Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam wieczorkiem :) coś mój zegarek za szybko ostatnio mknie :( do tego mam wraże że ciągle utykam w korkach dzisiaj do domu jechałam ponad 2 godziny gdzie zazwyczaj w półtorej się mieszczę :) Dudzia mam to samo z komunią :) do tego w szkole jakoś nikt nie ma czasu ani pomysłu np na wycieczki dla dzieci . a mnie brak nerwów na niepotrzebne zwady to robię swoje :) Robert moja też szczepiona a przechodziła ospę :( miała 5 lat jak dzisiaj pamiętam jak w nocy trzymałam ją za ręce żeby się nie drapała. Z gorączką podobnie walczymy :) Karmela i Mee super że tak fajnie spędziłyście Karmelurodziny :) Wszystkie zmęczone , zdołowane ups zapomniałam - wszyscy też -trzymać się w pionie i nie marudzić :D nie przejmować się tymi którymi nie warto :D U mnie zaczyna się jazda z Tatusiem - przypomniał sobie o dziecku, ale jakoś jeszcze daję radę :) pozdrawiam ciepło S.M. p.s. o fotkach pamiętam ale ten cholerny brak czasu , same zajęcia dodatkowe słonka (mamy fajny program z dofinansowania u nas) i jeszcze przygotowanie do komunii 5 dni w tygodniu to za mało ja chyba dzisiaj nie skończę pisać :D co do picia to ja nawet upić się nie umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERTH - następnym razem jak wpadniesz na taki genialny pomysł, to przed wyjściem zadzwoń chociażby do kogoś z nas, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonić? i co mam powiedzieć?? że nie wiem co mam ze sobą zrobić???Zaraz będą komentarze co ze mnie za facet:/ ale szczerze przyznam się,że nie daję już rady, wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie masz powiedzieć. I wygadać się. I wypłakać. I co tylko chcesz! Bo my po to jesteśmy - no nie tylko :-) Jeśli myślisz, że będziesz piewszy albo wyjątkowy jeśli tak się zachowasz to od razu wyprowadzam Cię z błędu. Każdy z nas już to przerabiał i na stówę to nie koniec. Więc przyjmij to za coś normalnego, życiowego, ludzkiego i zanim narobisz sobie wsi, kaszany, wstydu i obciachu to sięgnij po telefon. Tak jest łatwiej i wygodniej i bezpieczniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - jak się można upic skoro przez cały dzień nie siądzie się nawet na chwilę spokojnie na tyłku? No pomysl, kobieto? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jesteście pierwszymi osobami,którym się żale, i Dziękuje Wam za to.. Po drugie mam tylko kontakt do Kamili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMA - zezwalam na podanie Robertowi maila do mnie. A reszta jak zgłosi chęci to mogę przekazać. Moze do chłopaków byś wolał? No ale to już nie moje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha widzisz Dudzia ja to dopiero mam ADHD :) nie umiem usiedzieć na miejscu Robert masz zrobić jak pisze Dzudzia dzwonić albo pisać a co donumerów telefonów cóż musisz się bardziej postarać :). Ja jak mnie ogarnia chandra to wole popływać jak mam szansę sama jak nie to biorę małą i jedziemy na basen albo praca praca praca - ta właściwa albo w domu albo grządki przekopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisać na @ ? zjawić się na zlocie ? może ktoś jeszcze dorzuci podpowiedź ja też nie mam do wszystkich kontaktu telefonicznego np do Kamili a mamy do siebie najbliżej chyba :) muszę się też postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilę też trzeba pocieszyć...:) Zjawię się na zlocie, zjawię.. A co do maila, do tych co mam,pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:D No do ja podzruce szybsze rozwiązanie dla Robertha niźli @, moze to byc gg lub skype, bo ja ososbiście na poczte rzadko zaglądam, ale wykór należy do każdego inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodzi o to, że łatwiej jest gogoś zlokalizować i wtedy mozna sie wyżalic, bo @ to jednak nie jest moim czestym komunikatywnym łacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się spotkać na kawę,czy potańczyć gdzieś,ale żeby się wyżalić odpada...pisząc mam zły w oczach,a tak to się rozpłaczę jak dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instalacja skypa to pikuś - prawda MAXX ? :-D On już zaprawiony bo zakladał go właśnie na potrzeby forumowych dyskusji o charakterze bardziej prywatnym więc na pewno Ci pomoże :-) Fakt, to najpopularniejsza droga komunikacji w drugim obiegu. Bardzo przydatna !!! Non stop potrafimy wisieć i gadać po nocach niemalże. O wszytkim. I dzięki temu ja już wielu głupot uniknęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie skype nie jest najlepszy.Mam złe wspomnienia, jak córka rozmawiała mi z jakimiś facetami,którzy pokazywali za dużo..nie lubię jak dzieci przesiadują...Ale dla Was mogę zainstalować,ale poczekam aż syn mi to zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, Roberthm, to facet i on pewnie krępuje się swoich łez... Daj mu sie do tego przyzwyczaic, że i przy kobietach wszystko można:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia mojego emaila możesz teź podać. Ja Ci później też mogę podać numer tel Roberth i dzwoń kiedy potrzebujesz. Ja pracuję zmianowo więc często mam noc czuwającą to chętnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet beczący...jeszcze kobietą...zamiast pokazać,że się jest twardym, że mężczyźni nie płaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja moge swoje gg podać 2047179:D Nie mam nic do ukrycia, przeciez jak ktos obcy sie nawinie, wystarczy ze wcisne "ignoruj" i po sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - zapomniałaś dodać, ze przy kobietach takich jak MY !!! No widzisz Roberth - zaraz Ci się zapcha pamięć w telefonie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Roberth - czas obalić te mity. Przeciez od dawna wiadomo, że my to słaba pleć tylko z nazwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oferuję swojego maila i gg. A następnym razem jak wpadniesz na tak mądry pomysł to proponuję spacerek do Będzina. Na pewno po drodze wywietrzeją Ci z głowy takie pomysły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth dla mnie facet okazujący swoje uczucia i słabości to dinozaur w dzisiejszych szalonych czasach. Ja przeżyłam 13 lat w małżeństwie z facetem który nigdy pierwszy mi nie powiedział że mnie kocha,ani który ani razu nie zapłakał nad naszą córką,która urodziła się w skrajnym wcześniactwie i nie wiadomo było,czy dożyje następneho dnia. Ja umierałam z rozpaczy każdego dnia,a on nic. I to jest straszne,a nie to że facet płacze,bo źle się dzieje w jego rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet nie kazdy potrafi płakać szybciej zapłacze z bezsilnosci i nie myślcie że przechodzi to łatwo jak nie pokazuje tego po sobie . dusi w srodku i przeżywa w samotności to duzo gorsze czasami od płaczu . płacz pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze okazuje swoje uczucia..Dzieciakom mówie aż za często,że ich kocham...a żonie to mówiłem kilka razy dziennie..jak to moja córa mówi,jesteś tato staroświecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×