Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Ndzieja ja bardzo lubie takie ksiazki, chyba sie skusze. Ale czy to jest ksiazeczka o wojnie? Gdzie mialo miejsce to ludobojstwo? Uwielbiam ksiazeki o tematyce wojennej, czesto z mezem czytamy - kilka razy przeczytalam grzesiuka 5 lat kacetu - tematyka bardzo powazna a jednak ksiazka napisana z duza dawką humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj nauczona wczorajszą jazdą wyszłam z domu o 7 i o 7:25 byłam już pod pracą a pracuję od 8 więc poszłam do sklepu i zrobiłam zakupy Dzisiaj Mikołaj, spakowałam ze sobą spódniczkę dżinsową dla małej, kapcie i aparat fotograficzny. Wychodzę z pracy wcześniej jadę po małą do opiekunki a później do przedszkola. Wczoraj wieczorem nie chciała spać to mówię do niej "Mikołaj lata po niebie saniami i zagląda przez okno, zobaczy że nie śpisz to jutro zamiast prezentu dostaniesz rózgę" na co mała" i co tą rózgą dostanę po pupci za to że jestem niegrzeczna" ? heahahhehah aaa i jeszcze mówi że Mikołaj nic nie widzi bo mamy sypialnię na poddaszu i okna połaciowe są zasypane śniegiem taka mądrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,ale u mnie wczoraj wesoło było:)Sąsiad miał 25lat pracy w górnictwie no i miał imprezkę z tej okazji na kopalni.A sąsiadka przyszła pod wieczór sobie do nas posiedzieć.nagle ktoś puka do drzwi,ale puka stale.Juz więdzieliśmy kto to-dodam,że sąsiadka miała po niego jechać,ale jakiś kolega go podwiózł.Siąsiad był tak narąbany i flaszkę przyniósł-krupnik,ale kulturę miał!Ja się patrzę a on w skarpetkach przyszedł-no w prawdze na tym samym piętrze mieszkamy:)Ale mieliśmy z niego polew.Już się z nami na sobotę na lodowisko umawiał i tańczył ze mną:)A dziś miał iść do roboty,bo oststni urlop na żądanie wziął dzień przed imprezą-pajac!:D.Śmiechu było co nie miara:) Jutro chyba nam się znimi imprezka szykuje,więc muszę coś upiec:) Pati tu masz recenzję z tej książki:)http://www.granice.pl/recenzja.php?id=5&id3=805 Kasia,ale dzieci mają pomysły nie:) Dziewczyny,pewnie,że imprezkę róbmy jestem za!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tu od rana wesolo:) moze wypijemy grzańca w to zimno?:)))bo to raczej bedzie taka zimowa 100na stronka.. dobrze ze snieg juz nie pada, tez dzisiaj dojechalam wczesniej do pracy... wczoraj mielismy wieczor filmowy i dzis to pewnie powtorzymy:) zycze milego dnia Panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oczywiscie jestem za imprezka - mimo ze na grznca sie raczej nie skusze to kupie sobie piwo bezalkoholowe;) my wczoraj tez mielismy wieczor filmowy ale wybralism kiepski film i zasnelismy w polowie:( wlasnie ogladalam kamerki na stokach, mamy zamiar wybrac sie w gory na weekend zeby moj maz mogl sobie troszke pojezdzic na nartach - mnie w tym roku ta przyjemnosc ominie ale chociaz bede miala okazje wyrwac sie z domu. nadzieja dobrze ze saiad jest po wodce spokojny a to ze jest smiesznie jak wypije to super:) nie wiem jak reaguje jego zona bo ja mam w rodzinie taka sytuacje ze facet lubi wypic i pozniej zawsze jest smiesznie ale to my sie smiejejmy, goscie a jego zona ma z nim problemy wiec jej nie jest nigdy do smiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona raczej nie miała z nim problemów,bo jak go do domu zaprowadziła to odrazu usnął,ale u nas powiedział,że jeszcze ją przerucha!Ona się troszkę stresowała,bo nie wiedziała chyba jak my zareagujemy,ale my już jak rodzina jesteśmy,więc luzik jest!Ona jest strasznie o niego zazdrosna i próbowała go wypytać czy były tam jakieś babki itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze ze nie lubie kiedy moj maz jest pijany, tez czasami cos palnie, pozniej jak mu mowie nastepnego dnia co gadal to sie smieje i twierdzi ze mu kity wciskam, a na imprezce musze sie za niego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze jest z tym ze nigdy nie awanturuje sie, tez grzecznie idzie spac i zasypia w pol minuty - gorzej jest ze mna bo ja wszystko musze najpierw odchorowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jak wypije to ma dobry humor i tak się śmiesznie śmieje że wszyscy polewają z niego z jego śmiechu :) zawsze mnie gania po domku wiecie co mam na myśli ale zawsze się śmieje że z pijakiem nidi ridi:) ale jest grzeczny jak baranek:) raz z imprezy patrze a on wychodzi nikomu