Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Gość ererere
Temat troszke mi nie lezy, bo milosc to jak ktos madrze napisal takie cos ktore przychodzi nie wiadomo skad, nie wiadomo jak i sprawiajace bol nie wiadomo dlaczego. Osobiscie kompletnie mi sie to nie podoba. To mi przypomina jazde rozpedzonym samochodem. Kochac jest jeszcze latwo bo wtedy Ty prowadzisz ale byc kochanym to juz przejazka jej samochodem i to ona jest wtedy kierowca a ty jako pasazer nie masz na to wplywu. Milosc to rezygnacja nad panowaniem nad wlasnym losem, to jest chyba najtrudniejsze. Nie wiem dlaczego ale ostatnio milosc wcale nie kojarzy mi sie ze szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie...wlasnie kojarzy sie jedynie z negatywnymi spostrzezeniami.... ja jestem z wlkp Duchu...Wawcia to sentyment :P:Pnie powiem juz nic wiecej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessienną zapamiętałam jako jasną blondynkę :D bardzo dawno temu miałam z nim konakt, teraz cisza. Na urodziny się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Duchu ja na gwiazdke kupiłem sobie takiego mini do samochodu a teraz się przydaje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge narzekać bo całkiem się dobrze czułem dziś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu to ja bym coś takiego nie wypiła :o wolałabym umierać następnego dnia niż takie coś wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem kaca dziś tylko jak musiałem jechać po 15 praca się o mnie upomniała to tak z lekką dozą niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka praca mogłem nie jechać ale pare groszy zawsze się przyda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×