Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

hej bałwanki bea jasne kup magnezus, ja mojemu M. wczoraj zaaplikowalam bo mu oczko lata.... ale sniegu ja pindole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo:) ale bialo:) wczoraj jak zaczelo sypac i wiac to myslalam ze z domu nie wyjde. moj z pracy wrocil i zaczal odsniezac, ale zanim doszedl do konca to poczatek juz byl zawalony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nas w końcu zasypało:( jechałam dziś do pracy 1h 40 minut zamiast na 8 dotarłam na 8:50 ale na szczęście mam 9 nadgodzin więc nie muszę odrabiać. Boję się co będzie po 16 jak będę wracać a muszę jeszcze dojechać do opiekunki po małą. Ja w końcu dziś muszę zamówić małej rowerek bo nie zdąży przyjść do świąt. Jutro idziemy na mikołaja do przedszkola. Zuza ma straszny katar:( Dzisiaj przenosimy się do drugiego pokoju ze spaniem bo w naszej sypialni jest bardzo zimno nie może się nagrzać, mieliśmy robić remont łazienki ale zrezygnowaliśmy i musimy ocieplić pokój. Mamy już pana który będzie zrywał skosy i nam ocieplał bo od dachu jest strasznie zimno. Teraz wcinam ciasto 3BIt bo kolega ma urodziny i przyniósł całą blachę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - a więc tak: co do wózka najważniejsza rzecz skrętne kółka przednie o 360 stopni. Nie kupuj wózka bez skręcanych kół to jest mega wygoda jak zakręcasz wózkiem nie musisz naciskać i go podnosić tylko jedną ręką pchasz ja mam taki wózek i wcale nie drogi jest około 900zł . http://allegro.pl/3w1-wozki-espiro-atlantic-wozek-fotelik-gratisy-i1327598790.html mam taki tylko czerwony i zostawiłam dla drugiego bo jestem bardzo z niego zadowolona, duże pompowane koła mogłam jeździć po każdych wertepach, wygodny, bezpieczny, spacerówka super. Koleżanka też miała i bardzo była zadowolona, zresztą widzę że bardzo dużo dziewczyn ma tego atlantica. Podobny jest jeszcze Coneco i X-lander do tego mojego. Co do wyprawki zaraz pomyślę i przypomnę sobie co jest bardzo potrzebne a co mniej i napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawka: ogólnie kupuje się na rozmiar 56 na początek chyba że wcześniak i malutki wtedy na gwałt szukasz na 48-50:) ja ogólnie kupowałam na 56 i 62 bo po około 2 tyg 56 będzie już za małe:) kup tak: body z krótkim rękawkiem i długim na rozm 56 z 3 sztuki na 62 około 5 kaftaniki najlepiej nie wiązane tylko zapinane z przodu na zatrzaski - wygodniejsze są dla ciebie śpioszki z odpinanym krokiem znaczy się jak będziesz przebierać dziecko to nie musisz ściągać całych śpioszków tylko odpinasz w kroku rampersy to dół od śpioszków takie ale spodenki ze stópkami Pajacyki do spania ze 2 szt jeśli będziesz używać pieluch pampersów to kup z 10 pieluch tetrowych 5 pieluch flanelowych 2 ręczniczki do kąpania z kapturkiem 2 rożki 2 komplety pościeli do łóżeczka kosmetyki: oliwka krem na odparzenia masz duży wybór sudocrem, nievea baby itp do kąpania jakiś żelik ja kąpałam w Oilatum kupowanym w aptece wanienka ze stojakiem przewijak na łóżeczko butelki nawet jeśli będziesz karmić piersią kup jakąś małą smoczek z numer 1 ja używałam tylko i wyłącznie Avent (ja karmiłam butlą) patyczki do uszu dla dzieci z ograniczkiem do nosa aspirator nie gruszka może być frida ja używam sopelka obcinaczki do paznokci aaa zapomniałam 2 czapeczki bawełniane jedna grubsza rękawiczki do szpitala żeby dziecko się nie podrapało laktator jeśli będziesz karmić podgrzewacz do butelek dla mnie to zbędna rzecz ja miałam jeszcze bujaczek fiser price : http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-2w1-0-18kg-i1328453315.html polecam bardzo przydatna rzecz no możesz kupić