Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

No to jeszcze jakby mnie ktoś oświecił kim jest słonko? Bo Max pewnie już znikł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dziecinko po seksie to się papierosa pali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx pozdrawiam Cię hellooo,bo Dudzia nie chciała(jestem skarżypyta wiem wiem wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak się dowiesz to daj znać. Ale my wścibskie jesteśmy :-) Pozdrów Alebazi ode mnie no i już wiemy że to nie ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alebazi nie plotkuj za dużo slonce chodz do pracy nie idzie musi odpocząć sama wiesz madra kobieto ;) i nie swataj mi tu diabełka bo już zajeta jest paniała a jestem zazdrosnik okropny :P miłych snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx: "i nie swataj mi tu diabełka bo już zajeta jest paniała a jestem zazdrosnik okropny " czy to oznacza że szykuje się kolejny ślub? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to jednak odbiło KTOSIU ! Ja mężatka jestem !!! Chyba zapomniałeś ? Nigdzie się nie wybieram - męża już miałam, drugiego nie chcę !!! Idę spać. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja przecież tylko grzecznie pytam! Dudzia, przepraszam nie chciałem Cię oczywiście urazić ale po Maxxa wypowiedziach myślałem że tutaj jakieś serduszko się tworzy :) W takim razie oficjalnie Państwa przepraszam! :) Mam nadzieję że w ramach rekompensaty przyjmiesz ode mnie ten obiecany masaż bądź kwiatka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wreszcie wiem o co chodzi:D Chociaż domyślałam się czym to pachnie :PJa też bym chciała być na tym ślubie jednak. Proszę, weźcie mnie pod uwagę,a mój Jasiek obrączki będzie niósł:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2-3-ktoś dzieki trzymaj tak dalej trafiłeś w czuły punkt słonka :D jak tak głośno reaguje znaczy ze jest dobrze jak to kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo ho ho co tu się wczoraj działo, no,no,no :D Już słyszę te dzwony kościelne i marsz Mendelsona:D Mogę zostać świadkową?????? Tylko jakiegoś wolnego stanu świadka płci męskiej do pary mi wybierzcie:P Może być taki jak Rafałek, ale ciut starszy:D Maxx, czy ten mój wpis Ciebie usatysfakcjonował??????????? Dudzia dziękuję, za przekazanie pozdrowień, bo kurcze, ja to tak zawsze mam, że jak coś fajnego dzieje, się na forum, to ja oczywiście mam "zakazany" dostep do kompa:D Ale Dudzinka małe co nieco mi przekazała, lecz nie aż tyle co dziś sobie doczytałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) no i wyszło szydło z worka :) ale i tak było wiadomo wcześniej jak się umiało czytać między wersami :) naocznie udokumentowane , usłyszane :) więc jak co Maxx , Dudzia ma za dużo świadków :D A co do słonka to uważaj bo może poparzyć :D więc lepiej ..... Dudzia jaka tam z ciebie mężatka niemężatka , panna do wzięcia i już :D, a że z dobytkiem to co tam........ dla nie wtajemniczonych, na resztę musicie jeszcze poczekać :D A teraz wracamy na ziemię :) tzn ja na pewno. Przed wyjazdem na wczasy oddalam auto do przeglądu i tez wyszło szydło z worka. Zamiast 1 dzień robili 3 o kasie nie wspomnę. Ale robiłam takie miny i maślane oczy że pan dał mi pokaźny rabat :) więc będzie na lody i kawkę na wczasach :) i może coś jeszcze :) miłego jeszcze wakacyjno-letniego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doooobry:) Więc jak już tak sprawy się mają i takie rzeczy na publicznym forum się dzieją to ja też czuję się upoważniona dodać swoje trzy grosze:D MAAX ja tam trzymam mocno kciuki za Ciebie, żebyś doprowadził do tego o czym my tu wszyscy marzymy;) A taki jeden KTOŚ może potwierdzić,że czasem moje kciuki mają wielką moc:P DUDZIA Ty też już się ogarnij. Biedak już wychodzi z siebie i staje obok,a Ty co?. Dajcie pozytywny przykład,że można być szczęśliwym bez względu na wszystko:) Reszcie i oczywiście Wam milutkiego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx - potwierdzam, Eweliny kciuki dużo dają! :D To taka Czarownica która wszystko potrafi ustawić więc zaufaj temu Kasztanowi! :D Ewelinko, jesteśmy umówieni na wtoooorek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dzieciaki, widzę, że