Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

to ja może po drodze narwę jakiegoś zielska :-D :-D KAJA - MATK POLKA ma rację - my tu w większości takie MUUUUU jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ale jak bedziecie wiekszą grupą w kożlu to tylko słowo to ja dołącze do Was. Jak ostatnio natankowałam auto to ten wskażnik jak by sie uśmiechnął. Chetnie Was poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
A tak wogóle to napiszcie jak to zrobić żeby tym czerwonym kolorem sie tak nie wyróżniać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Rozumiem że Wszyscy śpią. Okey. To ja też Wam życze miłych i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze sie ubrac piesek mi skomli wyjde i kukne czy ktoś czasem nie kołuje do lądowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, przepraszam. ja byłam usypiać tego małego gada co to się za dnia wyspał ponad 3 godziny i teraz mu palma odwalała. Ale skoro wszyscy uznali, ze ja tak bez pożegnania to idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAJA - tam gdzies na górze strony głównej (chyba) kafeterii poszukaj gdzie możesz się zalogować. I będziesz taka czarnulka jak my wszyscy. ja już dokladnie nie pamiętam jak to robiłam, ale ALEBAZI jest na świeżo w tym działaniu więc na pewno chętnie Ci podpowie - choć myślę, że bez problemu sama sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) juz jutro i ja pierwsza zaczynam Was czytac, ale z lozek nie wyganiam, bo teraz macie pierwsze sny. No ja nie moge jak Wy tu rozrabiacie, taki kolowrotek,ze wiekszej czesci nie zrozumialam i nawet nie bede wnikac o co chodzi:) Co najwazniejsze juz wczesniej nie wiem co to WD 40???Bardzo prosze o legende:) Kaja,ale Ci sie oberwalo,ale przejdziesz i przez to, a teraz wyjasniam jak byc czarnulką:) gdy klikasz tam gdzie chcesz dac odpowiedz na forum,otwiera sie strona i na gorze po prawej bedzie "moje konto" i dalej dasz sobie rade:) Dudzia-to zdanie jest niewyjete: KAJA - pij, pal i się puszczaj - takie mają w życiu raj. Normalnie strzal w 10!! No a ja juz od godziny w domu ale pisalismy jeszcze sobie. Jednak bylo milo i wiele sie wyjasnilo. Nie ma to jak szczera rozmowa. Gwiazdy byly ale nieliczne i zadna nie spadla. Pamietajcie, ze pozory bardzo czesto myla!! Ide przespac sie z dziwnymi informacjami:) Widac, ze wzyciu jeszcze wiele moze mnie zaskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać dziewczyny szkoda dnia :D miłego dzionka i dalej się tak uśmiechać to słoneczko lepiej grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ja tylko tak z doskoku na szybko. Powiedzieć DZIEN DOBRY chciałam i zmykam alebazi strasznie sie ciesze że randka sie udała. Później napewno jeszcze tu wpadne. (żle mi sie kojarzy słowo wpadne ale ... co tam ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ALEBAZI - nieźle chyba zaszalałaś :-) KAJA - a Ta od rana z tekstami wyjeźdźa :-) MAXX już na obrotach. ile kaw już w siebie wlałeś? MATKA POLSKA pewnie już w drodze do swojego królestwa. A ja robię kawę i może uda mi się zaraz pójść na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko 3 teraz pije :) ale koncze i ide pomidorowa zrobic z rosołu i jakąś chabanine usmarzyć ale jakoś nie mam natchnienia by sobie ino gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, jeżeli wypatrujesz mojej odpowiedzi to zapewniam iż słowo "krygować się" to nic obraźliwego, na prawdę, a że nie znasz nie wynika z żadnego niedouczenia, tylko, jest ono po prostu rzadko używane, ale tak jakoś spasowałao mi do Twojego ciągłego tłumaczenia typu: ja nie to, ja nie tamto, a oznacza tyle, że masz nie emanować przesadnie swoją skromnością i grzecznością, nic ponad to. A wlaściwie skad ja je znam....?????? hmmmmm...ja to je chyba pamiętam dlatego, że ja leciwa pani jestem. Kaja jak tam u Ciebie dzisiaj w ogrodzie?? Dudzia jak z mchem??? Tak mimochodem o nim wspomniałaś, a wiesz, że ja bardzo lubię mech. Jak jestem w lesie, to pochylam się nad jego zielenią i gładzę go dłonią. Uwilebiam jego delikatność i dotyk, jakby atłasowy. Alebazi, rozumiem, że to co przeczytaliśmy z wpisu o 3-ej nad ranem, nadawało się tylko na przyzwoitą publikację w porannym forum, reszta jest milczeniem... spadających gwiazd. Pytalaś jeszcze o WD 40. Jest to taki oleisty preparat, który chroni przed korozją i rdzą, zabezpiecza części metalowe smarując je. Jest bardzo popularny. Jeżeli coś źle chodzi np. zamek lub łańcuch w rowerze, to warto wówczas go użyć. A u mnie po deszczu zaświeciło słońce. Więc wycieczka aktualna. Ktoś tu wczoraj współczuł innym, którzy mieli zamiar odczytwyać rano nocne wpisy, na prawdę - nie ma czego, to całkiem miłe czytanko, zabawne, śmieszne, wartkie, aż ciągnie do niego. Ja dzisaj popołudniu wracam do domu, jak cała rzesza powracajacych z dlugiego weekendu, będą koreczki, że ho, ho. Dopiero co w piatek zapłaciłam mandat nałożony na mnie za przekroczenie prędkości, ale to było 4 m-ce temu, więc w sobotę frunęlam już obwodnicą K z prędkością dużo za dużą. Dzisiaj będzie odwrotnie, będę się wlec jak ślimak....., kto wie może nawet napiszę coś z trasy.. jak korek pozwoli. Do wieczora towarzyska zgrajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_przekonania_rozwód
Jestem psychologiem-badaczem i praktykiem. Zajmuję się przekonaniami osób po rozwodzie na temat ponowych związków. Bardzo zachęcam Państwa do odpowiedzenia na kilka pytań kwestionariusza. Służę interpretacją wyników, poradą psychologiczną itp. Myślę, że Państwa udział w badaniu pozwoli wnieść coś nowego w obszarze form pomocy tym, którzy przeżyli rozwód. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt na mail: annakolko@o2.pl. Teścik jest bardzo krótki i przyjemny; nie zajmie Państwu zbyt dużo czasu:-). Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jeszcze doktorka tu brakowało mam znajomą w poradni małżenskiej ci co korzystali z poradni cześciej się rozwodzą. zostaw lepiej to forum w spokoju sami sobie dajemy rade bez formułek . ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMEL.A - ale ściemniasz - starsze, przepraszam, leciwe panie nie przekraczają prędkości ;-) Co do mchu to poeiwm tak - uwielbiam tę roślinkę, rozczula mnie jej miękkość, uwielbiam się na nim położyć i tarzać, ale kurna, nie mieszczę się do tych doniczek na tarasie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku ty tu nie sciemniaj małolacie:D tarzać się no no kup większą donice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX - takich dużych nie ma :-( A na tę doktorkową się tak nie złość - to dla dobra nauki i przyszłych pokoleń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×