy ;) w ten lub inny sposób nasz związek i wtedy do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam :) już myślałam że zostaniemy ciociami ;) ale jestem cierpliwa poczekam więc Blaskiem będziemy czujne hi hi hi pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) córa ma lekką gorączkę i rozpacz była rano w domu, bo nie poszła do przedszkola-a chciała iść:(mam nadzieję, ze nic poważnego się z tego nie rozwinie Blaskiem:)czekamy na takie przyjemne wieści:D miłego dnia Wam życzę!u Was też taka piękna pogoda?aż żałuję, że dzisiaj w domu muszę siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś te choróbska nie chcą odpuścić co chwilkę ktoś chory Trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki a ja na razie (odpukać) nie mam problemu z chorobami choć moje córy ubierają się jak na lato "bo im gorąco" a ja się trzęsę jak galareta bo jest zimno nie wiem chyba się starzeję , że mam juz takie objawy :) pozdrawiam i kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)piątek dziś, cieszycie się:) a ja za godzinkę idę do fryzjera, córa w domu, ale czuje się lepiej, za oknem słonko:)humor mam dzisaj:D pozdrawiam, miłego piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie mam falę radości ale już czuję że zbliża się przygnębienie, bo już nie podśpiewuję jak rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO TU TAK PUSTO.dziewczęta:)no ładnie zajęte jesteście ,a ja po pracy was wyglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej 🖐️ ja miałam dziś koszmarny dzień wiec nie napisze nic optymistycznego mam nadzieje że cały tydzień taki nie będzie :( pozdrawiam trzymajcie się zdrowo buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! zaglądam tu codziennie, ale pisać jakoś nie mam siły:( osłabienie jesienne mnie chyba dopadło, cały czas jakieś choróbsko po mnie łazi:( za oknem leje...eh, więcej już nie narzekam, bo się wystraszycie:p mam nadzieję, ze u was jednak jest lepiej:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny,czuję się w obowiązku złożyć samokrytykę w imieniu nas wszystkich;) opuszczamy się ostatnio-taki tu bezruch panuje:/ Blaskiem-mam nadzieję, że jednak tu coś ruszy troche wcześniej niż zimą-no i że ta zima aż tak szybko nie przyjdzie! dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Witajcie dziewczyny. Jestem sama. Mąż zdradził tak jak i inni przeze mnie uważani za ważnych w moim życiu. Z ludzmi rozmawiam o głupstwach. Boje się, że znowu mnie zrania albo wykorzystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Iwicopanna - opowiedz coś więcej o sobie i swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Niedawno dowiedziałam sie, że moje 20 lat zycia , moja lojalnośc i uczciwośc została podeptana i wyrzucona na smietnik. Rozwód w drodze, mąz ma 11 lat młodszą ode mnie kochankę (27 lat). Byliśmy szybko parą, zapatrzoną w siebie. Znajomi byli zawsze gdzies na kolejnym miejscu w zyciu. Bylismy dla siebie samowystarczalni... Ludzie, którym ufałam zawodzili. Teraz jestem sama i jesli czegos nie zmienię, zostanę starą , zgryźliwą i samotną baba do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwicopanna- przykro mi, najgorsze jak zawodzą najbliżsi, ale trzymaj się jakoś "a po nocy przychodzi dzień a po burzy słońce" czy jakoś tak ;) Co do reszty Dziewczęta jak tak można?! Najpierw narzekamy że nie ma znajomych, że wszyscy zostawili, że nie dbamy o przyjaźnie i co? Powtórka... (to tak w ramach mobilizacji ;) ) Poza tym ślicznie pada co dzień, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej to ja tak w ramach mobilizacji pomacham do Was 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zaglądam tu do was, ale doła mam ostatnio więc się nie odzywam żeby i wam się nie udzieliło. Iwicopanna jak chcesz się mścic, to my już coś wymyślimy. A póki co napisz coś więcej, skąd jesteś, w jakim wieku masz dzieci (bo zakładam że masz) i w jaki sposób się dowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczeta,w końcu mam wollny weekend:)a za oknem dziś troszkę słońca ,zaraz idziemy na spacer do lasu w celu przewietrzenia mózgu ,jak to mój powiedział;)bardzo misie to przyda bo ostatnio tylko praca i nic więcej ,mam zamiar odpocząc fizycznie i psychicznie:)czego Wam również zyczę:) żadnych dołków jesiennych! lwicopanna-witaj ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Hej! Mam 10 -letnia córkę. Jak sie dowiedziałam? Jak to zwykle bywa, jako ostatnia i przez przypadek. Głupio schowany notes w rzeczach dziecka. Zaczęłam szukać w sieci i mam nawet zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO się ciesz,że juz Cię nie będzie oszukiwał i ranił.I postaraj się nie spieprzyć tych cudownych chwil .które Cię jeszcze czekają! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jeszcze ile masz lat ,skląd jestes i mozesz sie nam użalać ile chcesz;)każda z nas ma swoje humory i dni cięzkie jak jesienny deszcz,ale potrafimy pocieszać,To nasza siła,prawda dziewczęta***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
prawda prawda pocieszać umiemy to nam wychodzi bardzo dobrze więc możesz na nas liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Paladine ,wielkie dzięki ! Mieszkam w Bydgoszczy, mam 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicopanna
Catala36, Tobie też dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×