Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam Wszystkich a w szczególności nowego kolegę M@riusza:) Łączę się z Tobą bólu:( Nic więcej nie dodam, bo już wszystko zostało napisane... Przyłączam się do grupy chętnych na pierogi, ale że jestem wybredną, to tylko Dudziowe jak na razie mnie kuszą:D na wymianę proponuję sławetną jajecznicę, coś wiecej jeszcze mogę, ale moze już innym razem,bo mam mase roboty w pracy. Pozdrawiam i życzę Wszystkim spokojnego dzionka:) PS. Eweline, kobieto, zlituj że się nad tym biednym Ktosiem:P On naprawdę, to wszystko pisze z dobroci serca.... Ja biorę Cię Ktosiu w obronę jak widzisz..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:D Dobre Eweline!:D:D:D Uszkodzony? Chcę bliżej poznać tą historię:P Dudzia - dzięki:)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - mówiłem Ci już że Cię uwielbiam? :D:D Jesteś jedyną Kobietą na tym forum która za mną się wstawiła :D Reszta powinna brać z Ciebie przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadam więcej z KTOSIEM - ma strasznie krótką pamięc więc ja oficjalnioe strzelam focha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej: Proszę odczepić się od KTOSIA, bo to bardzo uczynny, grzeczny, sprawiedliwy, troskliwy, kochany, sympatyczny, wspaniały, ambitny, inteligentny, dowcipny, szarmancki, pedantyczny młodzieniec:D No i jak wypadłam?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś dodać, że przystojny, wyrozumiały, tolerancyjny, wszechstronny, skromny, stateczny, taktowny ble ble ble i tylko nie umie prasować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo dzisiaj jest idealny dzień na idealne prasowanie:D A u mnie w idealnym koszu jest idealna sterta idealnego prania, czekająca na idealnego ochotnika:D:D:D Mariusz, co ty na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - i Ty przeciwko mnie!!!!Jak może Rudy bądz Miedziany Potwór być napisane z dobroci serca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie strzelające FOCHA, bardzo proszę o fason i klasę !!!! Ja jako najstarsza w obecnej chwili wypowiadająca się teraz na forum, chyba zasługuję na takowe uwielbienie??????? Nietaktowna jest z Waszej strony aż tak zazdrościć:P Gdy będziecie w moim wieku, może znajdzie się taki drugi Ktoś, kto i do Was napisze tego typu słowa:D Trzeba czasu......, a jak widać mój juz nadszedł:P Natomiast Eweline,kochana, czytaj między wierszami co do Ciebie pisze Ktosiu!!!!!!!;) No i na zakończenie mojego wywodu, dodam, że Ktoś szykuje dla Was biedne FOCHOWICZKI coś specjalnego i to tylko i wyłącznie dla WAS🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Jestem z okolic Bielska białej, i chyba muszę zmienić Pseudonim bo faktycznie 2 Mariusze to za dużo! Zaczynam się gubić może mówcie na mnie "nowy" Okna myję ale tego nie cierpię więc Dudzia tych pierogów to by musiało być z milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam - umiesz liczyć licz na siebie :-P Pani Starsza - widać Twój czas nadszedł, za to mój czas widać już minął ;-) Znowu koleś z południa :-( - tyle Was tam jest i jeszcze Wam przybywa. A mnie to tylko kg przybywają, a towarzystwa jak nie było tak nie ma (najbliższe jest za daleko o 120 km). :-( Sama sobie wszystko zrobię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo, ale jak napisałes - jestem taka świetna, ze sama je sobie umyję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Dudzia a Ty skąd, dorzuć do pierogów bigos i się zobaczy z tymi oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Tym bardziej Ze córce obiecywałem wyjazd na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Trzeba było nie robić smaka na pierogi, bo teraz to mi nawet to gotowe golonko nie smakowało - sam robię lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Spadam wieszać firanki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@riusz, to będziesz te firanki wieszał do jutra???????????????????? Ja Cie piernicze, to gdzie Ty mieszkasz??????????????????????????????????????? Ale nic się nie martw, Dudzia i tak podzieli się tymi pierogami, ja Ci to gwarantuje:D A jak nie, to w ostateczności dostniesz moj bigos ewentualnie gołąbki lub pyszny serniczek;)I to za darmoche :D Dudzia, co Ty opowiadasz????? mnie nie zrazi ten deszcz na mycie okien, mam tak postanowione i tak też zrobie. A co do starszej Pani,nigdy tego nie ukrywałam, ale inna sprawa,że nikt nie chce w to uwierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, jeszcze słowo do Ciebie, gdyby Ktosiu nie pisał tak od serca, to nie bylabyś Rudą czy choćby Machoniową a zwyczjną Wredną Małpą:D Pozdrowienia dla Dudzi:P mojego małpiątka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×