Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

A ja uważam, że dzieci powinny widzieć wszystkie uczucia bo życie przed nimi, a ono jak się przekonaliśmy na własnej skórze - nie rozpieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jakoś, nie umiem przed synem pokazać łez.... coś mi sie zdaje, że tu pełnię rolę mężczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje prasowanie leży w gotowości - to był ambitny plan na dzisiejszy wieczór, ale się z Wami zagadałam i nic z tego nie wyszło. A teraz to już nie ma mowy. Jestem dziś padnięta i muszę się położyć bo nie wiem jaka noc mnie czeka z moim dzieciatkiem. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dawaj - jak się rozkręcę to oblecę :-P I Ciebie przy okazji przeprasuję, żeby Ci głupie pomysły wyleciały z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystko wyprasowane!!!!!!!!!!!!!!!!!! Górą niedzielne prasowanko:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się systematycznie prasować, ale teraz nawet glowy do tego nie mam,i całe pełne kosze rzeczy do prania i prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - zapomniałam Cię wczoraj pocieszyć - Ty przed 1,5 h pokonujesz 80 km, a ja w tym samych czasie ..... 25 km !!!!! Lepiej Ci teraz? :-P Miłego dnia wszystkim - wyspaliśmy się, dziecko ozdrowiało i dostaje wariacji. A ja mam tyle roboty, ojej ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERTH - no gdzie to prasowanie? moje już w szafkach. placek śliwkowy pachnie w całym domu. a mój aniolek od 3 godzin buduje z Lego. :-) Obiad gotowy. No to czas na kawkę do ciasta - szkoda tylko, że pita w samotności :-( Supertata - dzień dobry SM - co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, WIELKIE GRATULACJE, kolejna księżniczka nam rośnie:D A kto tu z forumowych typował dziewczynkę???? Ręka w górę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ktosiu ilu masz teraz zazdrosników:P To bedzie się działo na chrzcinach dopiero hihihi Zobacz ile masz chetnych osob na matki i ojców chertnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz mnie to już Mariuszek dawno o to prosił:P A nie wiem czy wiecie,ze dziewczynka to będzie miała Ewelina na imię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o nieco odmennych imionach hihihi Eweline, to chyba dawno temu rozmawialas o tym z Ktosiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziękuję Ci:) A jak ten Kasztan słowa nie dotrzyma to go dorwę w swoje ręce o ukatrupię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jego nie dotrzymywaniu słowa jest... Ktosiu, przywołuję Cie do porzadku publicznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, a to musi być pierwsze imie? :D Chrzciny razem z weselem. Iza, termin chyba już znasz :D Ale jak tej małej Księżniczce fajnie bije serce.. :) I ładnie dziękuje za gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście,że tak!!!A jak inaczej?Jak nie dasz tak na imię to rozważę pozytywnie propozycje bycia matka chrzestną,a wiesz,że dziecko dużo po chrzestnych dziedziczy:P Więc się zastanów poważnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, o żadnych terminach nic nie wiem:( Dobranoc,bo młodzież dobija sie do komputera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Ale tu pusto dziś:( I dooobrze, pewnie wszyscy korzystają z pięknej pogody albo pracują grzecznie:P My jesteśmy w tej pierwszej szczęśliwej grupie. Niedawno wróciliśmy ze spacerku połączonego ze zbieraniem pieczarek;) A teraz moje dziecko grzecznie śpi po takim dopływie świeżego powietrza. Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×