Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość kaja 71
MAXX czyż by moja obecność Cie onieśmielała. Jak tak to tylko słowo i ja znikam , Bo to Ty tu jesteś bardziej "w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, Maxx woli dzis czytac niz pisac, a ja tak lubie jego posty. I nie martw sie, nie o Ciebie chdzi. To forum jet wspolne i nikt nikogo nie wygania. A napisz Maxx, o co z tym bumeragniem chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny czytam wszystko ledwo nadążę :D i nikt mi tu nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Oczywiście nic mi do tego ale ciekawe czy Maxx też zakłada stringi. To pytanie może zostać pytaniem retorycznym. Ale ja osobiście wole faceta w bokserkach niż w stringach. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu lepiej Maxx, tylko teraz BUMERANG-Dudzia wspomniala, a Ty nam przybliz, bo nieladnie miec tajemnice na forum publicznym, Skoro juz napisaliscie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Witam Cie ciepło. I oczywiście ciesze sie że Ci nie przeszkadzam. Fajnie gdybyś sie właczył w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MATKO POLKO- niezłe masz o mnie wyobrażenie :-D. NO tak - sama kiedyś napisałam, ze mam murzyńskie kształty :-D. Może CI podeślę zdjęcie mojej krągłości :- D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tez maxx wcale majtek nie nosic, albo slipy-mozliwosci troche ma. Ogolnie-Kaja, Twoj gust mi pasuje w tej kwestii. Maxx, to jak? Tyle pytan-bumerang, stringi (my sie wypowiedzialysmy,co nosimy) i napisz jeszcze, jaki masz tylek? Tez nie jak kate moss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, MAXX - nareszcie :-). uważaj bo ten śnieg może tam spaść. dziś znów spadają gwiazdy i ja moge mieć życzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Jak już forum publiczne to ja też chce film obejżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzurny zboczencu, ja jestem w piekle naczelna diablica. A zauwazylas,ze jak tematy pikanteryjne, to nam sie Maxxio aktywizuje? CO Z TYM BUMERANGIEM??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uważacie, że to taka atrakcja i ma być publicznie to może wrzucę parę swoich golych fotek na you tube :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale ja jestem zadufana w sobie. Może MP po prostu chciala sie przekonać czy ja nie przesadziłam z tą gromadą gapiów wokół parkietu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Swietnie.. Pomysł kapitalny ale wydaje sie że to bardziej na red tube. Chciaż może ja sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, przeciez Ty baba jesteś. powinny Cie kręcić męskie tyłeczki :-) a sukienka była bardzo ładna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Ja chciałam zobaczyć jaką miałaś sukienke a tu zaras jakieś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×