Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Hej dziewczyny ja mam 3 dzieci i panicznie boję się, że znowu zajde w ciązy... Zyczę wam duuużo szczęścia, trzymam kciuki i mówie wam, każdy ma swoje duże zmartwienia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aga__p rozumiem cie ale nie martw sie przeciez teraz nie ma problemu z tym zeby sie dobrze zabezpieczyc, uszy do gory:) dzieki za mile slowa. Aga, nasza aga;), super ze wyjazd ci sie udal. rzeczywiscie pogoda w tym tygodniu byla super. co do @ to oczywiscie przykro mi ze przyszla ale jesli juz miala przyjsc to chyba lepiej ze pojawila sie wczesniej bo szybciej zaczniecie kolejne staranka;). kasiula, niestety tak juz jest, jesli chca uwalic to to zrobia. mi sie udalo za 2 razem ale nie dlatego ze bylam taka super tylko trafilam na spoko egzaminatora. ale to bylo juz wieeeeki temu. teraz jest trudniej. a co u mnie? w nocy snil mi sie test, ze byl pozytywny - a sny sie raczej nie sprawdzaja...sluchajcie wczoraj mialam stresiora, kilka waznych spotkan. duzo sie nastalam i tak mnie rozbolal brzuch ze bylam pewna ze @ przyjdzie (bol identyczny jak na @). ale nie przyszla. testu nie robilam bo go nawet nie kupilam, pomyslalam ze nie ma sensu bo rano obudze sie zalana. a tu temp nadal 37 i cisza. bol ustał. zrobie test jutro napewno jesli sie nie pojawi. dzieki za mile slowa i za kciukaski, jestescie kochane!!! nawet jesli @ przylezie to załamki nie bedzie gdy tylko sobie pomysle jak mnie wspieralyscie... a tak z innej beczki - bardzo bym chciala zeby okazalo sie ze jestem w ciazy, kurde tyle sie czlowiek stara, tyle bylo placzu do tej pory jak sie nie udawalo... a wczoraj wieczorem pomyslalam ze moze sie udalo ale cos jest nie tak skoro tak bardzo boli... wpadlam w panike, ogarnal mnie taki strach ze sama bylam w szoku:((( dziewczyny balam sie tej ciazy! ja chyba jestem jakas dziwna:((((((((((( Dobra nie zanudzam was bo rozpisalam sie juz chyba az za duzo. BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
CZESC:)))))) Olcia no to w takim razie nadal trzymam kciuki:-)))) Aga super ze pogoda wam dopisala bo u nas to roznie bywa a teraz akutar byl super czas na plazowanie. I powinnas dostac kopniaka za to co piszesz;P;P;P nie wolno sie zalamywac i pisac ze sie nie uda. zobaczysz ze w koncu dostaniemy wszystkie nagrode za takie dlugie oczekiwanie:)))))) sciskammmm, nie doluj sie!!!! Kasiula nie łam sie, uda ci sie - w koncu trafisz na normalnego goscia i zdasz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Aga----p widzisz jak to jest, my tu placzemy ze nie mozemy zajsc i wiele bysmy daly zeby sie udalo a ty masz inne zmartwienia, zupelnie odwrotne. i gdzie tu sprawiedliwosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, Zrobilam test i sa 2 krechy!!!!!!! Nie wytrzymalam do jutra, poszlam do apteki i teraz jestem tak roztrzesiona ze nie wiem co ze soba zrobic:((( spocilam sie jak mysz, trzese sie cala, SZOK!!! Na razie to tylko test, nie wiem czy wsio jest ok, pobolewa mnie nadal lekko brzuch, zobaczymy. Zapytacie jak sie udalo... moj maz zazywal salfazin, witaminki, po @ odczekalismy 7 dni i dopiero kiedy mialam owulke - potwierdzona usg i pomiarami tempki, zaczelismy staranka. to dlatego ze nasionka meza nie sa za super. Dziewczyny, ja jeszcze nie moge w to uwierzyc... A dzis mi sie to przysnilo... Wysnilam sobie te 2 krechy:-D Kochane ja nigdzie sie stad nie ruszam, bede z wami dopoki i wam sie nie uda, mam nadzieje ze u mnie wszystko bedzie ok. tak strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie ze same za jakis czas bedziecie to przezywac, dziwne jest to uczucie, z jednej dtrony ogromna radosc a z grugiej niemniejszy strach :/ Tyle sie czyta o problemach we wczesnej ciazy ze ja juz zaczynam schizowac:((( Ale mimo wszystko zycze wam takich 'zmartwien' i doznan!!!!! Kochane jestescie ze tak bardzo trzymalyscie za mnie kciuki! D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Myśl pozytywnie, teraz już wszystko będzie dobrze !:D To ty pisałaś, ze twój mąż miał takie słabe plemniczki, 2% sprawnych czy ktoś inny bo juz nie pamiętam... kurcze.. super, ze się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam początkowe posty już takze wie,, ze 2 latka się staraliście :) i byliscie na etapie inseminacji:) jejku, olcia, jestes dla mnie przykładem, teraz wiem, ze wszystko się może zdarzyć :) a powiedz mi, ile czasu ten twój mąż zażywał ten salfazin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie SODALITE.........35............ok. 03.08......