karuzele nad łóżeczko chociaż myślę że dopiero około 2 miesiąca dziecko bardziej kuma:) To chyba na tyle jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie opisana wyprawka doswiadczonej mamy:) a jakas oliweczka do smarowania?:)))i cos na pepek?:))) ale bym zjadla takiego 3bitka ciasto....no nic pozostanie mi sama kawa:) u nas ciagle pada, dzisiaj nocuje w pracy :D, odwolalam juz moj babski wieczor dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O oliwce pisałam wyżej na pępek jak się wychodzi ze szpitala dostaje się receptę na 70% spirytus idziesz do apteki i wykupujesz. Smarujesz pępuszka przy każdej zmianie pieluszki:) mojej małej odpadł po tyg czasami może dojśc do 2tyg różnie u różnych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie przepraszam nie widzialam, spie dzis:) madrowac sie chcialam, a nic o tym nie wiem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kasia dziekuje bardzo, ja wlasnie mniej wiecej wiedzialam co kupic ale mialam problem z iloscia, ile pieluch ile kaftanikow itp. No i rozmiary - moj maz stwierdzil ze na 56 to malo mam kupic bo dzidzia szybko wyrosnie ale z drugiej strony dziceku sie ulewa i co,bedzie trzeba non stop prac wiec musze miec 'zapas';) Ciastoooo hmmm tez bym wcięła z chęcia;) Wozek ogladalam mutsy transporter - to taka najtansza wersja mutsy bo reszta to nie na moja kieszen... podobny do x landera wlasnie o ktorym tez myslalam i tez mi polecali. Sangria mi tez czasami sie tak dzieje z okiem. Inka linka jak pada to jeszcze nic, gorzej jak jeszcze do tego wieje... Bo czlowiek sie naodgarnia, nameczy a za chwile znow powtorka z rozrywki... Z tymi dojazdami to rzeczywiscie nieciekawie - wczoraj kolezanka jechala do mnie poltorej godziny a musiala pokonac 30 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Fajny ten atlantic, nie zwracalam uwagi na taki bo w sumie w hurtowni jest tyle wozkow ze mozna oczoplasu dostac a ja wypatrzylam mutsy i sie zakochalam;) Na x landera tez zerkalam bo w necie jest duzo pozytywnych opinii hehe. mysle ze kolo lutgo kiedy bede kupowac to sie dokladniej rozejrze choc ja jestem uparciuch i jak cos mi w oko wpadnie to trudno wybic to sobie z glowy:P Nadzieja, co wypozyczylas z biblio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z ubrankami nie ma co szaleć bo dziecko bardzo szybko rośnie moja córcia miała 3 miesiące i już nosiła na 74. Wolałam częściej prać niż nakupować dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - zajrzyj na stronę www.bangla.pl tam jest tysiące artykułów dla dzieci i ocena rodziców warto tam zajrzeć np przed kupnem wózka. Są tam też moje opinie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Zajrze napewno, poczytami podejmiemy wspolnie z mezem decyzje:) Zmykam do sklepu chociaz nie chce mi sie wychodzic z domu... Milego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ale nasrugałyście:)Ale o takich wyprawkach piszecie,że głupio się czuję trochę,bo mnie to nie dotyczy:)Jedyne co mogę doradzić,nie kupujcie wózków 3kołowych.Moja siostra dla syna taki miała i jak go wiozłam,to stwierdziłam,ze nie jest bezpieczny,ponieważ nie jest stabilny-jest wywrotny!To tak z obserwacji daj Boże przyszłej mamy:) Bea nic tym razem nie wypożyczyłam,bo mam jeszcze 2książki,tylko oddałam tą,co przeczytałam!"Ocalona aby mówić"!Piękna książka opowiadająca o młodej dziewczynie,która przeżyła ludobójstwo.Miała bardzo silną wiarę i to też jej pomogło!Polecam,książka daje dużo do myślenia.Powiedziałabym,ze jest dwutematyczna,tzn.o tym ludobójstwie-jaki człowiek człowiekowi potrafi zgotować los,a drugi temat o silnej wierze w Boga.Tak z dystansem podeszłam