Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Zmykam do sklepu dziewczynki, a nie chce mi sie bo u mnie strasznie slisko sie zrobilo, zachmurzylo sie i jest ponuro:( Ale zrobie zakupy raz dwa trzy i wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jestem jestem:) żyję żyję tylko dużo roboty mam:( Od rana klepie i klepie w tą klawiaturę masakra jakaś. Jutro już o 13 wychodzę z pracy i muszę ze wszystkim zdążyć, ale chyba się nie wyrobię :( no cóż wrócę 3 stycznia i wtedy będę się odkopywać pomału:) Mamo urwisa - witamy witamy, widzę że Twój synuś rocznikowo jest starszy od mojej córy o rok a tak naprawdę o 2,5 miesiąca:) fajnie że dołączyłaś. Dla uściślenia ja też się nie staram zamierzam dopiero od lutego:) Dzisiaj w pracy kolega mówi że w końcu mogłabym postarać się o siostrę dla mojej małej hehehe cały czas tak jakoś podgadują:) oczywiście ja im się nie tłumaczę kiedy :) Ja miałam od dziś zacząć brać Castagnus ale poczekam do następnego cyklu. Ja brałam 1 cykl poprzednio i zaszłam po nim w ciążę więc na razie jeszcze poczekam:) Walizki mam już prawie spakowane, chodzę po domu i myślę co jeszcze jezu jak ja się nie lubię pakować koszmar jakiś. Jeszcze dziś moi rodzice wpadają, siostra z mężem więc kocioł jakiś będzie. A wyjeżdżamy w czwartek o 5 rano i liczymy że na 16-17 dojedziemy pod warunkiem że nie będziemy nigdzie na autostradzie stać w korku. Mieliśmy jechać przez Niemcy (zawsze w lecie tak jeździmy) ale tam też są korki i drogi zawalone śniegiem więc dajemy sobie spokój i jedziemy przez Polskę. Uciekam dalej pracować bo mnie wywalą:) Jak wczoraj zjadłam na Wigilli o 15 tak dopiero dziś zjadłam rano śniadanie, brzuchol mało co mi nie pękł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati.Pati, poród to nic miłego;), ale w gruncie rzeczy do przeżycia. Po porodzie musiałam się nieco z tym wszystkim oswoić, ale trauma nie pozostaje. Mój poród był bardzo szybki (ponoć wsyztskie kobiety o tym marzą). Mały urodził się w niecałe 6 godzin, ale nie ominęło mnie nacięcie i niestety cewnik. Ogólnie nie było źle, był ze mną mąż i dla mnie to było bardzo dużą pomocą, natomiast czas po porodzie nie był łatwy... gojenie się krocza, zapalenie pęcherza i grypa... antybiotyk. Chyba przez to było mi ciężko, nie tyle przez sam poród. Nie ma jednak co narzekać, bo dwa tygodnie po porodzie byłam już w zupełnie dobrej formie:) Ogólnie wspominam swój poród tak, jakby ktoś "włożył" mnie do pralki i nastawił na wirowanie. Jak pralka się zatrzymała, to położna z asystą mojego męża już małego myła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nadzieja86
SIE TAK NIE PODNIECAJ TO ZAJDZIESZ W CIĄŻE I NIE MYSL WKÓŁKO O CIĄZY BO WIDZE ZE JESTES NIEZLE POKRĘCONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Urwisa pewnie,że nie mam oporów przed ziołami.Teraz piję zioła na owulację,chociaż owulacji nie mam,to potwierdzone.Ale tak sobie piję jak nie zapomnę,może się pojawi kiedyś:)po to one są:)Nie chciałabym naraz tylko pić różnych ziół,chyba rozumiesz,ale zapamiętam tą radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomehijixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
czy jerzeli spuściłem się mamie na brzuh jak spała w nocy to może byc w ciąrzy?Najpierw smyrałem ją kutaasem po cyckach i brzucuh NADZIEJA JAK CHCESZ MOGE CI WSADZIC????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczówek: kochani dajcie sobie spokój z głupimi tekstami, na naszym topiku jest spokój, każda siebie szanuje nawzajem, nie ma wyzwisk. Idźcie gdzie indziej dogadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Kasiu my sie wybierzemy najprawdopodobniej do Szczyrku albo do Szklarskiej, jeszcze nie wiem. Ostatnio ogladalam program o Szklarskiej a my bylismy tam kilka razy ale latem i jesienia, nigdy w zimie i nie wiem czy sa tam fajne stoki zeby maz sie wyszalal;) Dziwi mnie to ze ludzie maja tyle czasu i energii na wypisywanie jakis bzdur... Po co to komu? Jaka maja z tego radoche? Dziwne