Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Witam:) nadzieja smutne to jest:( wspolczuje rodzinie znajomym...taka mloda dziewczyna:( ja dzis dokonczylam mycie okien i plecy mnie bola:( moj jeszcze sie nabawil zapalenia pecherza. co chwile w nocy wstawal. kupilam mu tabletki, co chwile pije herbatke z cytryna i mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. trzeba isc robic obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a wlasnie, bylas juz u lekarza? wszystko dobrze? bo nie wiem czy cos pisalas czy nie pamietam:) napisz czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - kup mężowi sok z żurawiny i dużo wit c bo zakwasza, pamiętam jak ja miałam masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. anulek_24.........24...................03.11............. podlaskie _KaSiA_...........27................09.11................ zachodniopomorskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie SODALITE.........35.............16.11................... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r............... ...... jeszcze wkleje tabelke:) troche sie jej naszukalam. no dobra juz teraz ide robic obiad... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze Ci odpisze:) dzieki:) kupilam mu tabletki z zurawiny wlasnie i witamine C do tego kg cytryn i bede go leczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie za dużo tej wit.c,bo jak się ją przedawkuje można nieźle spuchnąć na twarzy:)Zdrówka życzę:) Inka no przykra sprawa z tą dziewczyną,ale nic nie poradzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc laseczki, Ja dzis popedzilam do lekarza bo oprocz dusznosci pojawilo sie u mnie znow takie dziwne uczucie w sercu, jakby kolatanie albo zatykanie. Olcia wlasnie y wspomianalas ze tak masz. I zrobili mi ekg ale nic nie wykazalo, zadnych nieprawidlowosci bo akurat wtedy nic sie nie dzialo... Moja p dr, lekarz 1 kontaktu uspokoila mnie ze tak moze byc, ze to sa dodatkowe skurcze i mam sie tym nie przejmowac mimo ze to nieprzyjemne uczucie. Tazke Olcia zrob ekg ale sama widzisz ze wiele kobitek ma taki problem. Zwlaszcza ze mi sie juz teraz pojawilo, ciekawe co bedzie dalej. Dziewczyny zobaczcie to: http://www.papilot.pl/ludzie/10888/Urodzilo-sie-dziecko-z-uzebieniem-Mama-nie-jest-w-stanie-karmic-go-piersia.html niezle co???? Kurcze nie wiem czy tylko ja tak schizuje, strasznie sie przejelam tym sercem:( Dzis co chwila mnie 'lapalo' to wstretne uczucie, najadlam sie strachu tylko:((( Moze ja jestem jakas przewrazliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Moja mama dzis powiedziala mi ze tak reagujac robie krzywde dziecku bo sama sie niepotrzebnie nakrecam ale jak to olac kiedy non stop cos sie odczuwa? wczesniej tak nie bylo, czasami mialam jakies niemarowe bicie albo puls ponad setke ale teraz to inna sprawa przeciez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
nalezy mi sie chyba mocny kopniak w tylek chociazby za to ze wam truje:(((((((((( ochrzancie mnie bo chyba hormony powoduja ze glupieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ciekawe te Twoje serce,ale skoro badanie nic nie wykazało,to może rzeczywiście nie ma się czym martwić.Rozumiem Twoje obawy,ale Twoja mama ma rację,że dzecku szkodzisz denerwując się ciągle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może je teraz nie jestem matką,ani nie jestem w ciąży,ale o tym się tyle słyszy,że nie sposób to przeoczyć. Kurcze i przegapiłam te rozmowy w toku,a tak mi azależało.Pojechaliśmy z mężem na zakupy i przegapiłam.Kupiliśmy mu płaszczyk i szalik.Sąsiadka przyszła zobaczyć i stwierdziła,że "Teraz można z nim zgrzeszyć":)3lata "molestowania"i w końcu się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga:) Bea - nie stresuj się bo mama zestresowana to wcale nie dobrze dla dziecka więc jeśli wszystko ok widocznie tak masz. Ja też się dusiłam w ciąży a jak urodziłam wszystko minęło. Pamiętaj że Twój organizm wykonuje podwójną pracę i czasami ma prawo coś się zmęczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczynki ja dzis od rana kaszle jak gruzlik:( Musialam sie przeziebic:( Oprocz kaszlu wszystko ok, goraczki brak ale dzis siedze w domu i nie wylaze zeby sie na swieta nie rozchorowac. W ciazy dzieja sie rozne dziwne rzeczy - moja kuzynka non stop mdlała - nie chodzila do sklepu, w domu ciagle ktos musial z nia byc. Po urodzeniu przeszlo - badania miala robione, tomografie i wszystkie zwiazane z sercem ale coz, nie bylo nieparawidlowosci i lekarz rozlozyl rece mowiaz ze taka uroda tej ciazy. a w pierwszej nic takiego sie nie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety czlowie sie przejmuje, stresuje. Ja tez i nie jestem w stanie nic na to poradzic a przeciez nie bede sie bawila w leki uspokajajace;) Staram sie nie myslec jesli mam jakis problem ale... ciezko czasami. O ja dziecko z zebami......... Fajnie ze juz piatek - dla mnie to super bo maz ma weekendy wolne wiec nie musze siedziec sama ale tak szybko te weekendy mijaja ze szok. Macie jakies plany? My mielismy wyskoczyc na narty ale nie wiem co ze sniegiem, musze wejsc na stronki internetowe i podejrzec kamerki na stokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak wlasnie jest najfajniej - niby planow nie ma a pozniej cos 'wyskoczy':) Wlasnie przejrzalam korbielow i szczyrk, na stokach sypie i jest dosc duzo sniegu ale trasy pozamykane:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostalam od tesciowej kurteczke dla corci - nie wiem czym sie kierowala przy zakupie bo rozmiar jest tak na 4-5 mcy a mała 5 miesiecy bedzie miala w... lipcu;P Ogolnie ladna rzecz - pikowana, cieplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłą masz teściową:D hehe U mnie też sypie,a mnie głowa boli i ból idzie mi na lewe oko jak zawsze.Mam niskie ciśnienie98/57!:(A jeszcze muszę wyjść do sklepu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nadzieja wlasnie moze to wyjscie ci pomoze, poprzebywasz na swiezym powietrzu moze cisnienie pojdzie choc troszke w gore. Wiesz, ja mam tak samo, zawsze lapie mnie bol z jednej dtrony glowy, nad okiem w okolicach skroni. Tyle ze mnie po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz pozytywny wynik testu to dopiero radocha, prezent na swieta idealny:) Bylam u lekarza, wszystko w porzadku jak na razie, bicie serduszka to cos czego nie da sie do niczego innego porownac, poryczalam sie oczywiscie:P Robilam krew i mocz, mocz ok ale mam lekka anemie i musze brac witaminki. Moze to dlatego ze odrzuca mnie od owocow... Zawsze bardzo lubilam a teraz nie moge chwilowo mam nadzieje na nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia i jak ten test?Bo o wyniku nie napisałaś?;) Pati już wróciłam i nic nie pomogło:(Łyknę sobie kielicha,może przejdzie!Wasze zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, lepsze to niz leki, napewno pomoze:))) Moja babcia czasami jak bralo mnie przeziebienie to mowila, walnij sobie kielicha i przejdzie i powiem wam ze kiedys mnie tak poczestowala, bolalo mnie gardlo myslalam ze mi wypali ale pozniej wygrzalam sie pod kolderka i obylo sie bez lekow hehe. No wlasnie Kasia co z tym tesciorem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczny jest na to też koniak,ale ja go nie mam,a po drugie piłam go kiedyś 1 i ostatni raz!Ochyda,strażaka musiałam wzywać:) A Kasia ma chyba 2krechy i specjalnie nas tak "przytrzymuje"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×