Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam:) Kama i bardzo dobrze, nie ma sensu czytać tych bredni. Daj znać jak tam Twoje ciasto;) Ja dziś miałam wizytę w sadzie. Musiałam załatwić to co już dawno powinnam czyli postępowanie spadkowe...Na szczęście wszystko bardzo sprawnie poszło. Kobietki ze Ślaska, powiedzcie mi co jest potrzebne żeby wyrobić kartę ubezpieczenia dla mojego dziecka. wystarczy sam wniosek czy muszę mieć jeszcze jakieś dokumenty o ubezpieczeniu? Jeszcze tego nie załatwiałam,a to już najwyższy czas. Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my? a Iza?
ona go kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam si,
z przedmówcą. czemu o nas piszesz, a jej wad nie widzisz? ja mam wrazenie, ze to jest tutaj osoba uprzywilejowana, może ludziom świństwa robic, powodować, że forum pustoszeje, ale nikt jej nic nie powie, a obrywa sie pomaranczom. To nie one Roberta i innych wyrzucily. To nie one nabrudzily im w życiu. Skoro tak go bronisz, atakuj kogo trzbea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo samotna mama 38 i Tobie już zrobił wodę z mózgu?? szybko mu to poszło. Ale on w tym jest dobry, choć nie tak całkiem, są jednostki które nie dały wciągnąć się w te jego gierki. Życzę Ci siły psychicznej bo to się przyda już w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
O rany, a co tu się dzieje? To ja wpadne w innym momencie, bo mnie o ile sie dobrze orientuję, też ktos tu nie bardzo chciał i uparcie ingnorowal. Zimno mi dziś jakoś, głowa boli, nie wiem, czy po wojażach na chorobe się nie zanosi. A niektorzy, jak czytam miło wieczór spedzają w kinie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ZROBIŁ MI WODY Z MÓZGU,WYSTARCZY OTWORZYĆ SERCE I GŁOWĘ A POZNASZ OSOBĘ. NIE JESTEM TUTAJ BY WSZYSTKICH OCENIAĆ,ALE WSPIERAĆ SIĘ WZAJEMNIE. OCENIAĆ MOŻNA JAK SIĘ OSOBIŚCIE POZNA OSOBĘ,A JA MAM CHĘĆ POZNANIA FACETA,KTÓRY JEST WRAŻLIWY,I UCZUCIOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, odwiedziny sąsiadów z topików obok:D:D:D Może na kawę się będziemy zapraszać :D:D Mój maleńki królewicz nakarmiony i przebrany więc powoli i ja zbieram się do spania :) Dobrej nocki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SąsieDZKA
Alebazi, dawaj-nowy towar, to albo od razu wywalisz, albo moze ten ci podpasuje. Ja tak sie zastanawiam, może ten Robert jednak okazal sie nie tak forsiasty i to cie wkurzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej wszystkim :-) Pomarańczowych też pozdrawiam a co tam może jesteście super ludźmi tylko jakoś te przepychanki słowne źle o Was mówią. Eweline z tym ubezpieczeniem to musisz się udać do Śląskiej Kasy Chorych tam się wyrabia dyskietki. Wypełnia się wniosek, poza tym dziecko jest ubezpieczone tam gdzie mamtka ale nie wiem jak to u Ciebie wygląda. Może przedzwoń do nich to na pewno Ci dokładnie powiedzą co potrzebujesz złożyć. Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff za chwilkę wreszcie weekend, ciężki ten tydzień był, a najgorzej ze wstawaniem porannym:( Rybka nawet całkiem smaczna, zimne nóżki rewelacja:D xxxxxxxxxxxxxxx Kama, jak wypiek, udany? xxxxxxxxxxxxxxx Eweline, a Ty kiedy wrzucisz coś do pieca;) xxxxxxxxxxxxxxx "Kinomaniaczki" poprosimy o realcje:) xxxxxxxxxxxxxxx Ktosiu pobudka!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, jak to
skróciła Ci sie lista. co ty tu jeszcze robisz? polowania to na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film był pięęęękny taki nowoczesny ,głośny i szybki ale o jakiej namiętności,popłakalyśmy się ze wzruszenia,polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooty30
Witajcie... myślałam, że już nie będę się tak czuć. A znaczynam weekend bez dziecka. Sama.... co ja ze sobą zrobię?... Dobrze, że pracuję w niedzielę to trochę pooglądam ludzi. Porozmawiam z kimś. Mogłam dzis iść na randkę, ale odmówiłam. Wolę siedzieć i tęsknić za eks mężem. Żałosne. A jakie wy macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooty
wejdz na forum, jak nie pojawi sie pewna pani =moze bedzie fajnie. nie daj sie, a na randke umow sie, co z tego,ze nie masz ochoty, przeciez mozesz sie umowic tylko po to,zebvy nie myslec, zeby sie czyms zajac i miec do koho bizie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooty30
wlasnie moj prawie byly maz tez mi napisal smsa zeby poszla na randke i dala mu spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) My dziś cały dzień mamy gości :)Jedni pojechali,a znajoma wpadła jeszcze na ciacho;) Ale teraz już wreszcie chwila relaksu :) Alebazi właśnie dziś upiekłam serniczek:P Całe 5 minut mi to zajęło bo tyle pani w cukierni mi go pakowała:D:D:D Ja nie wiem po co marnować czas skoro taka fajna cukiernia pod nosem:P Kama, właśnie muszę zadzwonić jednak bo nie wiem czy jakieś zaświadczenie o ubezpieczeniu potrzebne nie będzie. Mee fajnie,że film ciekawy. Też bym się wybrała bo wieki w kinie nie byłam. Ostatnio to chyba na "Opowieści wigilijnej". Tylko z kim dziecko zostawić? Soty30 wiem, łatwo mówić,ale ja bym palanta olała... Dla reszty miłego wieczoru (dla tych. których wymienilam też;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooty
to tym bardziej idz!Nie,zeby go sluchac, tylklo, zeby tobie lzej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety :D A ja mam fajny dzieeeń :D I wczorajszy też, wszystko się normuje! :) Widzę że wracają do nas "NOWE" Koleżanki :D:D Fajnie, im więcej tym lepiej. Ewelinko, mówiłem Ci tyle razy - wezmę Ci dziecko! Zajmę się tym uroczym Panem to nie, a teraz marudzi że nie ma z kim zostawić dziecka. :D Alebazi, nie wiem czemu jak tak teraz o Tobie myślę to mam w głowie piosenkę "jaki piękny świat, jaki piękny świat gdy się ma dwadzieścia lat" :D P.S. tu nie ma aluzji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie (prawie) wszystko! Przeprowadzić się na to Twoje zadupie? :D:D:D Dobra, uciekam czytać dziecku bajke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi ktosiu
a ona ma wiecej niz dwa razy tyle i juz nie jest fajna. I uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci zaraz dam zadupie:D:D Ale proszę bardzo, jak się przeprowadzisz to obiecuję zająć się w rewanżu Twoimi pociechami.Poważnie mówię:D Pomarańcza, aleś Ty zorientowany ile Alebazi ma lat. Ciekawe skąd wiesz takie rzeczy?Musiałeś chyba sporo z nią pisać w drugim obiegu skoro znasz takie fakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uśmiałam się z tych Waszych wpisów:D Mee poleca film bez tytułu;) Eweline piecze gotowy sernik w pięć minut;) Ktosiu przypomina sobie szczenięce lata;) Co do pomarańczy, to ono chciałaby wiedzieć zdecydowanie więcej,ale nic z tego kurek z informacjami został zakręcony, więc pozostaje tylko takie beznadziejne pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinko
wystarczy czytac forum, czytac ze zrozumieniem. A Ty juz zaczynasz załowac, czy jeszcze nie wiesz, o czym tu kilka osob pisze? Bo jak się okazuje nawet ci dotad przyjaznie nastawieni juz sie poznali. A kurek z informacjami o tobie pseudodobra duszo po mnie splywa, jedyne na czym mi zalezy-zejdz mi z oczu. przeciez to jest dziecinanada, co ty robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko to jak tak dokładnie i ze zrozumieniem czytasz forum w takim razie powiedz mi ile ja wiosenek liczę? Albo np Ktosiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!!!!! Pomarańcza to ktoś bardzo poważny:D Cały czas daje temu wiarygodne dowody:D To jest lepsze niż najlepszy dowcip świata... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz swoj wątek, to idź sobie tam i przestań udawać, bo to i tak na nic się zdaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pomarańczko, niestety w gg mam podane 28 lat, nie wiem jak to się stalo,ale w rzeczywistości mam 29 i jestem rocznik 83. To oznacza,ze masz moje gg,a moje gg maja tylko 3 osoby z forum. Ktosiu nie ma w swoim gg wieku więc nie wiesz ile ma lat Jak nie wierzysz to podam Ci stronę od której tu zaczęłam pisać. Tam jest mój prawdziwy wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×