do tej książki,ale jak już ją czytałam,to łzy czasem się cisły do oczu!Bardzo bobra książka:Ale się rozpisałam:) Idę robić "jadło drwala":)potem obiad i może jeszcze dzisiaj ozdoby na choinkę z masy solnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dobrze wiedziec z tymi kolkami:) bo wlasnie myslalam ze obrotowe sa gorsze gdyz podczas jazdy sie obracaja i hamuja wozek utrudniajac jazde. no ale to takie moje wlasne przemyslenia bo znawca ze mnie zaden:) co do trojkolowych to tez nie jestem przekonana, wygladaja na wywrotne. kurcze nie mam pomyslu na obiad. a Wy co dzis pichcicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - smaka mi narobiłaś mielonymi z tym że ja zawsze robię z buraczkami bo moja mała albo je buraczki albo mizerię z kapusty nie jada wypluwa:( inka - te obrotne możesz też zablokować i wtedy Ci się nie kręcą ale ja nigdy ich nie blokowałam, są po prostu rewelacyjne prowadzi się wózek świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkołowce mi się po prostu nie podobają i też uważam że są mniej bezpieczne niż 4 kółka myślę tu o stabilności wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - ja mam buraczki średnio co 2 dni więc ja już tak się nie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może się znudzić tak często to samo:)Ja buraczki robię z usmażoną cebulką lub z jabłkiem:)Częściej jednak z cebulką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis wspominane ostatnio spagetti;)wymyslilam dzis bo nie takie byly plany jakie sa:D ja buraczki jem rzadko i to jak juz to tylko na zimno i tylko drobno tarte:) i nie cierpie jak ktos bebla nimi na talerzu z reszta jedzenia fuj:P :D a mi niektore wozki z 3 kolkami podobaja sie,takie nowoczesne sa i kojarza mi sie z mama na rolkach pchajaca taki pojazd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/wozek-abc-design-3-tec-3w1-fotelik-wys-0zl-i1340558456.html Mi się taki podoba nawet moja sąsiadka obok z bloku taki ma ale strasznie się na niego skarży że jest niestabilny i parę razy by jej się dziecko w tym wózku wywróciło tragedia jak ma podjechać pod krawężnik zresztą czytałam o nim opinie i wszystkie są złe. Ale wózek bardzo mi się podoba wizualnie:) Sangriaa - ja też tylko na zimno i z cebulką i też nienawidzę jak mój m bebła buraczki z ziemniakami fuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewni wyglad to jedno wazniejsze bezpieczenstwo dzidziola;) a z cebulka nie jadlam burakow:(ba, nawet o takich nie slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa - zawsze tak robię buraczki starte do tego cebulka pokrojona drobniutko cukier sól kwasek cytrynowy i olej pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Ja tez mialam dzis kotlety mielone na obiadek:) Sluchajcie zauwazylam ze szybciej sie mecze doslownie wejde po schodach szybciej i... zadyszka:( Porażka;) Wozeczki 3 kolowe mi sie nie podobaja wiec napewno nie kupie, nawet gdyby byly stabilne ale to kwestia gustu. Kasiu, całuchy za spis:-* Suuupppeeerrr jest, juz sobie wydrukowalam. Dzis ide na dlugi spacerek wieczorem bo non stop siedze w domu, wylaze tylko do sklepu i chyba zaczynam lapac jakiegos dołka:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! A ja dzis zastrajkowalam i nic nie gotowalam:P Zartuje, ale naprawde nic nie robilam, odgrzalam zupke ktora przyniosla mi mama:) Fajnie ze jest taka lista co kupic, napewno wszystkie z nas skorzystaja w odpowiednim czasie. DZIEKI!!! Laseczki, warunki pogodowe sprawiaja ze przemiezczanie sie gdziekolwiek to masakra. Ja dzis jechalam 2 godziny trase ktora normalnie pokonuje w pol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×