to... Moze zżera ich zazdrosc ze my mamy fajny topik a oni NIE :P:P:P:P:P WITAM MAME URWISKA:)))) Super ze sie do nas przylaczylas:) Fajnie opisalas porod, z tego co widze gorzej bylo po niz w trakcie:) Ja dzis na obiadek zrobilam spaghetti bo mam jakies zachcianki ostatnio hehe. A teraz ide sie polozyc na troszke bo pobolewa mnie brzuch. Dzieki za porady w spraiwe materacyka, chyba rzeczywiscie kupie taki 'zwyczajny' bez udziwnien:) Buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ KOMENTARZA:/ i dlatego nie ma co dyskutowac z walnietymi pomaranczkami... nadzieja kochana trzeba ich olac i tyle:) Pati hej:) ja sie czuje swietnie. czasem doskwieraja mi bole krzyza ale nie jest zle:) a Ty jak sie czujesz? mdlosci, wymioty? a moze uda sie bez tego:) i tego Ci zycze Mamo Urwiska dziekuje:) a tak z innej beczki. jakie potrawy przygotowujecie na wigilijna kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wiem,wiem i mam to gdzieś:) Ja robię rybę,ale jeszcze nie wiem na jaki sposób:)Sałatkę śledziową,rolady już mam na obiad i nie wiem co jeszcze nie mam pomysłu,zresztą dużo nie chcę robić,żeby potem to na hasioku nie wylądowało:)A nas jest tylko 2ka i nigdzie nie jedziemy,więc nie ma sensu więcej robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uszka, barszczyk, pierogi, sałatka warzywna, śledzie po kaszubsku i w oleju z cebulką, ciasta, kluski z makiem. Więcej jakoś nie robię bo później nie ma kto tego zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ty pustaku MYSL DALEJ O CIAZY BO WIDAC TYLKO TYM SIE ZAJMUJESZ HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie tez standardowo kluski z makiem mmmmm moje ulubione danie, barszcz z uszkami, kapusta z grochem sledzie w oleju salatka warzywna no i karpik:) aa i jeszcze pierogi z grzybami. w pierwsze swieto tesciowa robi obiad czyli rolady kluski slaskie i kapusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja a wiesz jak sie robi te ciastka makrony? bo mam przepis ale nie mam napisane jak je zrobic i w jakiej temp piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka niestety nie wiem,szczerze mówiąc 1raz słyszę o takich ciastkach:)Ale z regóły szybciej:)piecze się ciastka w w temp.180stopni na złoty kolor,czyli jakieś 15-20min.Z termoobiegiem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wlasnie wyczytalam w necie ze pojutrze ma byc 5 stopni na plusie. Czyzby swieta nie byly biale??? :( Inka linka mnie tez lamie w krzyzu czasami poza tym jak dluzej postoje to pozniej wysiada mi kregoslup. Ostatnio wzięłam się za prasowanie, postałam przy desce i poźniej nie mogła ani usiedzieć w jednym miejscu ani wyleżeć... Nadzieja trudno się te wypieki robi??? Ja bym spróbowała ale nie wiem czy takie beztalencie jak ja nie spierdzieli czegos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wigilie mam karpia, zupe grzybowa, pierogi, makaron z makiem, czasami ale to u tesciow wode ze sledzia za ktora nie przepadam, kapuste z grochem, kompot z suszu. Mniam mniam juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale mam ochote puscic jakas wiazanke, chociaz wiem ze nie warto wiec moze sie jakos powstrzymam ale korciiiii.......... Nadzieja, te ciastka wygladaja tak pysznie ze az mi slinka cieknie ale bym sobie pojadla;) U mnie tez jest karpik, sledz, zupka grzybowa, barszczyk i pierogi, kapusta z grochem, salatka. Ja mam wigilie poza domem ale drugi dzien swiat jest u nas i tez mysle co by tu przyszykowac. Ciast nie bede piekla, kupie gotowe bo nie chce mi sie poprostu, zreszta jak postoje w kuchni za dlugo to pozniej musze sie polozyc bo boli mnie brzuch wiec bez sensu byloby stac i robic te ciasta skoro jest duzo innej roboty. Laski u mnie sypie mocno snieg i temp ok 0, i znow odsniezanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anullla wiesz ze probowalam sie dodzwonic do dr P. od kilkudni poniewaz musze zrobic ostatnie usg (kurcze dziewczyny to juz koncowka....) i dopiero dzis mi sie