nic nie powiedział poszłam do domu patrzę a on śpi hehehe zmęczył się biedaczek piciem:) ja za to siedziałam do 5 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dobrze,że się ni awanturują i nie ubliżają nikomu.Mój raz jak się spił na imprezie to zaczął gadać troszkę nie to co powinien,ale ogólnie nie mam z nim problemu.W aucie mi ryczał nad uchem,piszczał i cieszył się jak wariat,nie wiadomo z czego:D Ja właśnie robię sobie te ozdoby na choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m nigdy nie podniósł głosu jak był wypity a że on bardzo rzadko pije właściwie tylko na imprezach to jakoś nie ma z tym problemu, zazwyczaj idzie spać a rano się budzi przeciągnie i jest jak młody Bóg:) ja po ostatniej imprezie umierałam więc mi robił herbatkę i obiadek a ja zdychałam w wyże :) on nawet kaca nie miał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyprawki to jeszcze mi się przypomniało: - sól fizjologiczna (do przemywania oczek) - mokre chusteczki (ja na początku używałam Nivea te jasno niebieskie ale teraz kupuje Dada w Biedronce i są rewelacyjne) - szczotka do włosów z miękkim włosiem - gazy (do przemywania oczek) - termometr do wody - termometr do ciała ja mam taki 3w1 : http://allegro.pl/medyczny-termometr-elektroniczny-wyprzedaz-i1342582852.html więc mierzę małej w uchu dosłownie 3 sek i jest pomair - proszek do prania dla dzieci (przed porodem trzeba wyprać wszystkie ubranka i wyprasować, do 3 roku nie używamy płynu do płukania) chociaż ja już piorę małej ubrania z naszymi w vizirze i płuczę w Lenorze ale Sensitive polecam proszek Dzidziuś, Bobas są w miarę tanie bo Jelp czy Lovela są drogie - 2 kocyki - wkładki laktacyjne - biustonosze ze 2 do karmienia - szczotka do butelek - smoczek uspokajacz ja polecam z silikonową końcówką nie te lateksowe - termoopakowanie do butelek (przydatna rzecz na spacery wrzucałam butelkę z mlekiem bądź herbatkę) - na kolki polecam Sab Simplex niestety u nas te kropelki są nie dostępne ja mam do Niemiec 15km więc tam w aptece kupowałam można na ebayu bo na allegro nie ma, są w polskich aptekach Infacol bądź Bobotic ale na moją nie działały dopiero Sab Simplex pomogło - z mleka modyfikowanego polecam Bebilon bądź Bebiko - kaszki Bobovita - słoiczki i soczki Bobovita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a u mnie znow sypie:( chyba naprawde do maja to nie wyjde z domu, a za kierownica to juz na pewno nie usiade. 2 lata temu no prawie 3 w taka pogode mialam wypadek i teraz mam taki uraz, ze jak mam gdzies jechac to jestem chora:/ moj ma slaba glowe do picia i na szczescie upija sie bardzo rzadko, bo pozniej wymiotuje pol nocy a na drugi dzien nawet glowy z lozka nie podnosi:) takze jak wie, ze ma dosc to idzie spac:) ostatnio tak sie zaprawil w marcu na urodzinach kuzynki, ale to pil wodke i piwo. pol nocy okupowal toalete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka u mnie też strasznie sypie:) My też nie pijemy często,tylko głównie na jakiś imprezach.Chociaż oststnio troszkę częściej się zdarza,ale nie tak,żeby wymiotywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie sypie :) Ja czasami sobie Redsa wypije wieczorem ale rzadko m pije zawsze 2 piwka jak ogląda mecz:) ja dopiero dwa razy wymiotowałam pierwszy raz 10 lat temu po imprezie a teraz drugi raz:) raczej staram się nie doprowadzać się do takiego mrocznego stanu. Mojemu m nigdy się nie zdarzyło on ma mega mocną głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc dziewuszki:) Z piciem to jest u nas takeaz piwko owszem, nawet na imprezce preferuje piwo ale czasami uda mi sie i piwem 'zaprawi' i wtedy jest smieznie, gada glupoty, wszyscy maja ubaw i git. Na drugi dzien jest roznie, czasami glowa mu peka a czasami wstaje i nic. Achai zawsze po piciu na drugi dzien ma ochote na jajecznice z rań;) U mnie na razie nie sypie ale chmurzsibardzo wc pewnie lada chwila zacznie. Wlasne weszlam do dmku i musze zabrac sie za obiadek. Jak fanie ze juz weekendzik:-D Kurcze chcialam nagrac sobie plytke z kolendami ale padla mi chyba nagrwarka, co prawda mam stary sprzecior ale jakonie bylo ostatnio z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
