Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

I jak zwykle, gdy ja jestem przy kompie, to nikogo tu nie ma:(:(:( No chyba, ze własnie to ja swoja osoba wszystkich odpycham:( No to sobie ide hlip hlip hlip hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moczyłem się w wannie nikt plecki nie przyszedł umyc :( kurde moze nadal mam brudne :D no dawać muze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas impreza na stadionie party mozna bawic się na balkonie tak głośna muza u mnie nie mam z kim iść bo bym polazł tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty Maxx!!!!! Do obcych chcesz łazić????? Jeszcze by czymś Ci dowalili, lepiej zostań tu, na miejscu:) Ja wrzucilam kilka linków, teraz kolej na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde alebazi jesteś winna mi obrusik na ławę poplamiłem kawą bo wylałem :D dobry kawałek puszcze jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie muszę wam donieść że diabełek strzelił focha że ktos tu romasuje na forum i ze nie wejdzie by nie przeszkadzać ja nie rozumiem was kobiety zupełnie ostrzegałem diabełek ze podkabluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba ma doła udaje taka pewna siebie a tak naprawdę jest zagubiona i smutna co gorszę za cholerę mnie nie słucha pewnie nawarzyłem znowu piwa nasze piosenki chyba tak działaja na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, bez urazy, ale gdy was słuchamy, to zawsze wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy mnie ??? a co ja takiego zrobiłem milcze zle gadam zle puszcze cos zle szukacie kozła ofiarnego :P może i ja zacznę się wymądrzać :D i zaczne zwalać winę za swoje nie powodzenia na na kogos z forum tylko na kogo ?? mam wrzucić wszystkie kobiety do jednego worka ze sa jednakowe złe wyrafinowane ,kaprysne,zdradliwe O NIE dam się sprowokować na takie gierki czego wy chcecie kobiety księcia z bajki taki nie istnieje z taka postawą zostaniecie same jak palec nie bedę kożłem ofiarnym :P http://www.youtube.com/watch?v=znjhUOjzzcM bez aluzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie irytuj się aż tak bardzo:D Sam widzisz ile tu na forum nieszczęśliwych kobiet, ktore słuchały swych mężulków. Ja ogolnie pisałam, ale oczywiście wziąłeś to do siebie. Jednym słowem uderz w stół itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak z wiekiem nie zmądrzałaś Alebazi nie obraź sie byłbym złośliwy to bym spytał dlaczego ale nie bede bo wiesz sama . ja wiem dlaczego zostałem sam długo trwało zanim zrozumiałem ty nadal nie rozumiesz . ja nie winie juz swojej byłej tym bardziej nie winie wszystkich kobiet za to, bo to ja tez zawiniłem i byłbym niezłym dupkiem jak bym winił inne kobiety za to ze byłem ślepy i słabo dbałem o zonę i ją zaniedbywałem w pogoni za dobrami doczesnymi praca, praca itp moze tylko mam zal że w taki sposób odeszła przez zdradę a nie normalnie. to nie zmienia faktu ze to ja zawiniłem może w wiekszym stopniu niz ona ale to juz historia tego nie da się zmienić mogłem tylko siebie zmienić i rozumiem teraz co w życiu jest najwazniejsze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i nie obrazaj się :( uważam ciebie za przyjaciółkę słodkich snów . nie wszyscy lubia szczerość a raczej nie lubią jej słuchac wolą słodkie kłamstwa a ja tak nie umiem i nie chcę sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim :) oj trochę mnie tu nie było :( Co do pociech to nie wszyscy mają małe :( ja też prawie sama jak palec bo moja pociecha już prawie dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx pewnie że wszyscy wolą jak się im słodzi ale masz rację szczerość jest jednak lepsza. Alebazi na pewno się nie obraziła :-) Miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że sie nie obraziłam, Maxx nie zrozumiał co napisałam i od razu na mnie najechał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×