udalo. Czasami ona jest nieuchwytna, czy ty tez masz takie wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra obrobiłam się już:) Olcia - a no zbliżasz się do końca wielkimi krokami:) ja ostatnie usg miałam w 30 tc a później tydzień przed porodem ale to dlatego że się wyrżnęłam na podjeździe. Zaraz uciekam z pracy dzisiaj szybciej bo rodzice będą po 16 fakt mają klucze i poczekają w domu ale ja jeszcze muszę po małą jechać do opiekunki. Ja ciast nie piekę ani ciasteczek z czystego lenistwa:) ale sałateczkę zrobię, pierożki hmmmm pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea Bardzo prosto się to robi jakby co dam przepis i poradzę co i jak:) Mnie też skręca:)Zapakuje je do kartonu i dam na balkon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi gg to Ci linka poślę do mojej książki kucharskiej nie chcę na forum podawać,sama rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg w polowie stycznia wiec bedzie to juz 31-32 tc. Wogole kalkulatory ktore wyliczaja tydzien ciazy podaja mi ze jestem w 29 a wg tego co mam w karcie ciazy to 28. Kasia bedziemy mialy snieg w gorach??? Cos czarno to widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia zapowiadają u mnie -6 a w górcha +6 jakaś masakra:( dziecko mi płacze że chce śnieg i sanki:( chyba po trawie będziemy jeździć. Olcia liczy się od 1 dnia ostatniej @ jeśli od tego czasu wychodzi Ci 28 to tak jest. Ja w kalkulatory nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, tak się cieszę, że jesteście : * nic mi tak nie pomaga jak romowa z wami i te slowa otuchy, dziekuję z całego serduszka wam wszystkim za to że jesteście. nadzieja ja ciebie też przytulam bardzo, bardzo mocno. trzymaj się kochana, wiem że jest to dla ciebie szczegolnie trudny czas, ale tak jak piszą dziewczyny na wszystkie z nas przyjdzie pora, a zycie niestety czesto doswiadcza nas zbyt bolesnie, zanim pozoli nam sie cieszyc upragnionym malenstwem... a poki co trzymam kciukasy tak mocno, że aż mnie raczki bola hihi :) olcia ja tez mam coraz czesciej takie mysli, jak ty kiedys, ale staram sie je odpedzac, choc nie zwasze sie da, wiec tym bardziej sie ciesze ze jako osobka ktora przeszla to samo co my, a ktorej sie udalo, jestes dla nas takim oparciem w tych trudnych chwilach :) dzis np mialam takie glupie mysli, ze juz tak bedzie co roku, za kazdym razem bede myslec, ze juz nasteone swieta bedziemy spedzac we trojke a tu d...blada. kasia za twoja siostrzyczke tez trzymam kciuki oby sie udalo :) mamo urwisa witamy na naszym topiku :) tu panuje taka super atmosfera, ze na pewno nie bedziesz mogla od nas odejsc :P nadzieja, ale wam ciasteczka wyszly fiu fiu, az mi slinka pociekla :) pomaranczki odp..... sie od nadziei i sp... z naszego topiku, a zreszta i tak bedziemy dalej tu pisac i was ignorowac. to tyle wypocin na dzis, ide spac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i aktualizuję się w tabelce bo nareszcie bo trzech miesiącach... wczoraj @ dostałam. ************************************************************ *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie kb83...............27...............21.12................ .....śląskie anulla1003........31................25.11................ ......Łódź MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. anulek_24.........24...................03.11............. podlaskie _KaSiA_...........27................17.12................ zachodniopomorskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie SODALITE.........35.............16.11................... ....Illinois Mama Urwisa.....28..............26.11.....................małopo lskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r............... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzięki Wam dziewczyny za pocieszenie i za to,że stanęłyście w mojej obronie hehe:) U mnie w całym domu pachnie klementynkami i cytryną,bo suszę je na choinkę w suszarce do grzybów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×