Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mee co Ty piszesz?????????????????????????????????????????????????????????????????? To są zwykłe żarty!!!!!!Nie zauważyłaś tego??????????????????????????????? Ej, dziewczyno, czy i Ty masz dziś gorączkę???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, heej przecież my żartujemy. Ja się wcale tego nie wstydze, przecież wiem że Dudzia i tak mnie lubi. Co do urodzn, napisałem to bo to będzie mnie kosztowalo najwięcej wysiłku. Iwonko, mam cichą nadzieję że nie jesteś na mnie zła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było miło i wszyscy się śmiali ,a dziś jest to komentowane i Ktoś się tłumaczy.Nie mam gorączki Alebazi.Ale nie pozwolę by nazywać zwykłe żarty bezczelnym flirtowaniem.Wytykacie mi dobry humor?Rzadko go mam.Poczułam się dotknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, ale nas te żarty trzymają do dziś i dlatego tak sie tłumacze, stąd tem Dudzi foch itd. Jesteśmy fajną grupa i wcale nie chcieliśmy/chciałem Cię urazić. Bardzo przepraszam, hm? Masz dziś zły humor, coś sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję,że w tym gronie można się bezkarnie pośmiać.Najwyraźniej nie.A próba napisania własnego zdania nazywana jest gorączką.Nie pisz ze mną Ktosiu,po co masz się z tych paru linijek tłumaczyć!Nie flirtuję,mam cholernie ciężkie życie,nie stać mnie na taki luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam doskonały humor dopóki nie przeczytałam tych tłumaczeń.A teraz mi przykro.Widać nie każdemu można tu być swobodnym.Zrobiliście mi przykrość zwyczajnie.Alebazi nie potrzeba tyle wykrzykników.Od dziś zero flirtów.Macie mnie z głowy w tym temacie.Oberwało mi się za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, prosze Cie. To były głupie żarty. To wszystko pisałem świadomie i wcale nie chciałem by wyszło że sie tego wstydze. Jesteście fajnymi Kobietami i ciesze się że Was poznałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te żarty -poskutkowały tym,że już nigdy swobodnie nie napiszę nic bo będę się obawiała fochów tego tak zżytego i luzackiego grona.O TO WAM CHODZIŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, przepraszam bardzo,ale teraz to zachowujesz sie jakbyc po raz pierwszy zajrzala na forum i nie znała nic a nic zartów Dudzi. Nawet ja to zauwazylam dlatego tez napisalam co napisalam. Chyba nie pierwszy raz byly tu pisane takie slowa, ale absolutnie nie rozumiem teraz dlaczego nas atakujesz?????? Jak sam Ktosu pisze, był swiadom tego co sie dzieje, a tłumaczenie jego to rownież zarty. Zaczynam sie powoli gubic, jesli tak podchodzisz to tematu to i ja bardzo przepraszam ze napisalam do Ktosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ja jestem śmiertelnie poważną osobą i nie znam się na żartach.Wytknęłyście palcami źartobliwą rozmowę i zrobiłyście focha.A teraz na mnie.OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie dzieje jest zakaz flirtowania na forum i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się pogubiłam. Nie wiem teraz nawet co napisać. Ja tu się czuję swobodnie i dlatego tak dobrze się tu z Wami czuję. I nie boję się ani wypłakac, ani wyśmiać do rozpuku. Jednak jeśli spodowałam, ze ktokolwiek poczuł się urażony to również bardzo przepraszam. Absolutnie nie było to moim zamiarem :-( KTOŚ jest zajęty, a poza jestem jego "ciocią" więc nie ma mowy o zazdrości czy rywalizacji. Nie wiem czemu tak wyszło, nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie się wczoraj coś na kształt zdarzyło i larum od rana ,że wszystko for me już się poprawiam ;-),więcej głupot nie popełnię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Dudziu mam Iwona na imię a nie Ktokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmeko ja chyba na samym końcu