Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Niby tak,ale piwo już otworzyłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
I ja dołączam, mam wodę truskawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A gdzie szampan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Do szampana pasują truskawki wiec idąc tym tropem jestem blisko. Szampan ma bąbelki jak piwo toni Ty Gracha nie odbiegasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ha,ha,ha,ja w ten sposób odpowiedziałam mężowi na pytanie :Co ma piernik do wiatraka?-Mąkę! Dobrze,my pijemy,co kto lubi,a Niente gdzie? I z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję wódkę, wódeczkę, znaczy się wodę :) Mam przed sobą ćwiarteczkę, znaczy się 1,5 litra :P Polać którejś z Pań ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szybciutko, szybciutko, pisać Drogie Panie, bo Cheryll nam znowu zaraz zniknie i guzik z setnej "rocznicy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ach,ja dziękuję!Wódeczki nie lubię,woda stoi obok mnie.Miło ,że komplecik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wódeczki nie lubisz, a ja w życiu jej nie piłam:D nawet kropelki...myślę, ze już zmieniać tego nie ma sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja próbowałam,raczej w małych ilościach.Były momenty,kiedy miałam ochotę na kieliszek lub drinka,ale teraz brrrr,wino od czasu do czasu.Do piwa przyznaję się.Kiedyś właśnie zanim nie przepadałam,a w ostatnie upały wyjątkowo mi smakowało.Dziś myślałam,że zrobię sobie przyjemność,ale jakoś tak sobie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nie pilas wodeczki ? Właściwie to jest wstretna i każdy to wie. Niestety mnie chyba ominie wejście w 100 ke bo muszę nakarmić małego a potem rozprawa z dużym, ale będę jutro na stowce na stosie. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,jesteś jeszcze? "na stosie"-nie łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Cheryll! Gracha pozbędzie się jakichś intruzów z naszej strony i znowu cofniemy się do 99 strony ;) Kolorowych snów! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ha,ha,ha,a mi zarzucają perfekcjonizm.:P Ja wyrzuciłam tylko Anne Anielę(nieskutecznie),a proszący o głos sam się ulotnił. Miłego zakończenia rozmów i dobrej nocy , Cheryll!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Na jakim stosie pisze z komórki i takie brednie wychodzą,miało być na stowce na stowke ale moja komórka jest mądrzejsza i sama dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cudne! Twoja komórka poprawiła mi nastrój ! Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,mówisz o Rogatych Czarownicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, powiedz swojemu synowi żeby jeszcze kiedyś tu zajrzał ;)...Po kilku zdaniach stwierdzam, ze inteligencją błyszczy po mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak się zastanawiam,właściwie to mi nie zimno...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję,przekażę! Tylko nie zaprzyjaźniajcie się za mocno,bo nie chcę być Twoją teściową! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha, eee, spoko, nie grozi. Twój syn pisał o sympatii do kobiet kilka wiosenek wyżej od niego, u mnie to nie takie kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Powiem szczerze, podpytywał o Ciebie,jemu powiedziałam dokładnie to,co Tobie.Tak poważnie ,jest dość nietypowy,kiedyś rozmawiał chyba na gg z kobietą ok. 40-stki,przyjaźń ,bez podtekstów,miał 17 lat.Może dziwne,ale to raczej moja wina ,nauczyłam Go myśleć po babsku.Sama nie miałam wzorca mężczyzny,a tata w tym czasie był zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smieję się Gracha, znasz kawał mojego życiorysu więc wiesz co na pewne tematy sądzę. Po "babsku" i dobrze, wrażliwy zapewne jest. A ja zawsze, w każdej pracy miałam młodszych kolegów i do tej pory niektóre znajomości się ciągną, ale jak mówię: jakoś w męskim towarzystwie bardziej się zawsze odnajdywałam i również bez żadnych podtekstów. No i z rodzeństwa mojego, to tak naprawdę tylko z tym 24-letnim bratem super się dogaduję. Zawsze szczerze rozmawiamy, a jak się kłócimy, to zaraz jest i zgoda. To dobry chłopak. Też wrażliwy, najmłodszy, chyba najbardziej wypieszczony, ale z wielkim sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No to podobny jest Twój brat do mojego syna.Tylko pewnie nie taki bałaganiarz,bo ty już masakra. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...polemizowałabym ;) Jednak gdy sobie "lajtował" na studiach i zawalił jeden rok, do woja go zgarnęli i...wyrobił się chłop :D Teraz w stolicy, z dziewczyną mieszka, wynajęli sobie mieszkanie i z tego co wiem, nie bałagani ;)...albo dziewczyna go kryje ;) Ok, jestem na stosie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak! :D Choć przyznaję, że to trochę nie fair z mojej strony ;) Oj tam, wybaczysz mi Gracha? No to otwierajmy szampana, muzyka niech gra! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×