jajecznice z rańca miało byc - nie wiem co sie dzieje, pisze a niektore literki mi nie wyskakuj:( i dodam ze nic nie pilam dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co tu takie pustki? chyba wszystkie na weekend na narty uciekly hehe zycze Wam milego wieczoru i spokojnej niedzieli wylegujac sie w lozku przed tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, rzeczywiscie w weekend nasz topik 'odpoczywa':) Ale nie ma sie co dziwic kazda z nas chce odpoczac, zlapac oddech, nabrac sil przed kolejnym tygodniem;) Ja zajrzalam na chwilke, wlasnie usiadlam, zrobilam sobie herbatke, zajadam sie ciastem i czytam wiadomosci. Dzis zabralam chrzesnice na zakupy gwiazdkowe, kupilam jej ciuszki, jest w gimnazjum wiec lepiej zeby sama sobie wybrala cos z czego bedzie zadowolona:) No a i ja mam 'problem' z glowy. Teraz jeszcze dla chrzesniaka musze zakupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez zycze wszystkim udanego weekendziku i do napisania w poniedzialek;) Jutro wybieramy sie do znajomych wiec pewnie nie zajrze. Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mi weekend minął całkiem nieźle:)W sobotę bylu sąsiedzi wieczorkiem.My popijałyśmy sobie drinki,a chłopy piwko.Zabalowaliśmy do godz.00.30:)A w niedzielę na 11tą poszliśmy sobie z nimi na lodowisko.I stwierdzili,że skoro oni z nami na lodowisko poszli,to my z nimi na narty pojedziemy!!!Ciemno to widzę!Ja i narty...brrrrAle zobaczymy:) Dziś wybieramy się do sklepu,żeby mężowi płaszczyk kupić taki czarny elegancki,bo chora jestem jak widzę faceta w takim płaszczyku:) A jak Wam weekend minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo, pobudka dziewczynki:-) Ja wstalam, zjadlam sniadanko, biore sie dzis za dalsze porzadki w domciu - musze poukladac w szafkach, przebrac ciuchy i takie tam. Sluchajcie rozmawialam z kolezanka o tym ze chcemy w styczniu kupic wozek - to bedzie juz 8 miesiac, ja juz teraz ledwie laże przez te bole brzucha, zreszta wiadmomo, bede juz wygladac jak sloniatko wiec stwierdzilam ze kupimy - a ona stwierdzila ze nie mozna, wierzy w jakies zabobony ze po porodzie dopiero, nasluchalam sie i zaczelam zastanawiac czy kupic... bo w jej rodzinie to wiecie, jedna tak zrobila i pozniej... nie bede nawet pisala co dalej mowila:( poradzcie cos, czy wy tez jestescie takie przesadne??? Ja nie musze sie spieszyc ale chcialam kupic wozeczek z kolekcji 2010 a po drugie podobno w grudniu, pod koniec maja duze przeceny... sama juz nie wiem. A wy jakie macie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja zazdroszcze tych nart i lodowiska. Ja bym z checia sie wybrala, zwlaszcza te narty. A tak pojade ale bede tylko obserwatorem w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, u nas ciepło na plusie jest:) Olcia - nie słuchaj żadnych bzdur i nie wierz w żadne zabobony to chore jakieś. Ja miałam termin na 6 marca a wózek kupiliśmy na początku lutego i jakoś wszystko ok. Jezu mnie szlak trafia jak ktoś gada takie brednie jak można wierzyć w jakieś głupkowate zabobony. Ja nie miałam zgagi nigdy koleżanka do mnie mówi będziesz miała łyse dziecko jak nie masz zgagi i co mała urodziła się zarośnięta na głowie jak małpka:) kupowałam ciuszki od 4 miesiąca mam też do mnie nie kupuj bo zapeszysz i jakoś nie zapeszyłam. Jeśli planowaliście kupić teraz to kupujcie i nie słuchaj się żadnych koleżanek. My w piątek byliśmy na Mikołaju, mała podziękowała za prezent ale zdjęcia nie chciała sobie zrobić bo powiedziała Mikołajowi że się go boi:) Koleś się śmiał. A dzisiaj rano zapomniała o prezencie który Mikołaj postawił jej koło łóżka. Jak wrócimy będzie oglądać. Jeszcze dziś po południu rodzice mają przyjechać i siostra z mężem muszę jakieś ciasto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja wogole nie wierze w takie bzdury ale wiesz, jak ktos ci tak nakladzie do glowy to nie jest ciekawie... czlowiek zaczyna sie zastanawiac nie wiem po co. Ale oczywiscie masz racje, wybierzemy sie z mezem tak jak planowalismy i juz:) Dziewczynki chcialam kupic sobie jakis puder taki rozswietlajacy bo w sumie zima jestem blada, chcialabym troszke ozywic swoja twarz. Macie jakies ulbubione, sprawdzone i godne polecenia? Chcialabym wygladac w miare naturalnie a nie jak w masce tyle ze nie tak blado;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dzieki; moja kuzynka zakupila sobie cos z avonu, takie w kulkach, nie wiem czy sie oplaca to kupic, kolo 40 zl kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×