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej by bylo pisac w tabeli Ostatnia Miesiaczka? Bo na razie to kazda zgaduje :D A tak to by sie tylko zmienialo jak sie dostanie. Dostalam :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie SODALITE.........35............ok. 03.08......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ************************************************************************** OlciaK_LODZ.....................??? ***************************************************************************** p.s. Olciak, moje gratulacje! Nic sie nie boj! Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie SODALITE.........35............ok. 03.08......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN..................................... ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................???...........................łódzkie ********************************************************* ********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeiwczyny czy wiecie coś na temat tego, ze prolaktynę powinno badać się w nocy? Była u nas ostatnio kuzynka mojego M, jest w ciąży, starali się rok o dzidziusia no ale nie wychodziło, pani gin kazała jej zrobic hormonki i wszystko było ok, włącznie z prolaktyną. No ale dalej im nie wychodziło. W koncu poszła do innego gina i ten od razu dał jej skierowanie do kliniki endykronologii w krakowie, była tam 3 dni i próbkę krwi,zeby zbadać prolaktynę pobiera się tam w nocy. No i o dziwo jak pobrali jej w nocy to wyszło, ze ma podwyższoną i kurcze nie wiem dlaczego w dzien jej wyszło ok a w nocy zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Olcia, wielkie gratulacje!!! wreszcie się udało!!! może przestraszyłaś się tej inseminacji i wyszło naturalnie :p nie denerwuj się i nie martw na zapas, wszystko będzie dobrze. najważniejsze, że się udało. teraz będzie już z górki :) nie zrozum mnie źle ale bardzo Ci zazdroszczę (nie jest to jednak złośliwe :) ) po prostu ja też tak chcę!!! a te sny to masz prorocze, naprawdę. wyśnij i coś dla nas :) Bea, masz rację, kopniak mi sie należy, wiem o tym ale czasem ciężko odgonić czarne myśli. wczoraj miałam doła ale dziś jest nowy dzień i patrzę na przyszy cykl z nowymi nadziejami. kurczę, kiedyś były miesiące, teraz są cykle... też to zauwałyście? Kasiula, przykro mi z powodu oblanego egzaminu. tak to już jest, że połowa sukcesu to trafić na odpowiedniego egzaminatora. niektórzy już na wstępnie zakładają, że Cię obleją i nic na to nie poradzisz, jak się uprze to i tak się do czegoś przyczepi... mi na szczęście udało się za pierwszym razem, ale egzaminator był naprawdę w porządku, gdyby chciał to by mnie jednak owalił bo nie mogę powiedzieć, że jeździłam idealnie :p poza tym byłam świadkiem, jak do jednego egzaminatora na korytarzu podszedł jakiś znajomy, który chciał o czymś porozmawiać. egzaminator właśnie miał zaraz wyjść na plac z jedną z kursantek ale na boku powiedział do swojego koleżki ,,poczekaj chwilę, szybko się z nią uwinę, wrócę za 5 minut i wtedy spokojnie pogadamy"... i faktycznie, oblał ją na placu i wrócił zadowolony do znajomego... dziewczyna jeszcze nie zdążyła wsiąść za kółko a on już wiedział, jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, z tego co wiem to prolaktynę powinno się badać rano, po przespanej nocy, kiedy ciało jest najbardziej rozluźnione i wypoczęte bo stres tylko podbija wynik. tak przynajmniej mówił mój ginekolog. wydaję mi się że próbka z innej pory dnia może dać fałszywy wynik. ale ciężko powiedzieć, jak to z tym jest bo co ginekolog to inne zdanie na prawie każdy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora się uaktualnić NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................. .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaK_LODZ Graatuluje kochana wowwwwwwwwwwww jestem w szoku no to mamy pierwsza przyszla mamuske na forum ale sie ciesze twoim szczesciem ze ci sie udało poprostu wow moze ty nam przyniesiesz szczescie i terz nastepna bedzie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton witaj i witam równiesz inne kobietki nie miallam neta i dopiero terz doczytuje co moje drogie kolezanki z forum tu napisaly i czytam szok alcia w ciazy cos czulam ze bedziesz a pisalam ze przyjdzie w najmiej oczekiwanym momencie nio sie udalo boshe ja tez chce ujrzec 2 kreseczki!!!!!!!!!:((((((mam nadzieje ze uda sie kiedys ciesze sie razem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aga_ton powiedz mi bo wyczytałam ze chrujesz na nadczynnosc tarczycy znasz sie cos na wynikach? bo bylam zrobic badania na tarczyce a za niedlugo dopiero ide z nim do lekarza bajpierw męzus idzie na te badania juz nie moge sie doczekac jak one wyjde to sa moje wynki dziewczyny mówia ze raczej sa dobre ale na wszelki wypadek jak bys mogla zerknąc byłabym wdzieczna TSH3 2.94 Z REF DOROŚLI 0.27-4.20 T3 198.9 Z REF DOROŚLI 80.O-200 T4 12.46 Z REF DOROSLI 5.1-14.1 PROLAKTYNA 13.04 Z REF DOROŚLI4.79-23.