Posyłam szczere i serdeczne życzenia Marzeń bez wyjątku spełniania A ma być ich tyle dla Ciebie Ile gwiazd na niebie reszta już prościej bo straciłam natchnienie zdrówka jak najwięcej , radości na co dzień i samych słonecznych dni 🌼 🌼 🌼 S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mam możliwość podziękowania Wam za wszystkie życzliwe słowa skierowane tu dzisiaj do mnie. Dziękuję za pamięć, bardzo mi miło. A my z Mee i dziecmi spędziłyśmy dzisiaj wypoczynkowy dzień w okolicach podgórskich u Gościnnego Ludzia. Byłyśmy w cichej i spokojnej okolicy, gdzie w ogóle ruchu ulicznego nie było (można by chyba rozłożyć łóżko na ulicy i spokojnie spać, bo i tak by tu nic nie jechało do nastepnej niedzieli - dzisiaj był tam "spory ruch weekendowy" objawiający się przemieszczeniem może trzech samochodów!), życzyłabym sobie więcej takich miejsc ( i takiego natłoku na drodze :) ). Odbyliśmy niedługi okoliczny spacer, bo dzieci marudziły, że nogi Im odmawiają posłuszeństwa, a na wyprawę do jaru już nie było chętnych (oprócz mnie i Gospodarza), więc tylko liznęliśmy to miejsce ogólnie, skracając możliwośći wycieczki krajobrazowej. Cóż tam jeszcze.., dzieciaki nazbierały drzewa w lesie na ognisko, piekliśmy na nim kiełbasę, kaszankę, w żarze otrzymały zapieczoną formę ziemniaki i było swojsko. Objedliśmy się urodzinowym ciastem, wypiliśmy po małym procencie, pobawilismy w stukanke pukankę i w takiej to aurze minął ten niedzielny dzień. Na pożegnanie dostałyśmy od Szanownego Gospodarza po 3 słoneczniki. To był bardzo przyjemny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! Od razu z samego rana pisalam, że Wam zazdroszczę ! I nie pomyliłam się :-) Cieszę się, że tak dobrze spędziłyście dzień. Mój byl sporo mniej ciekawy, wypoczynkowy i miły, ale ogólnie nie narzekam :-) Życzę Wam uśmiechu i energii na całe 5 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.jejku dawno mnie u was nie było,widzę,że forum rozkwita na dobre.KAMA jestem z Wielkopolski.Karmelko przesylam spóznione ale szczere życzenia urodzinowe.poza tym pozdrawiam wszystkich i życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj słaba byla dziesiejsza noc, a przez nią i dzień nienajlepszy .... Ależ zmysłowe te fotki w piosence ..... hmmmm ....... Skoro następne śniadanie obiecane do łóżka to musisz naswszystkie upchnąć w jednym bo jak nie to się nabiegasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia dobre :-) Maxx tak pewnie luźno napisał i teraz będzie miał problem. Al;e my laski jesteśmy to się zmieścimy do jednego łóżka ;-) My dobre duszyczki jesteśmy to nie będziemy wykorzystywały biednego Maxa :-) Zamiast biegać od łóżka do łóżka to nich nam lepiej jakąś bajkę poczyta ;-) Karmelko super, że spędziłaś fajnie urodziny no i w doborowym towarzystwie :-) Ja mam małego doła ale co tam przecież nie pierwszy i nie ostatni ;-( Dudzia dzięki za maila się uśmiałam przynajmniej :-) Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę problemu Kama i wcale luzno nie pisałem , sniadanie podam tylko jednej do łóżka ponieważ haremu nie lubie :P i nie toleruje resztę pań ugoszczę przy stole o ile kiedykolwiek zobaczą jak podaję do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No MAXX - pójdziemy na kompromis - niech będzie przy stole byle by było tzn żebyć nas następnym razem znów nie wyrolował ze śniadanka :-P U mnie zaczyna się walka rodziców w temacie komunii ;-) Na dodatek oczywiście zostałam wkręcona do specjalnie powołanego na tę okoliczność Komitetu - oj będzie się działo :-P Mam niezbyt dobre dni bo została nieco rozdrapana stara rana. Przy okazji dowiedziałam się, że gdybym nie ja to mój mąż byłby w życiu szczęśliwy. Trzymajcie się więc lepiej z daleka ode mnie bo jestem potworem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×