Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ja piernicze, z wiosna usuwam wlasne wpisy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Znowu musze sie naprodukowac od NOWA:( Ale przeciez pisze do Was, a to czysta przyjemność:D Aneta, kopiujesz słowo np.: kwiatek i masz to🌼 wlasnie w ten sposob skasowałam sobie tresc wczesniejsza:(mam mozille i ona jest beznadziejna z zamykaniem otwartych okien, OK wobec tego zaczyna od poczatku..................:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzilam sie dziś o 6,bez kaca:P ale nie wstałam, ooo co to to NIE:D Wreszcie otworzyłam sezon spacerowy, z braku werandy i balkonu mam przymusowe spacerki,do wielkiego parku, co wychodzi mi na drobre, bo to poł godziny marszu w jedna strone:D NARESZCIE JEST CIEPŁO, a ja jestem w 7 NIEBIE!!!!!!!!!!:D:D:D Poobserowałam spacerujące rodzinki z dzieciaczkami i zauważyłam, że tatusiowie byli moncno niezadowoleni z tego wybiegu, woleli posiedziec przed TV i oglac meczyk:-o mamusie zaś, z 5 metrow za owymi mężusiami, obładowane wiktem dla swych pociech,ze wszystkim dawały sobie radę.Przyznam , że nie było to miły widoczek.... Natomiast pary bezdzietne, takie co to tylko gruchaja sobie, nooo tu to się działo, buzi buzi, przytulanko, siadanie na kolanko itp(aż mnie skręcało z zazdrości:P )ale co z tego, skoro ma się to zakończyć jak wyżej pisałam...???????????? Ważne, że wiosna do nas już przyszłą:D Zgadzacie się ze mną????????? No niech tylko ktoś napisze że NIE..................................., to, to ,to to ja nie wiem co:P Zwracam honor CHRUPECZCE!!!!!!! Zaszło małe nieporozumienie z mojej winy i biję się w pierś, a ona niczego nie musi wyjaśniać!!! WYBACZ MI CHRUPECZKA, wybaczysz???????????????? Wysylam i zaraz napisze CD,bo znowu mi zeżre, a ja juz tego nie dam rady odtworzyc hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z MPE, ona najprawdopodobniej bedzie miala neta 26.03, ale możliwe, że coś wyskoczy i to się opoźni!! U nich już dawno wiosna i tulipany kwitna na klombach.Ta to ma dobrze, ale do czasu, przypominam sobie wczesniejsze jej wpisy o tej wilgoci brrrrr Tęskni bardzo za nami i wszystkich pozdrawia,nowo przybyłych również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyszło Aneta, widzisz:D Tylko uważaj,bo niechcacy skopiujesz emotikon a wykasujesz cale pisanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też ciepło. Miałam być dziś na uczelni od 8 do 20, a byłam od 13 do 16. Nie chciało mi się siedzieć, zresztą z 40 osób było 12. Pranie wreszcie suszę na balkonie, pograłam z dzieckiem w piłkę,ale teraz coś czuję,że mnie gardło boli. Jak znowu będę chora, to się załamię. Na koniec lutego przeszłam co dopiero zapalenie zatok.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj aneta, jak tylko bede w stanie, to podszkole,bo ja tez nie jestem jakas super w te klocki,ale sporo umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Alebazi, ja do zeszłego roku nic nie potrafiłam praktycznie na komputerze. Dopiero tamten rok buł taki przełomowy, jakbym coś czuła,że w moim życiu coś się wydarzy złego. Nauczyłam się dość sprawnie pisać, korzystać z konta internetowego, nagrywać płyty itp. , nawet zrobiłam prawo jazdy za drugim podejściem, choć mój eks zawsze mi gadał,że nigdy nie zdam, na komputerze też sie nie nauczę.To mu pokazałam.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz bede wcinała frytki, ktore rownież szykuje dla Eweline i chyba dopije wczorajszego szampana:D Co takie puchy?????????????????????????????????????????????????????????????????????? Za zimno teraz na spacerki, no chyba ze wszyscy na randkę poszli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktorej jest ten film??tez popatrze,bo fajne teksty tam leca i super wyrolowaly facetof:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETA i ALEBAZI - nie dość, że jesteście stare i cienkie z komputera to jeszcze złośliwe zołzy. :-D :-D :-D p/s a mój ulubiony film to "JA WAM POKAŻĘ" !!!!! :-P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczeta 🌻 👄 spuznione ale gorace życzenia . ale miałem zaległosci w forum i podoba mi się pomysł spotkania w kk :D o ile zaprosicie starego grzyba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjadła zjadła, bo eweline jeszcze nie dojechała, ale Twoja porcja nadal czeka zamrożona:P Dudzia, co to ma znaczyć????????????????? Grabisz sobie dziewczyno ojjjj grabisz, że hej:D Dzięki MAXX- to szukaj lokalu dla nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za zdrowie Pań, za zdrowie, szmpana pijmy więc Panowie":D:D:D:D przypomnialy mi się teraz te słowa piosenki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie nie ma z czego smiac, młodzież nas już wypiera:( Ale cos taniego musisz wyszukac, bo tym razem to ja bede miala zdecydowanie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.......... izabelko ja nie mam gg niestety i chyba bede musiala pobrac............... przepraszam ze wczoraj tak bez pozegnania sobie poszlam ale bylam tak zmeczona i obolala ze nie mialam juz sily pisac........... nikolka strasznie kopie hi......... ty dalej pijesz kochana a dudzia wcina frytki i sie nawet nie podzieli hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie anetka bardzo dziekuje za tak mily komentarz................ czuje sie mile polechtana hi.......... na pewno twoja coreczka bedzie sto razy wspanialsza ode mnie................. ja jestem tylko skromna susie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to izabelka wcina frytki i dla susie nie zostawi............. jak mrozisz dla ewelinki to ja tez prosze aby zamrozic porcje dla mnie hi hi.......... dobranoc wszystkim kochani..............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pijaczyny i obżartuchy :-) Dudzia była grzeczna i poszła wczoraj spać. Dzięki temu dziś wstałam raniutko, już jesteśmy po jajecznicy i przed nami dłuuugi dzień. I dobrze bo mamy co robić i pogoda taka śliczna. Nawet nie jest zimno pomimo wczesnej pory :-) Teraz poczytam i poleniuchuję jeszcze trochę, a potem się zobaczy ;-). Moze pzeciągnę te miłe zajęcia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×