macie radochę :-). Cieszę się :-) Jak fajnie gdy na forum tętni życie :-) Uwielbiam takie chwile z Wami. :-) I wcale nie przeszkadza mi, że tym razem to moim kosztem :-). Na prawdę - nie gniewam się, nie czuje urażona, ani nic z tych rzeczy :-). Ja wiem, że każdemu kibicujemy i że to wszytko z dobrege serca wypływa. Zatem jak się za to gniewać? :-) SM - ale co Ty mi tu piszesz? - ja panienka do wzięcia? Przecież jeszcze całkiem niedawno utrzymywałaś, że mnie nie wypada myśleć o facetach bo ja mam męża i dopóki to się nie skończy to muszę żyć w celibacie. Skąd taka nagła zmiana frontu ? Świetnie się wczoraj z Wami bawiłam, a już z tekstów MEE o nutelli, seksie i papierosach to ryłam ze śmiechu. Jednak muszę Wam tę radochę nieco popsuć :-(. Nie będzie ślubu, nie będzie wesela, nie będzie obrączek, nie będzie Mendelssohna. To już było grane wiele lat temu. Ja w swoim życiu kochałam i .... nadal kocham tylko jednego faceta - mojego męża. Nawet nie macie pojęcia jak ciężko mi sie przyznać do tego nawet samej przed sobą. Ale czas to wypowiedzieć. I co z tego, że z tym walczę, że się za to nienawidzę, że sobie wmawiam, że to już minęło? Nic nie minęło. Jest po prostu inaczej. I tak potwornie boli ! Tak ANETA - mnie tez nadal boli. :-( Przepraszam, ale to mnie dławi od bardzo dawna i musiałam to wreszcie z siebie wyrzucić. Sprowokowaliście mnie :-P Żle mi samej, smutno, ciężko, ale widać tak ma być. Może zrobiłam w życiu coś złego i teraz muszę za to zapłacić ? Ale głowa do góry - znalazłam już rozwiązanie idealne dla siebie - znajdę sobie jakiegoś pedałka, który nie będzie sobie robił żadnych nadziei, a do którego w chwilach słabości bedę się mogła bezkarnie przytulić. :-) Nie ma sytuacji bez wyjścia - pamiętajcie :-) Idę zaraz na pocztę bo mam jakieś listy polecone do odebrania - nie ukrywam, że się denerwuję :-(. Wieczorem mam randkę z mechanikiem - włos mi się jeży na samą myśl co jest do zrobienia w mojej limuzynie i ile to będzie kosztować :-( A teraz - zamykam się w sobie. Ściaskam Was wszystkich bardzo serdecznie 👄 Wasza Dudzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, Ty już za bardzo wykorzystujesz te moje kciuki:D Już kiedyś miało być ostatni raz:D:D Może byś dla innych, bardziej potrzebujących zostawił!!!Ale dobra, już nie będę taka:D A tak na poważnie to I tak będę trzymała za obu Panów i koniec kropka;) DUDZIA ja swojego też kochałam, kocham i nigdy nie przestanę. Tylko do czego to prowadzi?Jego nie ma i nie będzie dla mnie już nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu , ja coś takiego pisałam ? no chyba że my jesteśmy dwie i o tym nie wiem Oczek nam tu proszę nie mydlić. Ale jak co to dla mnie temat zamknięty :) Aha ja już nie taki dzieciak jestem :) Czas to wszystko zmieni , ja już za długo po i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że z byłego to ja już się wyleczyłam na dobre :) Przynajmniej z jednym do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nie powiem jestem zaskoczony :( tym co tu czytam nie wiem co myśleć . w każdym z nas tkwią jakieś tam uczucia (złe ,dobre )do byłych nie da się przekreslić tylu lat tak sobie,tym bardziej ze jak jest owoc zwiazku . rozumiem to ale nie wszystko co czytam to chyba publiczny kosz dostałem :( jednym słowem :( nic juz nie rozumiem . wyszło nato ze się wygłupiłem i tyle albo jestem za staroświecki i nie nadarzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bawcie się tak proszę to nie fer przepraszam jak kogos uraziłem znikam na pewien czas powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx nikt sie nie bawi, do nas dotarło, to co się działo po za nami i uznaliśmy, że warto w tym temacie "pogrzebać". I czego nie rozumiesz??????? Dudzia określiła swoje stanowisko bardzo klarownie i ma do tego pełne prawo, a Ty zachowujesz się jak obrażona księżniczka. Nigdzie nie znikaj, tylko przyjmij tą wiadomość na klatę i reaguj jak prawdziwy mężczyzna. Może i dostałeś kosza, ale od tego się nie umiera, takie sytuacje wpisane są w scenariusz naszego życia i nie mamy na to wpływu, bo nikogo do miłości nie możemy zmusić. A my, tu na forum doskonale rozumiemy co znaczy zostać odrzuconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×