Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
No właśnie ,zaglądam często,myślę,że częściej niż Wy.Bywa tak,że nie wiem,co napisać.Wtedy kombinuję,czy jesteście po drugiej stronie i myślicie to ,co ja. Pisałam Cheryll,ale nie wiem,czy przeglądałaś topik,mam zawsze otwartego maila kiedy siedzę przy kompie.Mailuję tylko z Wami,kiedyś przez chwilę jeszcze z kimś,ale to już przeszłość.Dla Was otwarte zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Gracha, pamiętam i dziękuję! Na pewno jeszcze skorzystam. Cieszę się, że pomogłaś dziś Cheryll. Ja też wierzę, że u Niej jeszcze wszystko się ułoży. I niech już jedzie na te wakacje :) A Ty Gracha kiedy się gdzieś wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie wiem,czy pomogłam Cheryll,czy raczej rozmowa z mężem Ją uspokoiła,ważne,że jest 'światełko w tunelu". Mój wyjazd szykuje się w połowie sierpnia,właśnie uświadomiłam sobie,że to za dwa tygodnie...Zdawało mi się,że to bardzo odległe.Dzień przed moim powrotem przyjedzie mąż na urlop,muszę się jakoś dostroić... Pora na mnie ,jutro będę jak zwykle,syn chyba pracuje,więc komputer tylko dla mnie. Przytulam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie zatrzymuję, bo Ty pewnie śpiąca jesteś...zresztą i ja wreszcie ziewam. Kolorowych Gracha i dziękuję, że jesteś! 🌼❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie Pierdziawki! Niente,nie zostaniesz sama.Ewelina wróci,nim my pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 Ewelinka to młoda, zabiegana dziewczyna, która każdy dzień ma wypełniony po brzegi, także kafe to chyba odwiedza w biegu, podczas posiłku ;) Może Motylek wpadnie z nowymi rewelacjami? Przynajmniej ciekawie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
🌻 Nie martw się,jeśli Motylek będzie zajęty,to może Gosiek zajrzy.... Możliwe,że będziemy,miały dostęp do komputera,a Cheryll czasem pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn 1986
Głowa do gory:) jak to mowią wciagnac duzo powietrza wypiąć piers i przed siebie! pogoda dzis idealna na jakies wyjscie, nawet na balkon czy sie przejsc, slonce zawsze pozytywnie nastraja;) Jestam tak prawie na miejscu bo sprzatam w koncu w pokoju, bede sie wtrącał czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No,to już wiem ,dlaczego zamknął drzwi na chwilę,kiedy wyszłam po papierosa,syn też z naszej bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Kochane Kobietki 🌼 ❤️ Tak Gracha pomoglas, jestes duzym wsparciem. Nie wiem co u Ciebie Niente i zdaje sobie sprawe ze czasem gadac sie nie chce, ale czasem dobrze cos z siebie wyrzucic, a i ja jestem dobrym sluchaczem. Nic sie nie martw nie zostawimy Cie sama, ja jade tylko na tydzien. A na jak dlugo Gracha Ty jedziesz? Bo cos mi sie wydaje ze w podobnym terminie :) Moj malucha nadal goraczkuje, zadnych inych objawow tylko 37,5 -38,5, mam nadzieje ze to trzydniowka i dzis ostatni dzien. A my niestety znowu sami bo maz zalatwia w ten weekend inne zobowiazania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Kobietki i mezczyzna 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej,Cheryll! Cieszę się,że na coś się przydałam.Wierzę,że będzie lepiej,a w czasie wyjazdu zapomnicie,że było oś nie tak. Dla Maluszka dużo zdrówka! Mój wyjazd-16-25.08,jeśli nie nastąpią kolejne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Na razie maluch spi, ale chyba potem wezme go na krotki spacerek na dotlenienie, ile mozna kisic sie w domu? Ja jade 13-20, nie wierze w pechowego 13 i mam nadzieje ze samolot nie spadnia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryl 🌼❤️ Maluszek Twój🌼❤️ i dużo zdrówka! :) Gracha 🌼❤️ Panie G. 🌼....a dobra, masz i ❤️ ;) i odwiedzaj, odwiedzaj nas, stare pierdziawki koniecznie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Spacer to dobry pomysł. Z moich obliczeń wynika,że Niente zostanie z naszą "Młódką"tylko cztery dni.Niente, słyszysz? Cheryll,ja też nie wierzę w przesądy.Tylko pamiętaj,nie otwieraj okien w samolocie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente dla Ciebie rowniez ❤️ i duza dawka optymizmu!!! Gracha ❤️ Nic sie nie martw Niente, ja mysle ze Gosiek czuwa :) i wpadnie zeby dotrzymac Ci towarzystwa, tym razem pewnie jako X man :D A co do okien to otwieram jak mi za duszno ;) a w samolocie czasem jest duszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Co Wam powiem,to Wam powiem,ale Wam powiem! Nikt z tu obecnych nie czuje się rewelacyjnie,a popatrzcie,jak wygląda topik,kiedy się spotykam! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
ups...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
ojojoj...spotkamY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wyżej Cheryll, napisałam przez jedno "l", wybacz! [kwiatek} :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja bym sie tez pisala przez jedno, ale ktos zgarnal nicka :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uspokoiłyście mnie trochę Dziewczyny! Jesteście Wielkie! Oczywiście duchowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
a,to peszek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A,to już nie był peszek! Wzajemnie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Właśnie syn podleczył mnie akupunkturą... google "Dzień świra' akupunktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
hahahahahahaha super!!!! nie widzialam tego filmu!!!! zaraz lece i jak komp da rade to go sciagne na wieczor!! Dzieki Gracha i Tobie i Synowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×