Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

mykam po zakupy. później troszkę ten bur...ogarnąć posprzątać znaczy się:D ale wieczorem melduje się tu :) chyba że znowu nie będę miał z kim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam :) choć wolałabym pierwszy dzień wiosny :D kallipoe - takie uwagi można zbierać - też gratuluje GanAnia- fajnie że jesteś...no i nie wszyscy mamy małe dzieci :) maxx-66- wiem coś o zapracowaniu...ja mam tak ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam dość.ale co zrobić trzeba posprzątać i ugotować dobrze że to drugie lubię bo bym niewyrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo wszystkim starym i nowym, dzisiaj jestem naprawdę szczęsliwa, mam dziecko wreszcie u siebie, coprawda a dwa dnia ale zawsze, i zrealizowałam swoje skryte marzenie, zapisłam sie na taniec, jestem chyba najstarsza w całej szkole a w grupie na pewno, powiem wam szalestwo jakieś ale kupilam karnet mimo to sam taniec to dopiero wyzwanie!!, 1,5h przeróznych wygibasów, wyskoków, ślizgów- bo to mieszanka stylów modern, jazz, współczesny, kto ogląda YCD wie o czy mówię- wyszlam padnięta, jutro zakwasy na bank, nie szło mi najlepiej bo to nie ten wiek ale co tam i tak jestem zadowolona samodziela mamo czemu wątpisz w nasz wyjazd? ja sie nastawiłam, nawet kurtke wczoraj kupiłam ogórek ostatnio nie zagląda-mam nadzieję, że sie nie wycofuje a moze jacyś chętni się pojawią jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Nie wymiguję się z wyjazdu!! Troszkę mi zatoki rozwaliło i musze się kurować. JAk dzień minął wszystkim?? --->mosew to będziesz wymiatała tam na tańcach... Starch się bać... ---> TATA szkoda, że nie będzie nam dane wypić, ale może to nie będzie jedyna okazja.. Ja dzisiaj zakręcony jestem jak słoik na zimę... W pracy koszmar a w domu dzieci lekko przeziębione i co za tym idzie marudne... Ale teraz już mam chwilę samotności i chyba sięnawet z tej ciszy wokół cieszę dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx- czemu sie zatem nie dozywasz? siedzisz jak myszka pod miotłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moi mili :) zmykam spać w tygodniu krótko siedzę w wikend odbije pa dobranos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jako że dziele się z Wami smutkami dzisiaj podzielę się radościami Mam dzisiaj bardzo radosny dzień i chętnie komuś smutnemu oddam trochę mojej radości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Miłego i radosnego dnia Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś :) ja tam nei narzekam na smutne dni... raczej zawsze są pogodne :) chyba ze dopadnie mnie jakas chwilowa chandra, ale to zwykle wieczorem jak juz ide spac ;) mosew - ja tancze salse od roku, popieram :), taniec to chyba najprzyjemniejsza rekreacja... nienawidze silowni, aerobikow czy fitnessu, a tanczyc moge do upadlego a przy okazji moze anons sobie zrobie: !!! SZUKAM PARTNERA DO SALSY KUBAŃSKIEJ !!!! moze ktos ma ochote posalssowac ze mna? (salsuję w Katowicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę kusić.. bo jestem zdeterminowana :D juz postanowilam ze ide na ta salse... jest tez kurs dla singli ale zawsze lepiej miec 'swojego' partnera, wtedy czlowiek czuje sie pewniej... bo co, jesli nikt nie bedzie chiał ze mna tanczyc na tym kursie dla singli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bardzo fajny wybór i gratuluje odwagi ja mam blisko klub z tańcem ale jakoś nie mam odwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... to widze trafilam na jakis grunt... trza teraz tylko ladnie zasiac ochote do tanca... maxx, czytalam ze sie wybieracie do jakiegos Zakopca.... jesli moge, wpadne, pokaze co juz umiem i zachece :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno padniemy z ogórkiem jak kawki:) z takimi zawodniczkami:D jedziemy do zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) tez jestem samotna matka 8 letniego syna - wiem jak jest ciezko ale stram sie nie poddawac . Polecam śmiech ,który jest dla mnie lekarstwem na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że nas wykończycie. muszę ostro poprawić kondycje.by w tańcu nie padnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×