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.czy mogę do was dołączyć?jestem juz aktywna na innm forum,ale widzę ze u was sie sporo dzieje:)i że jadna z was juz zaciążyła:)gratuluję!my staramy sie już kilka lat.kiedys robiłam różne drobne badania.ale zawsze cos mi przeszkodziło i musiałam przerwać.teraz wziełam się ostro do roboty!jestem już po 30-tce.ale lekarz zawsze mi powtarzał że jest jescze czas,że jestem młoda:)no i tak się czuję:)tylko że latka uciekają:(więc tak:hormony mam ok.jestem tydzień po hsg(drożne)mąż badał krew i czekamy na badanie nasienia.jesteśmy właśnie po przytulankach i jestem pełna nadzieji,że może w końcu sie uda;)pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois anka76............34............ok...11.07........................śląskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaK_LODZ Gratulacje :D 🌻 no mam nadzieję, ze zaczęłaś dobrą passę anka76 Witaj nawet nie mam czasu poczytać za bardzo co u Was. Do mnie przyszła @ :( Już w poniedziałek zaczęły się plamienia i wiedziałam, ze zblizą się wielkimi krokami :(. Mam strasznego doła, coraz częściej myślę o ivf NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu :) ja tez jestem na innym topiku stałą bywalczynią ale tutaj są dziewczyny, które starają się po kilka lat, czyli tak jak ja i dlatego myślę, że tutaj jest więcej zrozumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. anka, pewnie, że możesz dołączyć. razem zawsze raźniej :) malineczka, zerknęłam na Twoje wyniki i wydają mi się w normie, masz trochę podwyższone tf 3 ale nie przekracza górnej granicy, więc powinno być dobrze. najlepiej jednak gdybyś się skonsultowała ze swoim lekarzem, bo według niektórych tsh przy planowaniu dziecka powinno mieścić się w przedziale 1-2. przynajmniej mi lekarz każe tego pilnować.ale tak jak wcześniej mówiłam, mój lekarz nie zawsze musi mieć rację :) u mnie były problemy bo tsh wynosiło 0,1 przy normie 0,4 - 4,0 więc już sporo poniżej normy, do tego podwyższone tf 3. endokrynolog zalecił mi przebadanie przeciwciał, i tu też wyszły drobne kłopoty ale póki co radzę sobie bez leków. muszę tylko być pod stałą opieką endokrynologa, co kilka miesięcy mam robić kontrolne badania. i co najważniejsze, jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży pierwsze kroki mam skierować do niego bo znajduję w grupie podwyższonego ryzyka i niestety istnieje wieksze ryzyko, że poronię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witajJ Dziewczynki dziekuje za mile slowaJ Do mnie to jeszcze nie dociera. Szczerze wam mowie ze to jest taki szok ze czlowiek nie wie co ze soba zrobic. Z jednej strony radosc a z drugiej taka niepewnosc i strach co się dalej będzie dzialo. A staralismy się kupe czasu wiec powinnam skakac z radosci a nie zastanawiac się co może być nie tak... Musze wam napisac ze ja mialam wiele razy chwile zwatpienia, mowilam sobie ze się nie uda, ze cos jest nie tak. Wyszlo ze mój maz ma bardzo malo plemnikow o prawidlowej budowie ok. 15 % a to za malo. Ale gin powtarzal mi ze z takimi wynikami można zajsc w ciaze, tyle ze jest trudniej. A ja mialam już dosc tego ciaglego starajcie się dalej wiec zdecydowalismy się na inseminacje. Mialam już umowione badanie hsg którego się balam;) W tym cyklu mialam monitoring, mierzylam temperature i wiedzialam ze przytulanka były w dni plodne. Poza tym tak jak napisalam, przed owulacja zrobilismy przerwe kilkudniowa. W tym cyklu na wykresie zauwazylam spadek tempki jednodniowy tak jak ktoras z was napisala to moglo być zagniezdzenie... pozniej temp. podskoczyla do 37 i tak jest do dzis. Brzuch bolal mnie jak na @ przez kilka dni wiec myslalam ze przyjdzie. teraz czasami czuje takie skurcze wlasnie jakbym miala dostac lada moment. Mam wiecej sluzu bialawego i non stop jestem glodna. Bola mnie piersi przy dotyku (tez tak jak zawsze przed @). Pisze wam to wszystko po to zebyscie wsluchiwaly się w swoje organizmy ale z umiarem bo u mnie wszystko wskazywalo na @ raczej a nie na 2 krechy... Sluchajcie, nie macie wyjscia, musicie do mnie dolaczyc!!! Jedna po drugiej:-D Acha prolaktyne badalam rano w 21 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz bral salfazin tylko miesiac. Nie wiem czy to pomoglo. No i ja troszke bralam wiesiolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×