Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

No tak, reszta to taka rozpasana, przy skromnej naszej Ddzi, że hej! Ty, Skromnie Uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuudzia-przecież Ty masz takie zdolności "znachorskie" tzn. lecznicze miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - trochę cierpliwości. Złą godzinę wybrałeś, bo Dudzia do 16-ej pracuje, potem dopiero popołudniu prywatnie przyjmuje, tak że zbyt późno się zarejestrowałeś, ale nie trać wiary w Uzdrowicielkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIU - czy zastosowałes się wczoraj do choć jednej mojej rady? KOBIETKI - ma coś miłego dla Was :-) Wpisz swoje imię, kliknij myszką na "enter" i poczekaj kilka sekund...cierpliwie... Niezłe... Potrzebne głośniki. http://www.obtampons.ca/apology Miłej zabawy p/s gdyby się samo nie odpaliło kliknijcie na ten malutki napisik pod niebieską kartką PANOWIE - jak znajdę coś dla Was to też podeślę. A na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, ale to jest poprostu niesamowite!!!!!!!!! No ale powiem Ci,że takiemu panu to dałabym napewno się przeprosić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wszystko boli. Moja Hania sobie wymyśliła, że będziemy teraz codziennie tańczyć, tylko,że przez 1,5 godziny tańca ona godzinę spędza tańcząc u mnie na rękach. Kręgosłup mi odpada. Dziś złożyłam komplet dokumentów do przedszkola,ale szanse mam bliskie zeru, ponieważ formalnie nadal jestem mężatką, a do tego on jest bezrobotny. Wiecznie pod górkę.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUUUUUUDZIA!!!!!!!!!!!:):):):):):) To było naprawdę superowe!!!!!!!!!!:):):):) Boskie! Mega! Czaaaaaaaad!!!!!!!!!!:):):):):):):):) Ha!!!!!!!!!:D:D:D Ale się podjarałam:P Dziękuję Dudzinko 🌻 hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Oj dawno mnie nie było, ale cóż takie życie :) Powiem szczerze, byłam chyba na dnie tej studni od osła, nawet mi się nie chciało wołać o linę :( ale powoli się znowu wygrzebuję :) Widzę, że świetnie się wszyscy wspieracie, pocieszacie, wymieniacie poglądami i nie tylko. Doczytałam, że nawet koszulkami. Dobrze że jeszcze koleżanki nie dołączyły do tej wymiany :) Chyba, że coś przeoczyłam :) Bo natrzaskaliście po tych klawiszach tego oj trochę :) Witam nowe osoby, trochę z opóźnieniem ale jak zawsze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i :) jak napisali już stali bywalcy czy też bywalczynie jest to taki nasz wspólny kącik do wszystkiego :) Można płakać, krzyczeć, smucić się i żalić, pocieszać i uśmiechać, wymieniać przepisami co prawda wirtualnie, ale i to zawsze coś . I tu mi się przypomina jak kiedyś Karmela zastanawiała się jak to funkcjonuje, a jest z nami prawie rok , czy już ponad ? Opowiem wam co dzisiaj zrobiłam, na miarę blondynki ( oczywiście nie takiej jak Dudzia i pozostałe tu koleżanki ) Umówiłam się wczoraj na wymianę kół. Zadzwoniłam do wulkanizatora tego co zawsze ( tylko że zawsze tam gdzie mieszkałam kiedyś ) i nie zauważyłam że to nie ten numer telefonu. Dzisiaj stawiłam się w warsztacie do którego jeżdżę obecnie, gość mówi że nie pamięta żebym wczoraj dzwoniła, ale oczywiście koła wymienił. Wracam do domu a tu telefon, gdzie jestem bo pan czeka na wymianę kół . Grzecznie przeprosiłam bo co innego mi pozostało. Musiał mieć niezły ubaw z mojej osoby, czytaj kobiety :) Oczywiście dzisiaj zapowiedzieli, że ma być śnieg w górach Ale to normalne , jak myje okna pada, jak wymieniam koła pada śnieg :) A w ogródku rosną mi już takie małe cuda ( mam nadzieję, że uda mi się pokazać ) http://i39.tinypic.com/2rlzyah.jpg dla wszystkich po :) da dzieciaków po 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękności :-) Trzymaj się nasza Matko Założycielko - jak widzisz pielęgnujemy Twoje dzieło z całych sił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Samodzielna Mamo:) Śliczniusie przebiśniegi:):):) A w górach śnieg ma być??:D O to fajnie, może pojadę na narty:D:D:D chociaż za bardzo to jeździć nie umiem:P Kurcze... siedzę i siedzę, a tu trzeba iść spać (no wypadałoby:D)! A więc dobranoc koteczki wy moje kochane wszystkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam piątkowo. Na Śląsku, tym, który u mnie za oknem - leje, wieje i w ogóle zawierucha śnieżna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobiety. Nie wiem jak Wy ale ja jakoś nie mogłem spać. Rano na szybko załatwiłem opieke do Małego i pojechałem "spotkać" się z żoną jeśli w ogóle mogę tak określić. Nie wiem czy to był dobry pomysł bo chyba przez to kijowo czuje się również psychicznie.. Kurde, brakuje mi jej. Jakbym tak mógł z nią jeszcze raz porozmawiać, przytulić.. RAZ... Czasem się zastanawiam po co ja tam w ogóle jeżdżę, przecież jej tam nie ma, ona mnie nie słyszy, nie odpowie.. A ja siedze jak debil i mówie/milcze/płacze/śmieje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas może niezbyt ciepło - bo około 5 stopni i wilgotność 84% - ale śnieg nie sypie hehe:D Dzień dobry tak w ogóle:P Jadę dziś do szkółki, przedostatni zjazd:) Jeszcze tylko jutro od rana do 16 i koniec:):):) Egzaminy od 12 do 19 kwietnia i mam wakacje haha:D Mój piękny w stolicy, nie wiem kiedy będzie... Dudziu, nie chciał mnie zabrać ze sobą, a miałam zamiar z transparentem przemaszerować pod twoimi oknami:P Życzę miłego dnia kochani:) Buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz - jeździsz, bo bardzo kochasz... a dopóki żona jest w twoim sercu to nigdy nie umrze, pamiętaj... Napisałabym coś jeszcze, ale w tej chwili nie mam już czasu:( Kiedy indziej... Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTEK JA dziś miałam koszmary senne, moje dziecko to samo - krzyczał w nocy, wstawał, bał się. KTOSIU - ja Cię doskonale rozumiem, że chodzisz do żony - to jest zupelnie normalne - tam czujesz się bliżej niej i możesz z nią pogadać w spokoju. I uważam, że tak rób - spotykaj się z nią i rozmawiajcie. Ona Cię widzi i słyszy i jest dumna, ze sobie tak świetnie radzisz i że jesteś super tatą dla Waszego skarba :-) Reszcie życzę szybkiego dobicia do weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Kurde widzę że wszyscy w podobnych nastrojach. Za oknem pogoda paskudna, przynajmniej u mnie(Śląsk) a ja jeszcze całą noc nie spałem - córka ma cały czas 39 do 39,5 temperaturę, lekarz powiedział że nie wie co jej jest, może jakiś wirus? Ale weekend w związku z tym chyba się dzisiaj z wieczora zaalkoholizuje i tyle. Oj żona by się dzisiaj przydała! Ciężko być samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×